Przesunięty przez: Grażyna Pią 23 Mar, 2007 14:27 |
Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
| Autor |
Wiadomość |
joana
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 4 razy Dołączyła: 01 Lis 2006 Posty: 694
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008 20:49
|
|
|
Uf, Jestem naprawde bardzo zadowolona. Wczoraj napisałam maila do Hurtowni RUMENTO i dziś, wielce zdumiona odebrałam telefon od Pana Tomasza. W sprawie włóczek oczywiście. Poniewaz brak tej o którą prosiłam otrzymałam zapytanie o inne. I co Wy na to!!!??? To naprawde wspaniały człowiek. Jemu poprostu sie chce. Oby więcej było tak solidnych ludzi.. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z upalnych i dusznych Katowic.
|
|
|
|
 |
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny

Pomógł: 1 raz Dołączył: 26 Lis 2005 Posty: 91
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 16:06
|
|
|
Przyznajcie się bez bicia które z Was były w hurtowni 14 lipca ok. południa?
Trzy panie kupujące włóczkę, wydały mi się jakieś znajome.
Byłam tam i faktycznie włóczki imponujące. Niestety, nie kupiłam włóczki, nie miałam konkretnej potrzeby, ale zaopartzyłam się w szydełka i druty.
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mhanutka
Milczek

Kraj:

Dołączył: 08 Paź 2007 Posty: 7
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 22:24
|
|
|
Barbara-Anna, Barbara-Anna,
Możesz napisac coś o tych drutach? Przynajmniej firmę i cenę. I czy zwykłe czy z żyłką. Kupowałam już włóczki (zamawiałam telefonicznie) i jestem pod wrażeniem szybkości oraz wyczucia kolorystycznego pana Tomka. Nigdy nie myślałam, że kolor można tak dokładnie określić przez telefon. Teraz przy naastępnym zamówieniu chciałabym zamówic druty.
|
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008 16:08
|
|
|
dołanczam sie do prośby , ja muszę zamówić drutki z żyłką i mnie interesuje ich jakość , nie lubie ajk oczka same nie wchodzą , tylko trzeba je na drut palcem popychać , mam juz dwie pary takich felernych i chciałabym uniknąć zakupu kolejnego niewydarzonego wyrobu
|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny

Pomógł: 1 raz Dołączył: 26 Lis 2005 Posty: 91
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 14:21
|
|
|
Grażynko, poznałam właśnie Ciebie, ale nie miałam odwagi tak prosto z mostu. Miałaś na sobie szydełkową bluzkę z kolorowych elementów. Stałam za Wami w kolejce do kasy Byliśmy w drodze do Nysy.
Druty kupiłam z żyką , 80 cm.
Wyglądają jak bambusowe, jeszcze na nich nie robiłam, więc trudno mi coś o nich powiedzieć. Skusiła mnie cena, płaciłam po 3,50 . U mnie takie są po 8-10zł. Drugi powód, to musiałam coś kupić, jestem uzależniona
Dziecko zrobiło zdjęcie 
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny

Pomógł: 1 raz Dołączył: 26 Lis 2005 Posty: 91
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 15:29
|
|
|
Widziałam, widziałam te wasze niebieskie wory. Mam nadzieję ,że jesteście zadowolone z zakupów . Powodzenia i pozdrawiam.
|
|
|
|
 |
wikifiki
Użytkownik średnioaktywny Karina


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 45 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 162 Skąd: Słupsk
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 16:40 Jak dojechac do Rumento jadąc z Dąbrowy Górniczej????
|
|
|
Do Kolezanek z okolicz Częstochowy!
W przyszłą sobotę będe wracała z wesela w Dąbrowie Górniczej i będę przejeżdżała przez Częstochowe. Udało mi sie wyprosić mojego męża byśmy wstapili do hurtowni mimo iz dopiero co wczoraj od nich dostałam wielka paczke z niteczkami.
I tu moje pytanie do zmotoryzowanych i mieszkajacych w Częstochowie jak mam jechać, czy ulica Krótka jest w samym centrum miasta czy gdzies na obrzeżach.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
|
|
|
|
 |
qrka
Użytkownik aktywny ania

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 53 Dołączyła: 26 Lis 2007 Posty: 564
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 18:10
|
|
|
wikifiki, ja nie jestem z Częstochowy, ale byłam tam niedawno, wjeżdżasz od Dąbrowy Górniczej i jedziesz do skrzyżowania, na którym są dwa Macdonaldy (charakterystyczne) na tym skrzyżowaniu skręcasz w lewo i, później na 1-szych światłach w lewo i 1-sza w prawo to ulica krótka. Bardzo łatwo trafić , ale w soboty mają czynne do 12-tej. 
|
_________________ www.annaqrek.blogspot.com |
|
|
|
 |
wikifiki
Użytkownik średnioaktywny Karina


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 45 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 162 Skąd: Słupsk
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
qrka
Użytkownik aktywny ania

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 53 Dołączyła: 26 Lis 2007 Posty: 564
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
wikifiki
Użytkownik średnioaktywny Karina


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 45 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 162 Skąd: Słupsk
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Poranna
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 31 razy Wiek: 50 Dołączyła: 19 Wrz 2005 Posty: 2113 Skąd: Lębork
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 23:50
|
|
|
wikifiki, na stronie Rumento jest mapa dojazdu.
| Barbara-Anna napisał/a: | | Wyglądają jak bambusowe |
zdaje się, że na opakowaniu jest napisane, że bambusowe
tylko ciekawe jak Ci się będzie robiło z tą łączącą druty rurką; mam podobne, też z rurką i szlag mnie trafia, bo oczka nie chcą się zsuwać, muszę je przesuwac palcami, a to opóźnia robociznę i na dłuższą metę wnerwia 
|
_________________ BLOG
 |
| Ostatnio zmieniony przez Poranna Sob 09 Sie, 2008 00:00, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny

