RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Grażyna
Pią 23 Mar, 2007 14:27
Hurtownia RUMENTO w Częstochowie
Autor Wiadomość
joana 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 694

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 01 Sie, 2008 20:49   

Uf, Jestem naprawde bardzo zadowolona. Wczoraj napisałam maila do Hurtowni RUMENTO i dziś, wielce zdumiona odebrałam telefon od Pana Tomasza. W sprawie włóczek oczywiście. Poniewaz brak tej o którą prosiłam otrzymałam zapytanie o inne. I co Wy na to!!!??? cool brawo To naprawde wspaniały człowiek. Jemu poprostu sie chce. Oby więcej było tak solidnych ludzi.. Dziękuję. uklon Pozdrawiam serdecznie wszystkich z upalnych i dusznych Katowic.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 91

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 16:06   

Przyznajcie się bez bicia wesoło mi które z Was były w hurtowni 14 lipca ok. południa?
Trzy panie kupujące włóczkę, wydały mi się jakieś znajome. bye
Byłam tam i faktycznie włóczki imponujące. Niestety, nie kupiłam włóczki, nie miałam konkretnej potrzeby, ale zaopartzyłam się w szydełka i druty.

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Grażyna 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel3

Rangi:
przyjaciel

Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 02 Sie 2005
Posty: 8050
Skąd: z Bełchatowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 17:57   

Koło południa byłam ja, Desik i moja sąsiadka wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
mój albumik http://grazyna1.fotosik.pl/albumy/3996.html
drugi album z pracami http://blouses.fotosik.pl/albumy/706533-9.html
Mój blog: http://handmadebygrazyna.blogspot.com/
https://www.facebook.com/grazyna.szczepaniak.58
 
     
mhanutka
Milczek


Kraj:
Poland

Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 22:24   

Barbara-Anna, Barbara-Anna,
Możesz napisac coś o tych drutach? Przynajmniej firmę i cenę. I czy zwykłe czy z żyłką. Kupowałam już włóczki (zamawiałam telefonicznie) i jestem pod wrażeniem szybkości oraz wyczucia kolorystycznego pana Tomka. Nigdy nie myślałam, że kolor można tak dokładnie określić przez telefon. Teraz przy naastępnym zamówieniu chciałabym zamówic druty.

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
alienor 
Użytkownik b. aktywny
vel 3nereida



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 10 razy
Wiek: 62
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 2601
Skąd: Katowice

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Wto 05 Sie, 2008 16:08   

dołanczam sie do prośby , ja muszę zamówić drutki z żyłką i mnie interesuje ich jakość , nie lubie ajk oczka same nie wchodzą , tylko trzeba je na drut palcem popychać , mam juz dwie pary takich felernych i chciałabym uniknąć zakupu kolejnego niewydarzonego wyrobu

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Oddam lenia w dobre ręce
 
     
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 91

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 14:21   

Grażynko, poznałam właśnie Ciebie, ale nie miałam odwagi tak prosto z mostu. Miałaś na sobie szydełkową bluzkę z kolorowych elementów. Stałam za Wami w kolejce do kasy wesoło mi Byliśmy w drodze do Nysy.

Druty kupiłam z żyką , 80 cm.
Wyglądają jak bambusowe, jeszcze na nich nie robiłam, więc trudno mi coś o nich powiedzieć. Skusiła mnie cena, płaciłam po 3,50 . U mnie takie są po 8-10zł. Drugi powód, to musiałam coś kupić, jestem uzależniona puknąć się
Dziecko zrobiło zdjęcie

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Grażyna 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel3

Rangi:
przyjaciel

Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 02 Sie 2005
Posty: 8050
Skąd: z Bełchatowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 14:30   

to szkoda, ze nie mialaś odwagi podejść, miałysmy okazje poznac sie w realu...Ja za to kupilam pełen wór wesoło mi sąsiadka moja również hopla

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
mój albumik http://grazyna1.fotosik.pl/albumy/3996.html
drugi album z pracami http://blouses.fotosik.pl/albumy/706533-9.html
Mój blog: http://handmadebygrazyna.blogspot.com/
https://www.facebook.com/grazyna.szczepaniak.58
 
     
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 91

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 15:29   

Widziałam, widziałam te wasze niebieskie wory. cool Mam nadzieję ,że jesteście zadowolone z zakupów . Powodzenia i pozdrawiam.

