RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Grażyna
Wto 21 Sie, 2007 16:21
CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH
Autor Wiadomość
mala100gosia 
Użytkownik b. aktywny
Szperacz



Kraj:
Poland

Pomogła: 78 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Sie 2007
Posty: 2682
Skąd: Tarnów

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 14:46   

trzeba się moje drogie panie cenić Smile w końcu sukienki szyte nie szydełkowe wystepują w sklepach typu mango, monari, zara i tak dalej w cenach tez po wyżej 150 złoty a jednak szyta sukienka to produkcja masowa

poznajecie ? moja sukienka i wychodzi na to ze bede miec klientke na nia Smile a kolega ktory robił to zdjęcie nie pozwolił mi sprzedac jej poniźej 120 zł. Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://pinterest.com/mala100gosia/ - moje prace

http://maranciaki.pl/foru...p=457568#457568 - dostęp do albumów na picasie

Szydełkowa historia - http://mala100gosia.blogs...ydekowania.html
 
 
     
duduś 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 2 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 155
Skąd: częstochowa

Medale: Brak

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 15:33   

Ja dzisiaj kończę kocyk dziecięcy w wymiarach 140 cm x 140 cm z kocurka. Cena 150 zł. myślę, że dobrze powiedziałam.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
szajka 
Użytkownik aktywny
szajka



Kraj:
Poland

Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 660
Skąd: Warszawa-Jelonki

Medale: Brak

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 15:55   

Gosiu 120?!?!?!?!
chyba ze 220 !!
matko myślałam że to fotka z jakiegoś katalogu jak bum cyk cyk...
REWELACJA !!

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://handmadeearings.blogspot.com - kolczyki
http://szajka.multiply.com/ - mój Multiply Smile
http://picasaweb.google.com/mrs.szaya
http://galeria.animalia.pl/neva123 - moja malutka koteczka Very Happy
 
 
     
mala100gosia 
Użytkownik b. aktywny
Szperacz



Kraj:
Poland

Pomogła: 78 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Sie 2007
Posty: 2682
Skąd: Tarnów

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 19:16   

może i tyle może i nie negocjacje trwaja Smile w końcu jak by na to nie patrzec to projekt na miare niczym od projektanta bo oni tez takie rzeczy robią dla gwiazd wiec jesli chce się poczuc jak gwiazda to niech klientka sarpnie isę na te pare złotych Wink

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://pinterest.com/mala100gosia/ - moje prace

http://maranciaki.pl/foru...p=457568#457568 - dostęp do albumów na picasie

Szydełkowa historia - http://mala100gosia.blogs...ydekowania.html
 
 
     
gosias 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 49 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 20 Sie 2006
Posty: 11495
Skąd: Białystok

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 21:15   

szajka napisał/a:
Gosiu 120?!?!?!?!
chyba ze 220 !!
matko myślałam że to fotka z jakiegoś katalogu jak bum cyk cyk...
REWELACJA !!


Też uważam, że za pół darmo nie powinnaś jej sprzedać.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Gosia (gosias) Smile
 
 
     
gosias 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 49 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 20 Sie 2006
Posty: 11495
Skąd: Białystok

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 21:16   

duduś, Smile uważam, że tak Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Gosia (gosias) Smile
 
 
     
ciapara 
ciapara



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 63 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 05 Lip 2009
Posty: 7646

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 02 Paź, 2009 18:38   

Gosienko 120 to za mało cmoknięcie
Przeciez koszt materiałów.... no i na wymiar pewnie robiłas a to sie ceni
cen sie!!! sam koszt robocizny powinien byc minimum 100 PLN plus koszt materiałów
Tak uwazam
I to i tak tanio bo w sklepie jest mnóstwo tandety

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
anza87 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 8 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 311
Skąd: Ruda Śląska

Medale: Brak

Wysłany: Pią 02 Paź, 2009 19:05   

mala100gosia, a z czego ją robiłaś?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://dreamed-home.blogspot.com/

http://picasaweb.google.com/ania.zabrzynska - Albumy na Picasie
 
 
     
Asia S. 
Użytkownik b. aktywny
Piuma



Kraj:
Poland

Pomogła: 3 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 15 Wrz 2006
Posty: 2312
Skąd: Wolbrom (Małopolska)

