|
Paillette |
| Autor |
Wiadomość |
Wredula
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Wiek: 49 Dołączyła: 29 Paź 2009 Posty: 268 Skąd: Białystok
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011 09:11
|
|
|
jadzia59o, barbara 1, lamika88, Krakowianka, Violetta21, misia0808, Grażyna, dehajola, we_st, Kwiatek, Wredula, nula, dziękuję dziewczyny
ja od wczoraj mam problem, bo Kajtek dał nogę z domu
córka wchodziła do mieszkania, w przedpokoju półmrok,
a on często korzystał z okazji i prześlizgiwał się niezauważony
wiele razy biegałam za nim na IVp i przynosiłam do domu
wczoraj nikt nie zauważył jak wyszedł, mysleliśmy,że się zaszył w szafie i śpi.... ale go nie ma

|
_________________ http://picasaweb.google.com/Paillette1106
http://picasaweb.google.pl/114069673360330332170
http://paillette-sylwusiek.blogspot.com |
|
|
|
 |
we_st
Użytkownik b. aktywny Weronika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 58 Dołączyła: 06 Mar 2007 Posty: 1690
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011 09:36
|
|
|
Paillette, nie martw się. Jak nikt do domu go nie wziął, to na pewno wróci. Kocurki w naturze mają włóczęgostwo. Cztery ściany dla młodego to stanowczo za mało... Poszwęda się, pozna trochę świata i zgłodnieje, to wróci. Przynajmniej mam taką nadzieję
|
_________________ Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/ |
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mięta
Użytkownik aktywny mięta


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 55 Dołączyła: 20 Lut 2011 Posty: 372 Skąd: Łódź
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011 20:51
|
|
|
Śliczne bransoletki
Mój Henio też czasem daje dyla na klatkę i od razu do góry leci (wykorzystuje moment gdy ma się ręce siatkami zajęte) w celach towarzyskich. Dwa piętra pod rząd nad nami też są koty Jednak od razu się za nim idzie i pilnuje co robi.
Dobrze, że Kajtkowi nic się nie stało 
|
_________________ Mój blog:
http://papillon-motylkowo.blogspot.com/
Moja galeria:
https://pl.pinterest.com/rubinek |
|
|
|
 |
we_st
Użytkownik b. aktywny Weronika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 58 Dołączyła: 06 Mar 2007 Posty: 1690
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011 22:43
|
|
|
| mięta napisał/a: | | Mój Henio też czasem daje dyla na klatkę | ha ha, Henio. Mój mąż też Henio Mój kot będzie nosił dumnie imę Marian, albo Albert, dokładnie jeszcze nie wiem. Sylwia uważaj na urwisa, bo będzie znowu próbował ucieczki. Na wiosnę na pewno 
|
_________________ Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/ |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011 16:04
|
|
|
Cieszę się, że ta sympatyczna zguba się znalazła. Kiedyś moja Kizia się wyrwała i wróciła... po trzech dniach, brudna jak dziesięć nieszczęść i zmęczona potwornie. W czasie kąpieli prawie spała.
Bransoletki wspaniałe 
|
_________________ Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl |
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011 20:34
|
|
|
Paillette, podkrecasz mnie tymi bransoletkami okropnie... a co bys chciała w zamian??? Za dwie powiedzmy???? ?????
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 09 Lis, 2011 21:08
|
|
|
rewelacja 
|
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 09 Lis, 2011 22:00
|
|
|
Paillette, cudna, cudna bransoletka. 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
halszka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 28 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Posty: 1183
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011 07:56
|
|
|
branzoletka wyszła ci świetnie , ładnie się ten wzór układa 
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|