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
wikifiki 
Użytkownik średnioaktywny
Karina



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 162
Skąd: Słupsk

Medale: Brak

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 16:40   Jak dojechac do Rumento jadąc z Dąbrowy Górniczej????

Do Kolezanek z okolicz Częstochowy!

W przyszłą sobotę będe wracała z wesela w Dąbrowie Górniczej i będę przejeżdżała przez Częstochowe. Udało mi sie wyprosić mojego męża byśmy wstapili do hurtowni mimo iz dopiero co wczoraj od nich dostałam wielka paczke z niteczkami.

I tu moje pytanie do zmotoryzowanych i mieszkajacych w Częstochowie jak mam jechać, czy ulica Krótka jest w samym centrum miasta czy gdzies na obrzeżach.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
qrka 
Użytkownik aktywny
ania


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 564

Medale: Brak

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 18:10   

wikifiki, ja nie jestem z Częstochowy, ale byłam tam niedawno, wjeżdżasz od Dąbrowy Górniczej i jedziesz do skrzyżowania, na którym są dwa Macdonaldy (charakterystyczne) na tym skrzyżowaniu skręcasz w lewo i, później na 1-szych światłach w lewo i 1-sza w prawo to ulica krótka. Bardzo łatwo trafić , ale w soboty mają czynne do 12-tej. bye bye bye

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
www.annaqrek.blogspot.com
 
     
wikifiki 
Użytkownik średnioaktywny
Karina



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 162
Skąd: Słupsk

Medale: Brak

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 18:29   

qrka dzieki za odpowiedź.

Znalazłam taka faja stronke gdzie można zaznaczyć skąd sie wyżeżdza i dokąd chce sie dojechać i i pokazuje całą trase ulica po ulicy:) i z nije wyszło mi podobnie jak mi napisałas. Ale tam nie było zaznaczonych McDonaldów:P.

No własnie z ta godzina to może byc problem może zdaże.
dzieki

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/wikifiki13/Robotki?authkey=Gv1sRgCNrbnOuPqZLc3gE#

https://picasaweb.google.com/wikifiki13/RobotkiWikifiki?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIK3u_iJ47fcMw&feat=directlink
 
 
     
qrka 
Użytkownik aktywny
ania


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 564

Medale: Brak

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 18:32   

ja tez mam taką fajna mapkę tu
http://mapa.targeo.pl/
tam można wpisać tez ulice, a co do mcdonaldów to na pewno nie miniesz

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
www.annaqrek.blogspot.com
 
     
wikifiki 
Użytkownik średnioaktywny
Karina



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 162
Skąd: Słupsk

Medale: Brak

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 18:35   

Ja znalazłam na www.zumi.pl

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/wikifiki13/Robotki?authkey=Gv1sRgCNrbnOuPqZLc3gE#

https://picasaweb.google.com/wikifiki13/RobotkiWikifiki?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIK3u_iJ47fcMw&feat=directlink
 
 
     
Poranna 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 31 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 19 Wrz 2005
Posty: 2113
Skąd: Lębork

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 23:50   

wikifiki, na stronie Rumento jest mapa dojazdu.


Barbara-Anna napisał/a:
Wyglądają jak bambusowe


zdaje się, że na opakowaniu jest napisane, że bambusowe Smile
tylko ciekawe jak Ci się będzie robiło z tą łączącą druty rurką; mam podobne, też z rurką i szlag mnie trafia, bo oczka nie chcą się zsuwać, muszę je przesuwac palcami, a to opóźnia robociznę i na dłuższą metę wnerwia puknąć się

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
BLOG

Ostatnio zmieniony przez Poranna Sob 09 Sie, 2008 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Barbara-Anna
Użytkownik małomówny


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 91

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 09 Sie, 2008 17:34   

Poranna, ostatnio nie wierzę w pisane zebalek
Przerobiłam kilka rządków na tych drutach, oczka dobrze zchodzą z drutu, nie zaczepiają się o żyłkę. Boję się, że po dłuższym używaniu mogą wysuwać się z żyłki. Na razie jestem zadowolona.

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Ania 
Użytkownik aktywny



Pomogła: 2 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 20 Gru 2005
Posty: 660
Skąd: częstochowa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 09 Sie, 2008 18:36   

Barbara-Anna napisał/a:
Widziałam, widziałam te wasze niebieskie wory. cool Mam nadzieję ,że jesteście zadowolone z zakupów . Powodzenia i pozdrawiam.


