Przesunięty przez: Grażyna Wto 21 Sie, 2007 16:21 |
CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
| Autor |
Wiadomość |
mala100gosia
Użytkownik b. aktywny Szperacz


Kraj:

Pomogła: 78 razy Wiek: 36 Dołączyła: 30 Sie 2007 Posty: 2682 Skąd: Tarnów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
duduś
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Wrz 2008 Posty: 155 Skąd: częstochowa
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 15:33
|
|
|
Ja dzisiaj kończę kocyk dziecięcy w wymiarach 140 cm x 140 cm z kocurka. Cena 150 zł. myślę, że dobrze powiedziałam.
|
|
|
|
 |
szajka
Użytkownik aktywny szajka


Kraj:

Pomogła: 4 razy Wiek: 42 Dołączyła: 04 Sty 2008 Posty: 660 Skąd: Warszawa-Jelonki
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
mala100gosia
Użytkownik b. aktywny Szperacz


Kraj:

Pomogła: 78 razy Wiek: 36 Dołączyła: 30 Sie 2007 Posty: 2682 Skąd: Tarnów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 21:15
|
|
|
| szajka napisał/a: | Gosiu 120?!?!?!?!
chyba ze 220 !!
matko myślałam że to fotka z jakiegoś katalogu jak bum cyk cyk...
REWELACJA !! |
Też uważam, że za pół darmo nie powinnaś jej sprzedać.
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 21:16
|
|
|
duduś, uważam, że tak 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009 18:38
|
|
|
Gosienko 120 to za mało
Przeciez koszt materiałów.... no i na wymiar pewnie robiłas a to sie ceni
cen sie!!! sam koszt robocizny powinien byc minimum 100 PLN plus koszt materiałów
Tak uwazam
I to i tak tanio bo w sklepie jest mnóstwo tandety
|
|
|
|
 |
anza87
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 8 razy Wiek: 38 Dołączyła: 06 Lip 2009 Posty: 311 Skąd: Ruda Śląska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Asia S.
Użytkownik b. aktywny Piuma


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 49 Dołączyła: 15 Wrz 2006 Posty: 2312 Skąd: Wolbrom (Małopolska)
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 07:18
|
|
|
Łomatko 
|
|
|
|
 |
duduś
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Wrz 2008 Posty: 155 Skąd: częstochowa
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 08:01
|
|
|
No i to jest odpowiednia cena . tylko kto tyle zapłaci
|
|
|
|
 |
mala100gosia
Użytkownik b. aktywny Szperacz


Kraj:

Pomogła: 78 razy Wiek: 36 Dołączyła: 30 Sie 2007 Posty: 2682 Skąd: Tarnów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
cobrad
Użytkownik średnioaktywny niezła maruda :)


Kraj:

Wiek: 52 Dołączyła: 02 Lis 2008 Posty: 273 Skąd: Poznań
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 10:57
|
|
|
Co nie zmienia faktu, że większość się oburza na ceny, a przecież ręczna robota powinna być ceniona - to nie tylko materiał, to godziny spędzone nad robótką.
|
_________________
Rodowód to potwierdzenie rasowości psa:
http://pseudohodowle.ovh.org/ |
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mala100gosia
Użytkownik b. aktywny Szperacz


Kraj:

