|
Kasiulkowe prace szydełkowe |
| Autor |
Wiadomość |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011 10:13
|
|
|
katasza, dziękuję i nawzajem.
Jarka, dziękuję. Robiłam dookoła nie przekręcając, ale nie zrobiłabym tego, bo nawet nie pomyślałam o tym. komin jest trzykrotnie owinięty wokół szyi, więc ciężko byłoby go przekręcać szczególnie, że na początku miał dwukrotnie mnie owijać.
|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011 14:06
|
|
|
dehajola, misia0808, dziękuję Wam bardzo.
Ostatnio zaniedbałam (jak zwykle) ten wątek. Powstało kilka nowych prac szczególnie ze względu na Mikołajki.
Powstały podwójne rękawiczki. Niestety chyba po dwóch dniach ich użytkowania, zgubiłam jedną. Będę zmuszona zrobić ją, ale jeszcze nie wiem, kiedy, bo mam jak na razie pełne ręce roboty (szydełkowej roboty). Siedzę chora w łóżku i się wygrzewam.
Do rzeczy:
A tutaj mój blogowy wpis o rękawiczkach.
Mikołajkowe autko:
Post na blogu.
Oraz mikołajkowa dwustronna czapka:
Post na blogu.
Więcej już niebawem.
|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
| Ostatnio zmieniony przez 7Kasiulek7 Czw 08 Gru, 2011 14:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
sajuki
Użytkownik średnioaktywny nowicjusz

Kraj:

Wiek: 32 Dołączyła: 16 Sie 2011 Posty: 250 Skąd: Kraków/Tarnów
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011 15:29
|
|
|
wszystko piękne Czapka cudowna 
|
_________________ Szydełkowy blog |
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011 15:54
|
|
|
wszystko jak zawsze świetne!!! Czapka rewelacyjna- możesz nią sygnalizować nastrój Bardzo mi się podoba.
Serdecznie pozdrawiam 
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Frezja45
Użytkownik średnioaktywny Beata


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 02 Lut 2010 Posty: 288 Skąd: Łódź
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011 19:48
|
|
|
| Violetta21 napisał/a: | | świetna czapa i samochodzik i rękawiczki cool |
''Fjuteralik'' :)super! /dziergałam podobne może znów zrobię/
zdrówka 
|
_________________ POZDRAWIAM i życzę miłego dnia:)
 |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
małgośka
Gaduła ;) Danusia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 23 razy Wiek: 57 Dołączyła: 11 Lis 2007 Posty: 3791 Skąd: śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
we_st
Użytkownik b. aktywny Weronika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 58 Dołączyła: 06 Mar 2007 Posty: 1690
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011 07:51
|
|
|
sajuki, sajuki, Paddington, lamika88, Violetta21, Frezja45, Elżbieta P., małgośka, ciapara, we_st, żabka, dziękuję Wam bardzo serdecznie za wszelkie pochwały i życzenia powrotu do zdrowia. A propos, właśnie siedzę i męczę się z porannym kaszlem.
| Paddington napisał/a: | | Czapka rewelacyjna- możesz nią sygnalizować nastrój |
Tylko ona już do mnie nie należy.
| ciapara napisał/a: | | Dasz pojezdzic bryka |
Gdyby on był mój, to bym dała.
| żabka napisał/a: | | Na jakie paliwko autko jeździ? |
Na powietrze. 
|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
doorcia
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 42 Dołączyła: 08 Lip 2005 Posty: 588 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011 13:30
|
|
|
choineczka urocza ale tym samochodem to mnie zastrzeliłaś! czuję, że będę musiała taki zrobić mojemu synkowi, oszalałby na jego punkcie, pozdrawiam
|
_________________ mój nowy album https://picasaweb.google.com/110341417982336507624 |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 13:09
|
|
|
doorcia, Violetta21, Grażyna, dziękuję bardzo
| doorcia napisał/a: | | czuję, że będę musiała taki zrobić mojemu synkowi, oszalałby na jego punkcie |
Zrób mu. Na pewno się uciesz, a Ty też będziesz szczęśliwa.
Kolejna część mikołajkowych niespodzianek:

|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 18:59
|
|
|

|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
małgośka
Gaduła ;) Danusia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 23 razy Wiek: 57 Dołączyła: 11 Lis 2007 Posty: 3791 Skąd: śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elawe
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 10 razy Wiek: 63 Dołączyła: 14 Kwi 2011 Posty: 650 Skąd: Szydłowiec
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|