|
Ciapara- pajęczyny sprzątam :-) str 169 |
| Autor |
Wiadomość |
Mariola
Użytkownik aktywny Mariola:)


Kraj:

Pomogła: 7 razy Wiek: 62 Dołączyła: 23 Sty 2009 Posty: 961 Skąd: Orle
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 24 Paź, 2011 08:15
|
|
|
Świetny szal sie zapowiada jak wszystkie twoje dzieła 
|
_________________ Mariola
mojerobotkowo.blogspot.com |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011 20:53
|
|
|
mariola196412, saba52, Bożena- 2000, dziekuje
Nie ukrywam ze bardzo powoli sie dlubie ten szal... korci mnie zeby robic kilka rzeczy rownoczesnie z tym szalem (zeby nie zglupiec) ... chociaz bardzo tego nie lubie....
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
M.
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 35 razy Wiek: 62 Dołączyła: 11 Lip 2009 Posty: 1845 Skąd: Olsztyn
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 11:31
|
|
|
Agnieszko, mitenki to dobry przerywnik miedzy dużymi pracami
mitenki fajna włóczka!!!
|
_________________
 |
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mięta
Użytkownik aktywny mięta


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 55 Dołączyła: 20 Lut 2011 Posty: 372 Skąd: Łódź
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 13:39
|
|
|
M., lamika88, Violetta21, mięta, dziekuje
Duza praca powstaje tez wlasnie ten koronkowy szal... bardzo drobne oczka... jestem mniej wiecej w 1/3 pracy... kiedy ja to skoncze...???
Poza tym ostrze sobie zeby na sweterek- kocyk dla corki w stylu Mao ... i zobowiazalam sie mezusiowi sweterek czarny z mikrofibry dlubnac... nitki juz poszykowane 
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 14:30
|
|
|
| Violetta21 napisał/a: | | świetne mitenki i super jest ta włóczka | 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
M.
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 35 razy Wiek: 62 Dołączyła: 11 Lip 2009 Posty: 1845 Skąd: Olsztyn
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 14:59
|
|
|
| ciapara napisał/a: | M., lamika88, Violetta21, mięta, dziekuje
Duza praca powstaje tez wlasnie ten koronkowy szal... bardzo drobne oczka... jestem mniej wiecej w 1/3 pracy... kiedy ja to skoncze...???
Poza tym ostrze sobie zeby na sweterek- kocyk dla corki w stylu Mao ... i zobowiazalam sie mezusiowi sweterek czarny z mikrofibry dlubnac... nitki juz poszykowane  |
ja kiri dla koleżanki robiłam cały miesiąc!!! momentami żałowałam,że się podjęłam robić (1250m/10 dkg) i choć sama bym chciała tez mieć kiri, tak cieniusia nitka mnie przeraża 
|
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez M. Nie 06 Lis, 2011 16:30, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 15:04
|
|
|
Aga ale dużo prac przed Tobą.
Domyślam się, że to wszystko na święta ma być gotowe.
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
jadzia59o
Użytkownik b. aktywny pala


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 19:13
|
|
|
saba52, Jarka, M., kabyr, misia0808, jadzia59o, dziekuje serdecznie za wszystkie wpisy i za kciukaski takze
M., | Cytat: | | ja kiri dla koleżanki robiłam cały miesiąc!!! momentami żałowałam,że się podjęłam robić (1250m/10 dkg) i choć sama bym chciała tez mieć kiri, tak cieniusia nitka mnie przeraża |
Wiesz co ta nitka co mam teraz to niewiele grubsza jest niz nitka do szycia ...
a jednak po poczatkowym szoku wchodzi sie w tzw dryl i juz sie dzierga... przeraza tylko tempo przyrastania robotki.... slimacze...
Powiem Wam nawet ze jak tak sie dlubie z tym szalem to powaznie rozwazam wyciagniecie po nowym roku swojego obrusa szydelkowego elementowego i moze... hm... wykonczenia go... 
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Wredula
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Wiek: 49 Dołączyła: 29 Paź 2009 Posty: 268 Skąd: Białystok
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011 08:26
|
|
|
dehajola, Wredula, marysia54, dziekuje bardzo za miłe wpisy
Wymiankowa galeria sie ukazala wiec moge pokazac swoje prace na wymianke dla izetty

|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
izetta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 46 Dołączyła: 28 Cze 2011 Posty: 1615 Skąd: Mosina
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011 11:18
|
|
|
dehajola, Violetta21, dziekuje starałam sie
izetta, gdzie tam mojej bransoletce do bransoletki od nuli no ale jak sie cos robi pierwszy raz to łatwo nie jest. Na pewno jest jedna jedyna
Przykro mi z enie przewidzialam operatywnosci Twoich pociech moja ofiarodawczyni przewidziala to i zrobila drobiazgi 2 dla mojej corci, do dzieki temu nie zwinela mi mojego prezentu... ale podchody były oczywiscie czescia slodka mojego prezentu musialam sie podzielic
Violetta21, przykro mi z powodu Twojego wujka... czytalam...w watku wymiankowym... moje kondolencje 
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|