|
Masosolne janioły |
| Autor |
Wiadomość |
Anna B.
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Dołączyła: 13 Cze 2005 Posty: 971 Skąd: Ziemia Lubuska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 19:22
|
|
|
Poguglałam i faktycznie nigdzie tego nie ma. Ale się nie dziwię, że nakład się wyczerpał.
Bećka, ale ja to kiedyś widziałam też w księgarni w Świebdzinie. Może gdzieś jeszcze się jaki egzemplarz uchował?
|
_________________ Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki!
oraz patchworki i inne stworki
 |
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 20:12
|
|
|
Aniu to jak trafisz to polecam się pamięci Ja też będe trzymała ręke na pulsie.
A knige możesz przywieżć na szycie w łorsoł a ja przywieze swojom :wesolek: to se poprzeglądamy
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w mojej jest o potworkach hihi
|
_________________ Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos |
|
|
|
 |
Anna B.
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Dołączyła: 13 Cze 2005 Posty: 971 Skąd: Ziemia Lubuska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 15:36
|
|
|
Dwa z moich janiołków zostały pomalowane
Trzeciego już dwa razy przemalowywałam i wciąż nie jestem zadowolona

|
_________________ Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos |
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Anna B.
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Dołączyła: 13 Cze 2005 Posty: 971 Skąd: Ziemia Lubuska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 15:50
|
|
|
Zielony choć nie ma tak ślicznej sukienusi, to ma taka anielską minkę!
Drugi natomiast najwyrażnej zdziwony-"skąd te kwiatki na mojej kiecce"?
No, skąd? Z serwetki?

|
_________________ Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki!
oraz patchworki i inne stworki
 |
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 17:17
|
|
|
Sliczne mają sukienusie!!!!!( trzeciemu zrób porcięta )
Wpadła mi dziś w łapki oferta " Klubu dla ciebie"...i jest tam taka książka-" Modelowanie z masy solnej i nnych materiałów" - może Cię zainteresuje....mogę podać namiary...
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 18:10
|
|
|
| Ania Frania napisał/a: | | Wpadła mi dziś w łapki oferta " Klubu dla ciebie"...i jest tam taka książka-" Modelowanie z masy solnej i nnych materiałów" - może Cię zainteresuje....mogę podać namiary... |
Becia już tę książkę w łapkach trzymała Dużo ciekawych rzeczy w niej jest, własnie dzięki mniej mnie ciągnie do lepienia, może wreszcie dam się zaciągnąć
A póki co, to obrazeczek schnie i drugi zegar koński na ścianie wisi 
|
_________________ Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl |
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ara
Milczek

Wiek: 45 Dołączyła: 11 Wrz 2006 Posty: 31
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:42
|
|
|
sliczny aniolek 
|
|
|
|
 |
lola0466
Milczek

Kraj:

Pomógł: 1 raz Dołączył: 08 Wrz 2006 Posty: 33
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 21:36
|
|
|
Bećka Janioły są prześliczne!!!!! 
|
_________________ Iwa 66 |
|
|
|
 |
słoneczko
Użytkownik średnioaktywny jak miło TUTAJ!!! :)


Kraj:

Wiek: 46 Dołączyła: 07 Lut 2006 Posty: 132 Skąd: wielkopolska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 08:01
|
|
|
Ale fajna sukienka!!!!! ( ale ten pomysł ze spodniam może też kiedyś zobaczymy........)
Jestem ciekawa jak będziesz je wieszać- bezpośrednio na ścianie- czy może przyklejać najpierw np. do tej owalnej deseczki( ale znając Ciebie to wszystkie "pójdą do ludzi" i po kłopocie.....)
|
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 12:15
|
|
|
Bardzo dziękuje za miłe słowa
Aniu janioły już są przynależne pewnym osobom znaczy sie idą do ludzi
No i już schną następne 
|
_________________ Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos |
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Anna B.
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Dołączyła: 13 Cze 2005 Posty: 971 Skąd: Ziemia Lubuska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 19:47
|
|
|
ALE WYPIEKI!!!!! :fajnie: :fajnie:
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ola177
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 19 Wrz 2005 Posty: 279
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 21:31
|
|
|
Książka Moje hobby jest w ofercie Świata Książki.
|
|
|
|
 |
słoneczko
Użytkownik średnioaktywny jak miło TUTAJ!!! :)


Kraj:

Wiek: 46 Dołączyła: 07 Lut 2006 Posty: 132 Skąd: wielkopolska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006 08:40
|
|
|
Ola w ofercie Świata książki jest MOJE NOWE HOBBY i ja gapa właśnie ją kupiłam a to inna książka
Słoneczko :wesolek:
Po pierwsze ta partia janiołków jest zrobiona z innej masy bo ja struś pędzieiatr robiąc mase zapomniałam dodać klej do tapet i zauważyłam to jak janioły ulepione leżały na blaszkach
Wypiekałam janiołki najpierw w 70 stopniach jakieś 2 godziny a potem na godzine podniosłam temperature na 125 stopni. Mam piekarnik elektryczny z termoobiegiem!!!
I one jeszcze troszke muszą poschnąć zanim je pomaluje
Myśle że ok tygodnia wystarczy
|
_________________ Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos |
|
|
|
 |
słoneczko
Użytkownik średnioaktywny jak miło TUTAJ!!! :)


Kraj:

Wiek: 46 Dołączyła: 07 Lut 2006 Posty: 132 Skąd: wielkopolska
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006 12:35
|
|
|
Bećka dziękuję za odpowiedź :)też mam piekarnik z termoobiegiem ale nie wiedziałam ile trzeba i jak suszyc takie duże cuda w całości a interesowało mnie to bardzo teraz będę wiedziec bo małe elementy to mały problem gorzej z większymi
dziękuję za odpowiedx jeszcze raz:)
Pozdrawiam !!! 
|
_________________ http://szydelkoszmatka.blogspot.com - MÓJ BLOG
http://niwa.fotosik.pl/ |
|
|
|
 |
lola0466
Milczek

Kraj:

Pomógł: 1 raz Dołączył: 08 Wrz 2006 Posty: 33
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006 15:20
|
|
|
Jakie one wszystkie piękne!!!!!! 
|
_________________ Iwa 66 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|