|
Zapasy włóczkowe |
| Autor |
Wiadomość |
Trusia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 48 Dołączyła: 03 Mar 2006 Posty: 522
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2007 12:15
|
|
|
W JYsku są piękne duże kosze wiklinowe zamykane, wyściełane płótnem. Są piękne, kombinuję jakby tu wygospodarować z domowego budżetu 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2007 21:26
|
|
|
heheheh dziewczynki a nie macie tam czasem w zapasach Alminy hehehe bo chętnie bym przygarnęła 
|
_________________
|
|
|
|
 |
Zygfryd Smarzyk
Użytkownik aktywny Zygfryd


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 7 razy Wiek: 83 Dołączył: 17 Cze 2006 Posty: 466 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2007 21:42
|
|
|
Nie, nie, nie zrobię zdjęcia moich zapasów! Musiałbym powyciągać wszystko z górnej i dolnej szafy w przedpokoju, pawlacza, trzech szfek w pokoju, dwóch w drugim, a do tego dołożyć kilka toreb i jeden karton z tych poupychanych po kątach. Wszystko to są nici, nitki i niteczki tak bardzo ukochane przez moje szydełka.
Jeszcze mam około 4-5 kg włóczek, choć chyba już nie pamiętam jak trzyma się iglice. Nie zrobię zdjęcia nie tylko przez lenistwo, ale także przez to, że narodziłoby się znów sporo pomysłów, a prace rozpoczęte dołączyłyby do długiego spisu tych nie do końca narodzonych, jak i dlatego, że... muszę w tym tygodniu pojechać do przyjacół, których prosiłem o kupienie dziesięciu kłębków beżowej Arii.
Może warto pomyśleć o bawełnianym tworzeniu free form, które mógłbym robić biorąc grube szydełko i z dziesięć nitek jednocześnie?
Z tysiącem serdeczności
|
_________________ Zygfryd
http://koronekczar.blox.pl/html
http://zygfryd2.fotosik.pl/albumy/191970.html#1
http://zygfryd2.fotosik.pl/albumy/238844.html
smarzyk@o2.pl |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
grzewa
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Dołączyła: 02 Lip 2007 Posty: 1397 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007 17:28
|
|
|
Czyżby to były Twoje zapasy ????????????? 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
grzewa
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Dołączyła: 02 Lip 2007 Posty: 1397 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007 17:43
|
|
|
Podoba mi sie.Tak schludnie.U mnie, w pracowni jest to niemożliwe.Mam bałagan, walczę z nim, ale... .Jak posprzątam (naprawdę zdarza mi się to) - nie mogę nic znaleźć. Moje matrymonialne szczęście tam nie zagląda, na szczęście dla mnie, zresztą. J dobrze, bo miała bym zakaz zakupów na kilka lat. A tak... jutro jadę do hurtowni
Pozdrawiam 
|
_________________ http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary |
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007 18:30
|
|
|
noooooooo przy takich zapasach to ja mały pikuś jestem 
|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
Marwalen
Użytkownik aktywny marwalen


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 16 razy Wiek: 57 Dołączyła: 15 Lis 2005 Posty: 790 Skąd: Białystok
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
LadyKingfisherg
Użytkownik aktywny LadyK


Kraj:

Pomogła: 19 razy Wiek: 47 Dołączyła: 25 Lip 2006 Posty: 667 Skąd: Liege
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007 23:14
|
|
|
Ja jestem "stuknieta na maxa" jesli chodzi o kupywanie wloczek,wiekszosc i tak lezy bo albo nie pasuje juz mi kolor lub zmienil mi sie gust na jakis model i znow zakupuje nowe maz twierdzi ze powinnam juz zaczynac robic wyprzedaze garazowe to budzet domowy nam sie podniesie niestety ja nie potrafie ominac sklepu z artykulami robotkowymi ot tak sobie,zawsze mowie "oj,tylko obejrze!" no i wychodze z czyms nowym,czy to motki,chociazby jeden,czy katalog,czy druty,szydelko itd. zdjecie zapasow robilam jakis rok temu,obecnie wloczki sa jescze w dwoch duzych kartonach i w dwoch koszykach wiklinowych, a jutro umowilam sie z kolezanka na zakupy...i tak przypadkiem mamy sie spotkac tuz kolo sklepu Phildara