Pomogła: 78 razy Wiek: 36 Dołączyła: 30 Sie 2007 Posty: 2682 Skąd: Tarnów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
pchelka831
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 42 Dołączyła: 19 Gru 2007 Posty: 157
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 12:14
|
|
|
Gosiu sukienka śliczna, Prosto z pokazu z mediolanu
A ja po proźbie dostałam zamówienie na sweter z koła
taki jak ten tylko, że rozmiar 36/38 i włoczka osoby zamawiającej. Nie wiem jaka cenę powiedzieć , bo do tej pory tylko sprzedawałam dziecięce ?
|
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 08:09
|
|
|
Nie brałam udziału w tej dyskusji, ale dla rozrywki opowiem
Mam zapalenie oskrzeli (powikłania po cholernej grypie), leżę w łóżku, odwiedza mnie znajoma znajomej, trzyma w łapie torębkę z kordonkiem i na mordce szeroki uśmiech...
Rzuciła mi się na szyję (zapytała przedtem,czy nie zarażam) i wręczyla oną torebkę. Pogłaskała mnie po główce i stwierdziła, że chyba sie nudze podczas tego leżenia, więc ona wymyśliła, że jej frywolitkę w biegu machnę, taka niewielką...140/100 cm. , na tylko tyle nici ma, ale jak zabraknie, to ona dokupi... I już by sie babsztyl nie odzywał, ale kontynuował... Żeby tylko gęśćiutka była, żeby wzorki były piękne, bo przecież ma zaufanie, bo plastyk zawsze coś pięknego wymyśli, zresztą... zapłaci mi za robotę. Zdrętwiałam pod kołdrą, oczy wybałuszyłam, drgawek dostałam... 50 zł... .Opanowałam sie, kiszki mi skręcałay, nawet chyba temperatura mi spadla z ogromnej radości i... dałam jej adres e-mail do naszego Mistsza, niech sie facet ucieszy... rozrywke mu zalatwiłam, bo baba namolna.
Dziewczynu, trzeba sie cenic, bo inaczej tacy kretyni nas wykończą, każda praca zasługuje na zapłatę,
Babie powiedziałam, że do mycia okien przed zima kogos potrzebuję, i czy ona nie jest chętna, bo jej dobrze z oczu patrzy...
|
_________________ http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary |
|
|
|
 |
atteloiv
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Dołączyła: 10 Cze 2007 Posty: 302
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Asia S.
Użytkownik b. aktywny Piuma


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 49 Dołączyła: 15 Wrz 2006 Posty: 2312 Skąd: Wolbrom (Małopolska)
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 09:56
|
|
|
| dom_Klary napisał/a: | | Babie powiedziałam, że do mycia okien przed zima kogos potrzebuję, i czy ona nie jest chętna, bo jej dobrze z oczu patrzy... |
świetny tekst 
|
_________________ ATELIER JOANNA Crochet&Knits
 |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 10:11
|
|
|
| Asia S. napisał/a: | | dom_Klary napisał/a: | | Babie powiedziałam, że do mycia okien przed zima kogos potrzebuję, i czy ona nie jest chętna, bo jej dobrze z oczu patrzy... |
świetny tekst  |
Extra aż mi się humor poprawił po takim tekście 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 18:15
|
|
|
uchachałam sie i odczytałam na glos tesciowej i mezowi 
|
|
|
|
 |
gosia1977
Użytkownik małomówny


Kraj:

Wiek: 48 Dołączyła: 31 Lip 2007 Posty: 51
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
duduś
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Wrz 2008 Posty: 155 Skąd: częstochowa
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 20:50
|
|
|
gosia1977, jeżeli myślisz, ze klientka zapłaci to moim zdaniem jak najbardziej cena odpowiednia
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 20:56
|
|
|
| duduś napisał/a: | | gosia1977, jeżeli myślisz, ze klientka zapłaci to moim zdaniem jak najbardziej cena odpowiednia |
Moje zdanie jest podobne 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
katarzyna341
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 55 Dołączyła: 06 Lip 2006 Posty: 580 Skąd: Częstochowa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 22:14
|
|
|
Tekst o oknach super !!
A ja z takim zapytaniem.
Nigdy nie robilam rękawiczek na zamówienie,a teraz dostalam zapytanie czy zrobie, i nie wiem czy sie brać za nie,bo cieniutkie na szydełko 0,5 , ażurowe ,pięciopalczaste, dlubania sporo ....
pomóżcie chociaż orientacyjnie ,
A rekawiczki sa takie
rękawiczki
|
_________________ ------------------------------------------
http://kasia71.fotosik.pl/albumy/467814.html i
http://picasaweb.google.c...007400/NOWOSCI# |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|