Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:47 |
prace gosias |
| Autor |
Wiadomość |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011 06:41
|
|
|
Violetta21, M., marysia54, ślicznie dziękuję za miłe słowa
| M. napisał/a: | | nie używasz naparstka? |
Mam naparstki, ale jakoś mi z nimi niewygodnie....
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nismon
Użytkownik b. aktywny Monika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 49 Dołączyła: 14 Lis 2008 Posty: 1644 Skąd: Braniewo
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011 10:11
|
|
|
Gosiu karteczki są cudne ,a bombki i dzwoneczek jak zawsze w Twoim wykonaniu piękne ,niebanalne i starannie wykonane!!!!
|
_________________ http://nismon.fotosik.pl/
 |
|
|
|
 |
mimusia-1
Użytkownik b. aktywny Ola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 22 razy Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 1989 Skąd: Gniezno
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ania10525
Użytkownik aktywny


Zaproszone osoby: 31
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 42 Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 363 Skąd: Stalowa Wola
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011 12:23
|
|
|
| Madzia napisał/a: | | Prześliczne, zwłaszcza dzwonek | 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011 13:04
|
|
|
Paillette, lamika88, nismon, mimusia-1, ania10525, Jarka, wielkie dzięki dziewczyny
lamika88, śliczny nowy avatarek 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Mariola
Użytkownik aktywny Mariola:)


Kraj:

Pomogła: 7 razy Wiek: 62 Dołączyła: 23 Sty 2009 Posty: 961 Skąd: Orle
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011 14:10
|
|
|
cudne 
|
_________________ Mariola
mojerobotkowo.blogspot.com |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011 20:55
|
|
|
dehajola, mariola196412, ślicznie dziękuję 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011 06:49
|
|
|
Bożena- 2000, ślicznie dziękuję za miłe słowa 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
M.
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 35 razy Wiek: 62 Dołączyła: 11 Lip 2009 Posty: 1845 Skąd: Olsztyn
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011 01:51
|
|
|
| gosias napisał/a: |
Mam naparstki, ale jakoś mi z nimi niewygodnie.... |
to biedne Twoje paluszki 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011 19:26
|
|
|
Elżbieta P., żabka, barbara 1, wielkie dzięki dziewczyny
Mam gotowe kolejne ozdoby, tylko muszę sfoczyć
| M. napisał/a: |
to biedne Twoje paluszki cmok |
Ano biedne 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
| Ostatnio zmieniony przez gosias Nie 06 Lis, 2011 19:19, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 19:21
|
|
|
misia0808, ślicznie dziękuję
Bombowej produkcji ciąg dalszy
i dwa dzwony:

|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
M.
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 35 razy Wiek: 62 Dołączyła: 11 Lip 2009 Posty: 1845 Skąd: Olsztyn
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 19:47
|
|
|
gosias, WSPANIAŁE !!!! czy to cekiny czy jakieś szpilki z ozdobnym łebkiem ?
|
_________________
 |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 37 |
|
|