|
_________________ feoita@wp.pl |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 08:21 Zapasy włóczkowe
|
|
|
Grzewa dzięki ale raj dla oczu ile kompozycji drutowych i szydełkowych można by z tego wytworzyć moja kolekcja nie jest aż tak pokaźna
Sylwia wdzę, ze u Ciebie też pokaźna ilosć wełny zalega w domu a z maniactwem to tak jest że nie można przejść obojetnie obok sklepów z włóczką dobrze, że sklepy otwierają od 10 bo inaczej to codziennie penetrowałabym półki 
|
_________________ od dzisiaj najnowsze robótki
http://picasaweb.google.com/hobbyrekodzielo
mój najnowszy blog
http://mojerobotki-violetta666.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
summer21
Użytkownik aktywny EWA

Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 46 Dołączyła: 09 Lis 2006 Posty: 583
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
krzysztofina
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 72 Dołączyła: 16 Sty 2006 Posty: 355 Skąd: dolnośląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2007 08:32
|
|
|
Witam Was po długiej przerwie i...moze bym jeszcze długo tylko Was podglądała ale nie mogę się powtrzymać...od śmiechu.hihihihihi.Myślałam ze tylko ja -taki malutki chomiczek-hihihi-a tu wszystkie-normalny ubaw Ja poprostu pękam ze śmiechu.I mężowie wszyscy tacy sami 
|
_________________ http://picasaweb.google.com/czarszczyt
Moj album |
|
|
|
 |
Trusia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 48 Dołączyła: 03 Mar 2006 Posty: 522
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2007 09:01
|
|
|
krzysztofina, mężowie marudzą, ale sami też mają swoje "skarby" - np. 40 butelek od piwa, umytych i bez naklejek, czekających na domową warkę I czy my na nich narzekamy i pytamy, po co im to?
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Magda2702
Użytkownik aktywny

Pomogła: 4 razy Dołączyła: 12 Lut 2007 Posty: 413 Skąd: Rzeszów
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007 10:42
|
|
|
Grzewa, to coś co pokazałaś to prawie jak moje tylko bardziej poukładane.
Domownicy mówią, że starczy mi tego na cztery wcielenia. Jak mi brakuje motka muliny to syn woli iść z karteczką do pasmanterii sam, no bo ty znowu przytargasz pół pasmanterii. Jak przeczytałam wasze posty to aż mi lżej na duszy, że to nie tylko ja tak mam.
Pozdrawiam serdecznie.
|
|
|
|
 |
stenia
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 01 Gru 2005 Posty: 380 Skąd: Bogatynia
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007 22:37 zapasy
|
|
|
To ja widzę że ze mną nie jest źle. Też mam zapasy i też nie mijam obojętnie pasmanterii. Dobrze, że u nas wybór jest raczej skąpy i niewiele można kupić, ale zawsze coś sie przyda i z pustą ręką raczej nie wychodzę. A mąż też taki sam i nie widzi tego zawalonego garażu i piwnicy swoimi narzedzimi,śrubkami itp. A wogole to marzy mi się pokój tylko dla mnie i dużo miejsca do gromadzenia tych wszystkich piekności, które wtedy bym sobie kupiła, poukladala i na nie patrzyła i nie mialabym wyrzutów sumienia, że znowu nie będę miala gdzie zmieścić tej cudownej dopiero co kupionej włoczki czy kordonka. Ale to fajnie że jest nas więcej takich zakreconych. Pozdrawiam wszystkich. Stenia. 
|
|
|
|
 |
gracha
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 64 Dołączyła: 01 Cze 2006 Posty: 517 Skąd: Suwałki
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 18:59 Zapasy włóczkowe
|
|
|
Mam podobnie, cały pawlacz, dwie pufy, 2 koszyki i jeszcze na półce ze swetrami kilka do sprucia. I to od lat. Czasem (rzadko) robię przegląd i nawet wyrzucam coś, ale jakoś miejsca od tego nie przybywa. A ponieważ wciąż jestem zachłanna - wczoraj wpadłam do szmateksu i nabyłam jeszcze 2 do sprucia, w końcu "okazja". Podejrzewam, że do końca życia nie wyrobię tego co mam. No i tak jak niektóre piszą, jak tylko potrzebuję czegoś to okazuje się, że akurat tego nie mam. Tak jest też z muliną. Mam niezły zapasik, kiedyś koleżanka mi kupiła trochę w upadającej pasmanterii. Ale jak coś haftuję to lecę po nowe bo takich jak trzeba nie ma. Fajnie, że tym bzikiem jest ogarnięte większe grono. 
|
|
|
|
 |
mhanutka
Milczek

