Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:45 |
Misia0808 -str. 210 nowosci |
| Autor |
Wiadomość |
Krakowianka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 30 razy Wiek: 63 Dołączyła: 17 Lut 2006 Posty: 4125 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011 00:14
|
|
|
tyle tego dobra że nie wiem co pierwsze chwalić
ale chusty są świetne 
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011 20:42
|
|
|
pięknie dziękuję.
A dzisiaj miałam Wam pokazać czapki ale nie pokażę, bo nie zdążyłam zrobić fotek i wnuki mi je dosłownie porwały. Muszę jeszcze zrobić jedną dla wnusi, bo sobie zażyczyła taka samą. Wystroiła się w brata czapkę i nie chciała jej zdjąć. Nie było wyjścia musiałam zabrać się za następną. Jak skończę to tym razem zrobię fotki - obiecuję.
|
_________________ http://misia0808.fotosik.pl/albumy/113812.html |
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 19:55
|
|
|
Dzisiaj wcześniej zapowiedziane czapki
Moje ostatnie prace decu
I trochę karteczek
W roli głównej stempelek od Beaci 24

|
_________________ http://misia0808.fotosik.pl/albumy/113812.html |
| Ostatnio zmieniony przez misia0808 Nie 06 Lis, 2011 20:55, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
nutinka
Użytkownik aktywny Nutinka


Kraj:

Pomogła: 15 razy Dołączyła: 24 Lis 2007 Posty: 605 Skąd: Toruń
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
M.
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 35 razy Wiek: 62 Dołączyła: 11 Lip 2009 Posty: 1845 Skąd: Olsztyn
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 20:09
|
|
|
misia0808, cacuszka te komódki, czapka świetna 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
anna.pluta1
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 19 Sty 2009 Posty: 2365 Skąd: świętokrzyskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 20:27
|
|
|
Mam takie 4 szufladkowe komodki dwie. Czekaja na ozdobienie. Twoje wyszly cudnie!!!! 
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
jadzia59o
Użytkownik b. aktywny pala


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 21:12
|
|
|
misia0808, cudowne czapy
a szafki pięknie przyozdobione.
Karteczki 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Kwiatek
Użytkownik małomówny


Wiek: 53 Dołączyła: 11 Sty 2007 Posty: 82 Skąd: Zalesie Górne k/W-wy
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 23:10
|
|
|
Prześliczne rzeczy 
|
_________________ Pozdrawiam serdecznie,
Monia |
|
|
|
 |
Wredula
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Wiek: 49 Dołączyła: 29 Paź 2009 Posty: 268 Skąd: Białystok
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011 07:50
|
|
|
misia0808,
czapeczki śliczne - wcale się nie dziwię, że dzieciakom się podobają !!!!
karteczki - nie mogę wyjść z podziwu jak szybko opanowałaś tą technikę !!!
wychodzą Ci rewelacyjnie - pudełeczka też robisz sama ?
A na taką komódkę choruję od dawna - niestety przegapiłam promocję w IKEI
więc na razie zostaje mi podziwiać Twoje dzieła 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
Aniela41
Gaduła ;) Mariola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 59 Dołączyła: 18 Lis 2008 Posty: 3087
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|