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 01:21   

popatrzcie na to http://www.allegro.pl/ite...0cm_piekny.html

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
ATELIER JOANNA Crochet&Knits



 
 
     
ciapara 
ciapara



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 63 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 05 Lip 2009
Posty: 7646

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 07:18   

ooooo ooooo ooooo ooooo Łomatko ooooo ooooo

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
duduś 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 2 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 155
Skąd: częstochowa

Medale: Brak

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 08:01   

No i to jest odpowiednia cena . tylko kto tyle zapłaci

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
mala100gosia 
Użytkownik b. aktywny
Szperacz



Kraj:
Poland

Pomogła: 78 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Sie 2007
Posty: 2682
Skąd: Tarnów

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 08:39   

ja robiłam z akrylu Smile więc material mnie mało wynosi Very Happy a co do cen to prawda jest taka że gdy ise dotrze do odpowiednych klientow to i cena im nie straszna... wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://pinterest.com/mala100gosia/ - moje prace

http://maranciaki.pl/foru...p=457568#457568 - dostęp do albumów na picasie

Szydełkowa historia - http://mala100gosia.blogs...ydekowania.html
 
 
     
cobrad 
Użytkownik średnioaktywny
niezła maruda :)



Kraj:
Poland

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 273
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 10:57   

Co nie zmienia faktu, że większość się oburza na ceny, a przecież ręczna robota powinna być ceniona - to nie tylko materiał, to godziny spędzone nad robótką.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________

Rodowód to potwierdzenie rasowości psa:
http://pseudohodowle.ovh.org/
 
     
Grażyna 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel3

Rangi:
przyjaciel

Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 02 Sie 2005
Posty: 8050
Skąd: z Bełchatowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 11:19   

Myślę, że osoba wystawiajaca ten obrus na allegro troszeczke przesadziła, bo realia sa takie, że nie sprzeda tej rzeczy niestety, chociaż obrus ładny.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
mój albumik http://grazyna1.fotosik.pl/albumy/3996.html
drugi album z pracami http://blouses.fotosik.pl/albumy/706533-9.html
Mój blog: http://handmadebygrazyna.blogspot.com/
https://www.facebook.com/grazyna.szczepaniak.58
 
     
mala100gosia 
Użytkownik b. aktywny
Szperacz



Kraj:
Poland

Pomogła: 78 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Sie 2007
Posty: 2682
Skąd: Tarnów

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 11:22   

moja babcia ma na przyklad jedna stała klientke na swerwety i obrusy. I zeby było zabawniej kobieta ta płaci duże pieniądze za takie cudenka ale musza byc naprawde jedyne w swoim rodzaju by nikt takich nie mial Wink

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://pinterest.com/mala100gosia/ - moje prace

http://maranciaki.pl/foru...p=457568#457568 - dostęp do albumów na picasie

Szydełkowa historia - http://mala100gosia.blogs...ydekowania.html
 
 
     
pchelka831 
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 157

Medale: Brak

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 12:14   

Gosiu sukienka śliczna, Prosto z pokazu z mediolanu zebalek
A ja po proźbie dostałam zamówienie na sweter z koła
taki jak ten tylko, że rozmiar 36/38 i włoczka osoby zamawiającej. Nie wiem jaka cenę powiedzieć , bo do tej pory tylko sprzedawałam dziecięce ?

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
dom_Klary 
Użytkownik b. aktywny
Prowence



Kraj:
Poland

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 1790
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 08:09   

Nie brałam udziału w tej dyskusji, ale dla rozrywki opowiem
Mam zapalenie oskrzeli (powikłania po cholernej grypie), leżę w łóżku, odwiedza mnie znajoma znajomej, trzyma w łapie torębkę z kordonkiem i na mordce szeroki uśmiech...
Rzuciła mi się na szyję (zapytała przedtem,czy nie zarażam) i wręczyla oną torebkę. Pogłaskała mnie po główce i stwierdziła, że chyba sie nudze podczas tego leżenia, więc ona wymyśliła, że jej frywolitkę w biegu machnę, taka niewielką...140/100 cm. , na tylko tyle nici ma, ale jak zabraknie, to ona dokupi... I już by sie babsztyl nie odzywał, ale kontynuował... Żeby tylko gęśćiutka była, żeby wzorki były piękne, bo przecież ma zaufanie, bo plastyk zawsze coś pięknego wymyśli, zresztą... zapłaci mi za robotę. Zdrętwiałam pod kołdrą, oczy wybałuszyłam, drgawek dostałam... 50 zł... .Opanowałam sie, kiszki mi skręcałay, nawet chyba temperatura mi spadla z ogromnej radości i... dałam jej adres e-mail do naszego Mistsza, niech sie facet ucieszy... rozrywke mu zalatwiłam, bo baba namolna.
Dziewczynu, trzeba sie cenic, bo inaczej tacy kretyni nas wykończą, każda praca zasługuje na zapłatę,
Babie powiedziałam, że do mycia okien przed zima kogos potrzebuję, i czy ona nie jest chętna, bo jej dobrze z oczu patrzy...