Pomógł: 1 raz Dołączył: 26 Lis 2005 Posty: 91
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008 17:34
|
|
|
Poranna, ostatnio nie wierzę w pisane
Przerobiłam kilka rządków na tych drutach, oczka dobrze zchodzą z drutu, nie zaczepiają się o żyłkę. Boję się, że po dłuższym używaniu mogą wysuwać się z żyłki. Na razie jestem zadowolona.
|
|
|
|
 |
Ania
Użytkownik aktywny


Pomogła: 2 razy Wiek: 50 Dołączyła: 20 Gru 2005 Posty: 660 Skąd: częstochowa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008 18:36
|
|
|
| Barbara-Anna napisał/a: | Widziałam, widziałam te wasze niebieskie wory. Mam nadzieję ,że jesteście zadowolone z zakupów . Powodzenia i pozdrawiam. |
Barbara-Anna trzeba było zagadać do nas ...."Halo laski to wy z forum maranty" Od razu wszystko bysię wyjaśniło !!! hihi
|
_________________ ZAPRASZAM NA BLOGA
Mój Fanpage |
|
|
|
 |
JJka
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 18 razy Wiek: 53 Dołączyła: 23 Lip 2008 Posty: 775 Skąd: Częstochowa
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 14:03
|
|
|
Qrcze!! Jestem z Cz-wy.. i nie wiedziałam, że 400m od mojego domu jest taka hurtownia!! A ja biedna od kilkunastu lat biegam po sklepach...
Cieszę się, że na takie forum trafiłam.:
pozdr
|
_________________ Moja Galeria z pracami
na FB
oraz Blog |
|
|
|
 |
Poranna
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 31 razy Wiek: 50 Dołączyła: 19 Wrz 2005 Posty: 2113 Skąd: Lębork
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 18:11
|
|
|
| JJka napisał/a: | | Jestem z Cz-wy.. i nie wiedziałam, że 400m od mojego domu jest taka hurtownia!! |
Qrcze, ależ Ci zazdraszczam!!! 
|
_________________ BLOG
 |
|
|
|
 |
qrka
Użytkownik aktywny ania

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 53 Dołączyła: 26 Lis 2007 Posty: 564
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 18:18
|
|
|
| Poranna napisał/a: | | Qrcze, ależ Ci zazdraszczam!!! wściekły hahahihi |
ja tez, byłam kiedyś przejazdem w Częstochowie w sobotę , spóźniłam się 5 minut i pocałowałam klamkę, 
|
_________________ www.annaqrek.blogspot.com |
|
|
|
 |
monika_b
Użytkownik b. aktywny Monika_b


Kraj:

Pomogła: 13 razy Wiek: 49 Dołączyła: 12 Sty 2007 Posty: 1225 Skąd: Płock
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
jola373
Gaduła ;) Jola


Zaproszone osoby: 2
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 27 razy Wiek: 65 Dołączyła: 06 Paź 2007 Posty: 3892 Skąd: okolice Łańcuta
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 09:44
|
|
|
O same próbki nie prosiłam, pan Tomek wysyłał mi je razem z zamówionymi włóczkami.
|
|
|
|
 |
irenka10
Użytkownik b. aktywny irenka10


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 37 razy Wiek: 57 Dołączyła: 02 Mar 2008 Posty: 1722 Skąd: Podkarpacie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 13:33
|
|
|
witaj jolu szkoda ze niewiedzialam ze cos zamawiasz razem bysmy sobie zamowiły 
|
_________________ irenka |
|
|
|
 |
ata30
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Wiek: 49 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 2130 Skąd: Dolnyśląsk
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 12:00
|
|
|
Niedawno Poprosiłam Pana Tomka o przesłanie mi zdjęć włóczek w kolorze pomarańczowym i rudym. Oto zdjęcia

|
_________________ Śpieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą
beatareka@interia.pl
http://ata30.fotosik.pl/albumy/160489.html |
| Ostatnio zmieniony przez ata30 Czw 21 Sie, 2008 12:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
halszka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 28 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Posty: 1183
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 12:17
|
|
|
Ata
-jejku , jakie świetne i fotki i nitki , ja " kocham " włóczkę KOTEK ( nie - KOCUREK ) i MIRELKĘ , i naprawdę je polecam , są ciut grubawe na szydełko - ale wspaniałe , świetnie się z nich robi i efekty-eXtra -BAJKA - to już nie , ale jeszcze SONATA i KALINKA - jest fajna ( to tak tyle tylko skromnie ode mnie )
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 16:33
|
|
|
A ja dzisiaj byłam w Rumento i muszę napisać,że p.Tomek poskarżył się na jedna z pań z wybrzeża(juz nie bede pisać na którą)bez obrazy,strasznie nie cierpliwa osoba.Napiszę jeszcze raz,to nie jest sklep wysyłkowy,to tylko dobra wola p.Tomka,że po pracy chce mu się jeszcze iść na poczte i wysyłać zamówienia w dodatku w tym samym dniu.Wysyła nitki zanim pieniążki wpłyną na konto,bo po prostu Wam ufa(tak mi dzisiaj powiedział),ale nie można go poganiać,bo jak wpadnie w nerwy,to się skończy sprzedaż.
I jeszcze jedno,już nie będzie Mony i Kornelii.Fabryka im się spaliła.Ma jeszcze trochę zapasów,jeśli ktoś jest chętny,to piszcie.
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|