Kraj:

Dołączył: 08 Paź 2007 Posty: 7
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 21:29
|
|
|
Ja na maniactwo robótkowe zapadłam kilka miesięcy temu, a już mam wielkie pudło włóczek i drugie mniejsze. I korci mnie, żeby zapasy uzupełnić. Ale jestem twarda. Postanowiłam sobie, że na jakikolwiek zakup pozwolę sobie dopiero, gdy wszystko, co mam zmieści się w jednym pudle. Zadanie mam o tyle ułatwine, że wybór u mnie mały.
|
|
|
|
 |
Hala72
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 54 Dołączyła: 10 Mar 2006 Posty: 737 Skąd: Chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 29 Lis, 2007 16:45
|
|
|
to ja się muszę dołączyć do "stukniętych" pozytywnie, nie ma szans by zrobić fotkę,bo mam tego wszędzie pełno poupuchane, w pufach,w szafkach obok ręczników i pościeli,kartonach, jedna szafka dolna gdzie są też gazetki, miałam świnkę której kupowałam pokarm w duzych wiaderkach,a teraz to idealny schowek dla małych kulek włóczki, przynajmniej widać je,już o mulinie do haftu nie wspomnę. Ale myślę,że te nasze hobby zdrowsze od papierochów, niestety uwielbiam też kawę, popijam ją przy robótkach
Pozdrawiam wszystkie pozytywnie zakręcone 
|
_________________ Kobieta ma tyle siły, że zadziwia... |
|
|
|
 |
ewick
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 52 Dołączyła: 23 Lis 2007 Posty: 117
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 29 Lis, 2007 17:00
|
|
|
Mam tego chyba ze 3 duże kartony, i ze dwa małe, jak będę robić porządki to się pochwalę zbiorem (poprzekładać trzeba, pozwijać co nieco, zobaczyć co się tak na prawdę ma, poupychać w mniej kartonów ) itp itd - Święta idą co nie?
No ulżyło mi bo nie czuję się osamotniona w swym włóczkowym składziku 
|
| Ostatnio zmieniony przez ewick Czw 29 Lis, 2007 17:00, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
anpar
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 802
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 30 Lis, 2007 19:59 zapasy włóczkowe
|
|
|
witam wieczorowa porą, jeszcze nie zabierałam tu głosu, ale cieszę się że znalazłam ten wątek, bo to mnie nieco uspokoiło, już myslałam że tylko ja tak mam z tymi zapasami
juz od jakiegos czasu was podczytuje, niestety cyfrówka mi zdechła, a na nową zbieram fundusze, więc się pochwalić raczej nie mogę swoimi pracami, dlatego głównie czytam, ale cieszę się że tu trafiłam
jeszcze raz za te wypowiedzi
|
|
|
|
 |
nutinka
Użytkownik aktywny Nutinka


Kraj:

Pomogła: 15 razy Dołączyła: 24 Lis 2007 Posty: 605 Skąd: Toruń
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 30 Lis, 2007 20:28
|
|
|
U mnie byłoby podobnie zapchane gdyby nie to, że mam bardzo małe mieszkanie i drugą, powierzchniochłonną pasję - książki. Namiętnie je gromadzę.
Włóczki trzymam w kartonach po butach, ostatnio z córką segregowałyśmy, bo teściowa dorzuciła mi kilka reklamówek ze słowami: coś tam z tego zrobisz. Upchnęłam wszystko w szafie, ale ubrania mi się gniotą. Muszę wymyślić coś z tych resztek zanim wyjdą same z szafy. 
|
_________________ Mam bloga! Gość, zapraszam na rozmaitości: http://danutinka.blogspot.com/
Zachęcam do wymiany różnych rzeczy: http://www.finta.pl/ref/nutinka |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 30 Lis, 2007 22:52
|
|
|
Co za ulga !!!! Czyli ja jestem jednak normalna skoro u mnie jest tak samo jak u Was !!!

|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 35 |
|
|