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary
 
     
atteloiv 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Cze 2007
Posty: 302

Medale: Brak

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 08:40   

I co zgodziła się na te mycie,ja zawsze mówię że jak chce to ją nauczę i prze 20 lat 1 się nauczyć chciała

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
album z robótkami
http://pracevioli.blogspot.com/
 
     
Asia S. 
Użytkownik b. aktywny
Piuma



Kraj:
Poland

Pomogła: 3 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 15 Wrz 2006
Posty: 2312
Skąd: Wolbrom (Małopolska)

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 09:56   

dom_Klary napisał/a:
Babie powiedziałam, że do mycia okien przed zima kogos potrzebuję, i czy ona nie jest chętna, bo jej dobrze z oczu patrzy...


świetny tekst brawo

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
ATELIER JOANNA Crochet&Knits



 
 
     
gosias 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 49 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 20 Sie 2006
Posty: 11495
Skąd: Białystok

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 10:11   

Asia S. napisał/a:
dom_Klary napisał/a:
Babie powiedziałam, że do mycia okien przed zima kogos potrzebuję, i czy ona nie jest chętna, bo jej dobrze z oczu patrzy...


świetny tekst brawo



Extra cool aż mi się humor poprawił po takim tekście Very Happy

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Gosia (gosias) Smile
 
 
     
ciapara 
ciapara



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 63 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 05 Lip 2009
Posty: 7646

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 18:15   

uchachałam sie i odczytałam na glos tesciowej i mezowi Smile

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
gosia1977 
Użytkownik małomówny



Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączyła: 31 Lip 2007
Posty: 51

Medale: Brak

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 20:44   

Robię bolerko na zamówienie; czarno srebrna hemera http://picasaweb.google.p...923477074423650 ... zuzyłam juz 20 dkg a jeszcze 10 spewnościa zejdzie ... pomóżcie w ustaleniu ceny za pracę ... razem z nićmi myslałam o cenie 250 zł ale nie wiem czy nie za dużo?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Gosia
http://picasaweb.google.pl/goska.b1977/MojePrace
https://picasaweb.google.com/goska.b1977/MojeKoralikoweSznury?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIe_1Z6425SGvgE&feat=directlink
 
 
     
duduś 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 2 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 155
Skąd: częstochowa

Medale: Brak

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 20:50   

gosia1977, jeżeli myślisz, ze klientka zapłaci to moim zdaniem jak najbardziej cena odpowiednia

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
gosias 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 49 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 20 Sie 2006
Posty: 11495
Skąd: Białystok

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 20:56   

duduś napisał/a:
gosia1977, jeżeli myślisz, ze klientka zapłaci to moim zdaniem jak najbardziej cena odpowiednia


Moje zdanie jest podobne Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Gosia (gosias) Smile
 
 
     
katarzyna341 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 40 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 580
Skąd: Częstochowa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 22:14   

Tekst o oknach super !!

A ja z takim zapytaniem.
Nigdy nie robilam rękawiczek na zamówienie,a teraz dostalam zapytanie czy zrobie, i nie wiem czy sie brać za nie,bo cieniutkie na szydełko 0,5 , ażurowe ,pięciopalczaste, dlubania sporo ....
pomóżcie chociaż orientacyjnie ,
A rekawiczki sa takie

rękawiczki

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
------------------------------------------
http://kasia71.fotosik.pl/albumy/467814.html i
http://picasaweb.google.c...007400/NOWOSCI#
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 32