RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Masosolne janioły
Autor Wiadomość
Anna B. 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 971
Skąd: Ziemia Lubuska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 19:22   

Poguglałam i faktycznie nigdzie tego nie ma. Sad Ale się nie dziwię, że nakład się wyczerpał.
Bećka, ale ja to kiedyś widziałam też w księgarni w Świebdzinie. Może gdzieś jeszcze się jaki egzemplarz uchował?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki! Smile
oraz patchworki i inne stworki

 
     
Bećka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 301
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 20:12   

Aniu to jak trafisz to polecam się pamięci zebalek Ja też będe trzymała ręke na pulsie.
A knige możesz przywieżć na szycie w łorsoł a ja przywieze swojom :wesolek: to se poprzeglądamy wesoło mi





Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wesoło mi w mojej jest o potworkach hihi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos
 
 
     
Anna B. 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 971
Skąd: Ziemia Lubuska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 20:37   

Ale łona kniga jest cinszko!mdleje

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki! Smile
oraz patchworki i inne stworki

 
     
Bećka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 301
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 15:36   

Dwa z moich janiołków zostały pomalowane wesoło mi
Trzeciego już dwa razy przemalowywałam i wciąż nie jestem zadowolona wściekły





  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos
 
 
     
maranta 



Kraj:
Poland

Pomogła: 68 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 01 Cze 2005
Posty: 6004
Skąd: Gdynia

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 15:43   

Becia, cuuuudne janiołki cool cool cool

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl
 
 
     
Anna B. 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 971
Skąd: Ziemia Lubuska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 15:50   

Zielony choć nie ma tak ślicznej sukienusi, to ma taka anielską minkę! Smile

Drugi natomiast najwyrażnej zdziwony-"skąd te kwiatki na mojej kiecce"?
No, skąd? Z serwetki?
Mr. Green

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki! Smile
oraz patchworki i inne stworki

 
     
Bećka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 301
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 16:07   

Nooooooooooooo zebalek z serwetki

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos
 
 
     
Ania Frania 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Dołączyła: 04 Sie 2006
Posty: 105

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 17:17   

Sliczne mają sukienusie!!!!!( trzeciemu zrób porcięta szczęka )

Wpadła mi dziś w łapki oferta " Klubu dla ciebie"...i jest tam taka książka-" Modelowanie z masy solnej i nnych materiałów" - może Cię zainteresuje....mogę podać namiary...

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
maranta 



Kraj:
Poland

Pomogła: 68 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 01 Cze 2005
Posty: 6004
Skąd: Gdynia

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 18:10   

Ania Frania napisał/a:
Wpadła mi dziś w łapki oferta " Klubu dla ciebie"...i jest tam taka książka-" Modelowanie z masy solnej i nnych materiałów" - może Cię zainteresuje....mogę podać namiary...


Becia już tę książkę w łapkach trzymała wesoło mi Dużo ciekawych rzeczy w niej jest, własnie dzięki mniej mnie ciągnie do lepienia, może wreszcie dam się zaciągnąć wesoło mi wesoło mi wesoło mi

A póki co, to obrazeczek schnie Wink i drugi zegar koński na ścianie wisi hopla hopla hopla

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl
 
 
     
Bećka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 301
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 19:56   

No i trzeci janioł pomalowany wesoło mi zebalek



  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos
 
 
     
maranta 



Kraj:
Poland

Pomogła: 68 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 01 Cze 2005
Posty: 6004
Skąd: Gdynia

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:01   

Noooo, Becia, mistrzostwo świata, toż dopiero JANIOŁ cool cool cool cool

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl
 
 
     
ara 
Milczek


Wiek: 45
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 31

Medale: Brak

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:42   

sliczny aniolek Smile

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
lola0466
Milczek


Kraj:
Poland

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 33

Medale: Brak

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 21:36   

Bećka Janioły są prześliczne!!!!! brawo

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Iwa 66
 
 
     
słoneczko 
Użytkownik średnioaktywny
jak miło TUTAJ!!! :)



Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: wielkopolska

Medale: Brak

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 22:10   

CUDA ! CUDA ! CUDA! - te JANIOŁY oczywiscie Smile
cool cool cool

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://szydelkoszmatka.blogspot.com - MÓJ BLOG
http://niwa.fotosik.pl/
 
 
     
Ania Frania 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Dołączyła: 04 Sie 2006
Posty: 105

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 08:01   

Ale fajna sukienka!!!!! ( ale ten pomysł ze spodniam może też kiedyś zobaczymy........)
Jestem ciekawa jak będziesz je wieszać- bezpośrednio na ścianie- czy może przyklejać najpierw np. do tej owalnej deseczki( ale znając Ciebie to wszystkie "pójdą do ludzi" i po kłopocie.....)

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Bećka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 301
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 12:15   

Bardzo dziękuje za miłe słowa cmoknięcie
Aniu janioły już są przynależne pewnym osobom wesoło mi znaczy sie idą do ludzi zebalek
No i już schną następne hopla

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos
 
 
     
Bećka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 301
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 19:23   

Właśnie wyjełam z piekarnika moje janioły hopla



  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos
 
 
     
Anna B. 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 971
Skąd: Ziemia Lubuska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 19:41   

Beatko,aleś się rozpędziła! Wszystkie fajniutkie! cool

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki! Smile
oraz patchworki i inne stworki

 
     
Ania Frania 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Dołączyła: 04 Sie 2006
Posty: 105

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 19:47   

ALE WYPIEKI!!!!! :fajnie: :fajnie:

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
maranta 



Kraj:
Poland

Pomogła: 68 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 01 Cze 2005
Posty: 6004
Skąd: Gdynia

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 19:57   

No cóż ja mogę powiedzieć hahahihi Zastępy anielskie pierwsza klasa cool cool cool

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl
 
 
     
ola177
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 279

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 21:31   

Książka Moje hobby jest w ofercie Świata Książki.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
słoneczko 
Użytkownik średnioaktywny
jak miło TUTAJ!!! :)



Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: wielkopolska

Medale: Brak

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 22:17   

Bećka jak długo i w ilu stopniach wypiekałaś te swoje CUDA, że dobrze wyschły???
cool cool cool

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://szydelkoszmatka.blogspot.com - MÓJ BLOG
http://niwa.fotosik.pl/
 
 
     
Bećka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 301
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006 08:40   

Ola w ofercie Świata książki jest MOJE NOWE HOBBY noo i ja gapa właśnie ją kupiłam a to inna książka przykro mi

Słoneczko :wesolek:
Po pierwsze ta partia janiołków jest zrobiona z innej masy oczoplas bo ja struś pędzieiatr robiąc mase zapomniałam dodać klej do tapet i zauważyłam to jak janioły ulepione leżały na blaszkach rotfl rotfl rotfl
Wypiekałam janiołki najpierw w 70 stopniach jakieś 2 godziny a potem na godzine podniosłam temperature na 125 stopni. Mam piekarnik elektryczny z termoobiegiem!!!
I one jeszcze troszke muszą poschnąć zanim je pomaluje
Myśle że ok tygodnia wystarczy

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos
 
 
     
słoneczko 
Użytkownik średnioaktywny
jak miło TUTAJ!!! :)



Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: wielkopolska

Medale: Brak

Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006 12:35   

Bećka dziękuję za odpowiedź :)też mam piekarnik z termoobiegiem Smile ale nie wiedziałam ile trzeba i jak suszyc takie duże cuda w całości a interesowało mnie to bardzo Smile teraz będę wiedziec Smile bo małe elementy to mały problem gorzej z większymi Smile
dziękuję za odpowiedx jeszcze raz:) cool

Pozdrawiam !!! cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://szydelkoszmatka.blogspot.com - MÓJ BLOG
http://niwa.fotosik.pl/
 
 
     
lola0466
Milczek


Kraj:
Poland

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 33

Medale: Brak

Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006 15:20   

Jakie one wszystkie piękne!!!!!! brawo brawo brawo

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Iwa 66
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 35