|
Paillette |
| Autor |
Wiadomość |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mimusia-1
Użytkownik b. aktywny Ola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 22 razy Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 1989 Skąd: Gniezno
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011 12:17
|
|
|
nula dehajola, mimusia-1,
a z karabińczykami była tak: zamówiłam ich w czerwcu setkę za grosze i do bransoletek okazały się za małe 10mm, więc "rozbijam" pandorki na charms'y i (w planach) zawieszki do kolczyków z koralików 1,5mm
ciekawe czy dam radę?
ale powiem, że jak się wczoraj przerzuciłam z 2,3mm na 3mm to nie było za lekko... 4 razy zaczynałam,
bo wychodziła mi "malina" na początku... ale potem już poszło...
teraz nastawiam się psychicznie na naszyjnik... muszę domówić koraliki, bo zbraknie... 
|
_________________ http://picasaweb.google.com/Paillette1106
http://picasaweb.google.pl/114069673360330332170
http://paillette-sylwusiek.blogspot.com |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011 22:49
|
|
|
Paillette, Sylwia doszłaś do perfekcji.
Już chyba Ci to pisałam.
Przepiękne 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011 07:17
|
|
|
Piękne , a ja cały czas się przymierzam narazie, a gdzie i które konkretnie zamawiasz końcówki, możesz mi podać namiary
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011 09:50
|
|
|
Violetta21, Grażyna, Jarka, nula,
Jarka, końcówki, karabińczyki, ogniwka zamawiam w bixel.pl
końcówki: http://bixel.pl/products/...id/162/pid/7144
http://bixel.pl/products/...id/162/pid/7601
ostatnio zamówiłam 6,5mm ale musiałam z koralików 2,1 zrobić sznur na 5 koralików w obwodzie,
więc zalecam 7,8mm lub 8,5mm na poczatek, później już będziesz wiedziała
trzymam kciuki 
|
_________________ http://picasaweb.google.com/Paillette1106
http://picasaweb.google.pl/114069673360330332170
http://paillette-sylwusiek.blogspot.com |
|
|
|
 |
Natalia

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 33 razy Wiek: 71 Dołączyła: 05 Lut 2007 Posty: 1078 Skąd: ŚLĄSK
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011 10:09
|
|
|
cos pieknego
------------
pozdrawiam
|
|
|
|
 |
jadzia59o
Użytkownik b. aktywny pala


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Krakowianka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 30 razy Wiek: 63 Dołączyła: 17 Lut 2006 Posty: 4125 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 17:51
|
|
|
wszystkie cudne!!!! a ta ostatnia
jak TY ją zrobiłaś???????
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
we_st
Użytkownik b. aktywny Weronika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 58 Dołączyła: 06 Mar 2007 Posty: 1690
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Kwiatek
Użytkownik małomówny


Wiek: 53 Dołączyła: 11 Sty 2007 Posty: 82 Skąd: Zalesie Górne k/W-wy
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 23:13
|
|
|
| Paillette napisał/a: | Patrze na nią i nie mogę uwierzyć, że mi się udała...
|
A ja zobaczyłam ją i wierzę, że nie możesz uwierzyć... Brawo!!!
|
_________________ Pozdrawiam serdecznie,
Monia |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|