|
Różnosci Mirki |
| Autor |
Wiadomość |
jadzia59o
pala

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
SoWa
SoWa

Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
milamirka

Autor tematu Pomogła: 32 razy Wiek: 73 Dołączyła: 10 Gru 2006 Posty: 2197 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bożena- 2000

Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Zula

Pomogła: 3 razy Wiek: 56 Dołączyła: 10 Lip 2006 Posty: 760
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
marysia54
marysia54

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Ania

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 21 Gru, 2010 07:01
|
|
|
milamirka, śliczne :brawo: :brawo: :brawo: :cooool: :cooool: :cooool:
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias) :-) |
|
|
|
 |
Daliute

Pomogła: 6 razy Wiek: 73 Dołączyła: 23 Sie 2007 Posty: 41
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010 18:45
|
|
|
:pabye: :kwiaty: :cooool: :cooool: :cooool:
|
|
|
|
 |
Bozenka7
Wiek: 73 Dołączyła: 03 Sty 2008 Posty: 1203 Skąd: Trójmiasto
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010 07:18
|
|
|
:kwiaty: milamirka :kwiaty: ,śliczne duperelki :cooool: :cooool: :cooool:
|
|
|
|
 |
nula

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010 08:04
|
|
|
milamirka, świetne drobiazgi :brawo: :brawo: :brawo:
najbardziej podoba mi się to z laleczkową główką i pomponikami - super pomysł !!! :wesolomi:
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
milamirka

Autor tematu Pomogła: 32 razy Wiek: 73 Dołączyła: 10 Gru 2006 Posty: 2197 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010 16:22
|
|
|
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/\_._
będą całe ``````` jakby z bajek `````` ?
Niechaj gwiazdka ``,?,?,
z nieba leci ``````,?,*,?,
niech Mikołaj ````,?,*,*,?,
tuli dzieci ``````,?,*,*,*,?,
Biały puch `````,?,*,*,*,*,?,
niech z ```````,?,*,*,*,*,*,?,
nieba ```````,?,*,*,*,*,*,*,?,
spada ````````````-|-`````
niechaj piesek w nocy gada
(_``.Niech choinka
````````.? `````pachnie pięknie
```````,?,?, ```no i radośc
``````,?,*,?,` będzie wszędzie !
`````,?,*,*,?,
````,?,*,*,*,?, ….niech biały opłatek
```,?,*,*,*,*,?, ``w dłoni nie drży
``,?,*,*,*,*,*,?, `z lęku jak z zimna
`,?,*,*,*,*,*,*,?, ```niech drży
```````-|-````` szczęściem
wzruszony!!
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2011 ,*,*,*,*,
|
_________________ POZDRAWIAM!!!
http://milamirka.fotosik.pl/albumy/186300.html
http://picasaweb.google.com/mir3czka1
http://picasaweb.google.com/mir3czka
Gość Pozdrawiam Serdecznie :cmooook: |
| Ostatnio zmieniony przez milamirka Pią 24 Gru, 2010 16:25, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
lamika88

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Ania

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010 08:16
|
|
|
Mireczko - dużo spokoju, radości i wszystkiego co najlepsze - Wesołych Świąt !!!!
:love: :love:
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
gosias

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010 11:51
|
|
|
milamirka, :) wesołych Świąt :love:
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias) :-) |
|
|
|
 |
Zula

Pomogła: 3 razy Wiek: 56 Dołączyła: 10 Lip 2006 Posty: 760
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
milamirka

Autor tematu Pomogła: 32 razy Wiek: 73 Dołączyła: 10 Gru 2006 Posty: 2197 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 29 Sty, 2011 17:47
|
|
|
Kochane dziewczynki dziekuje za mile zyczenia i za to ze zagladacie tu do mnie :cmooook: :cmooook: :cmooook: :kwiaty: Oj jak dlugo mnie tu nie bylo ale nadrobie a na poczatek podobno mialam urodzinki co prawda to od 18 nie obchodzilam az do tego roku czyzby to juz na starosc tak bylo :puk: Dzien przed zaskoczyla mnie kolezanka z innego forum Ulaantczak we wlasnej osobie z pieknym torcikiem i nie tylko
no i jak zawsze zaskakujaca Bozena z Januszem ta to ma pomysly i jaka szybka nic nie mozna glosno mowic bo cie zaskoczy i to od dniej prezenciki i na dodatek nauka nowej techniki ale trzeba bylo sie wywiazac wiec sprobowalam i tak to wyszlo
dostalam takze prezencik od Eli Onki za co jej serdecznie tez dziekuje
A ja zrobilam dla dzieciakow ciuszki dwa ponza dla blizniaczek i sweterk dla maluszka   A na dodatek wstawie nastepce Malysza mojej chrzesnicy malego
|
_________________ POZDRAWIAM!!!
http://milamirka.fotosik.pl/albumy/186300.html
http://picasaweb.google.com/mir3czka1
http://picasaweb.google.com/mir3czka
Gość Pozdrawiam Serdecznie :cmooook: |
| Ostatnio zmieniony przez milamirka Sob 29 Sty, 2011 17:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
jadzia59o
pala

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 29 Sty, 2011 19:24
|
|
|
milamirka, :) super :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool:
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias) :-) |
|
|
|
 |
Bozenka7
Wiek: 73 Dołączyła: 03 Sty 2008 Posty: 1203 Skąd: Trójmiasto
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 29 Sty, 2011 21:27
|
|
|
:kwiaty: milamirka, :kwiaty: ... prezenty ,ubranka słodziutkie :cooool: :cooool: :cooool: ...ale jaki przeuroczy maluszek :radochaaaa: :radochaaaa: :radochaaaa:
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 42 |
|
|