Barbara-Anna trzeba było zagadać do nas Very Happy ...."Halo laski to wy z forum maranty" jęzor Od razu wszystko bysię wyjaśniło !!! hihi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
ZAPRASZAM NA BLOGA
Mój Fanpage
 
     
JJka 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 18 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 775
Skąd: Częstochowa

Medale: Brak

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 14:03   

Qrcze!! Jestem z Cz-wy.. i nie wiedziałam, że 400m od mojego domu jest taka hurtownia!! A ja biedna od kilkunastu lat biegam po sklepach... puknąć się
Cieszę się, że na takie forum trafiłam.: hurrraaa
pozdr

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moja Galeria z pracami
na FB
oraz Blog
 
     
Poranna 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 31 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 19 Wrz 2005
Posty: 2113
Skąd: Lębork

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 18:11   

JJka napisał/a:
Jestem z Cz-wy.. i nie wiedziałam, że 400m od mojego domu jest taka hurtownia!!


Qrcze, ależ Ci zazdraszczam!!! wściekły hahahihi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
BLOG

 
     
qrka 
Użytkownik aktywny
ania


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 564

Medale: Brak

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 18:18   

Poranna napisał/a:
Qrcze, ależ Ci zazdraszczam!!! wściekły hahahihi

ja tez, byłam kiedyś przejazdem w Częstochowie w sobotę , spóźniłam się 5 minut i pocałowałam klamkę, wściekły wściekły wściekły

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
www.annaqrek.blogspot.com
 
     
monika_b 
Użytkownik b. aktywny
Monika_b



Kraj:
Poland

Pomogła: 13 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 1225
Skąd: Płock

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 13 Sie, 2008 09:23   

Kobietki, a jak prosicie o przysłanie próbek to jak rozliczacie się z panem Tomkiem za przesyłkę?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Mój album (a raczej albumik) szydełkowy:
http://monika-b.fotosik.pl/albumy/116308.html

Galeria:
http://maranciaki.pl/foru...der=asc&start=0
 
 
     
jola373 
Gaduła ;)
Jola



Zaproszone osoby: 2
Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 27 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 3892
Skąd: okolice Łańcuta

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 09:44   

O same próbki nie prosiłam, pan Tomek wysyłał mi je razem z zamówionymi włóczkami.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
irenka10 
Użytkownik b. aktywny
irenka10



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 37 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 1722
Skąd: Podkarpacie

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 13:33   

witaj jolu szkoda ze niewiedzialam ze cos zamawiasz razem bysmy sobie zamowiły cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
irenka
 
 
     
ata30 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 2 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 16 Lut 2007
Posty: 2130
Skąd: Dolnyśląsk

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 12:00   

Niedawno Poprosiłam Pana Tomka o przesłanie mi zdjęć włóczek w kolorze pomarańczowym i rudym. Oto zdjęcia


  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Śpieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą Sad

beatareka@interia.pl
http://ata30.fotosik.pl/albumy/160489.html
Ostatnio zmieniony przez ata30 Czw 21 Sie, 2008 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
halszka
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 28 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 1183

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 12:17   

Ata
-jejku , jakie świetne i fotki i nitki , ja " kocham " włóczkę KOTEK ( nie - KOCUREK ) i MIRELKĘ , i naprawdę je polecam , są ciut grubawe na szydełko - ale wspaniałe , świetnie się z nich robi i efekty-eXtra -BAJKA - to już nie , ale jeszcze SONATA i KALINKA - jest fajna ( to tak tyle tylko skromnie ode mnie )

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
barbara 1 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 52 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 6379
Skąd: Częstochowa

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 16:33   

A ja dzisiaj byłam w Rumento i muszę napisać,że p.Tomek poskarżył się na jedna z pań z wybrzeża(juz nie bede pisać na którą)bez obrazy,strasznie nie cierpliwa osoba.Napiszę jeszcze raz,to nie jest sklep wysyłkowy,to tylko dobra wola p.Tomka,że po pracy chce mu się jeszcze iść na poczte i wysyłać zamówienia w dodatku w tym samym dniu.Wysyła nitki zanim pieniążki wpłyną na konto,bo po prostu Wam ufa(tak mi dzisiaj powiedział),ale nie można go poganiać,bo jak wpadnie w nerwy,to się skończy sprzedaż.
I jeszcze jedno,już nie będzie Mony i Kornelii.Fabryka im się spaliła.Ma jeszcze trochę zapasów,jeśli ktoś jest chętny,to piszcie.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 33