Przesunięty przez: maranta Pon 30 Lip, 2007 21:01 |
Chwalimy się - wątek ogólny |
| Autor |
Wiadomość |
sylwia12
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 56 Dołączyła: 09 Paź 2006 Posty: 422
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
sylwia12
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 56 Dołączyła: 09 Paź 2006 Posty: 422
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 13:15
|
|
|
Izawi bardzo ładna skrzynka 
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kuela
Użytkownik aktywny


Pomogła: 3 razy Dołączyła: 14 Lip 2005 Posty: 339 Skąd: Wejherowo
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alwisia
Użytkownik średnioaktywny alwisia


Kraj:

Wiek: 83 Dołączyła: 05 Cze 2006 Posty: 221 Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 16 Lis, 2006 16:32
|
|
|
Kuela piękne 
|
_________________ Szanujcie staruszki, bo kiedyś też nimi będziecie. |
|
|
|
 |
Grochu
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Lis 2005 Posty: 491
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 17 Lis, 2006 18:33
|
|
|
cichutko sobie siedzisz i nagle taka ilośc. Koniecznie przynieś anioły na spotkanie.
|
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 17 Lis, 2006 22:13
|
|
|
Anioły cudne
Czy ja nie wiem o jakimś spotkaniu???? 
|
_________________ Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos |
|
|
|
 |
ara
Milczek

Wiek: 45 Dołączyła: 11 Wrz 2006 Posty: 31
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 13:35
|
|
|
ja ne pokazuję bombek bo nie mam siły ich wszystkich wstawiać
wszystkie siedzą na multipli i u mnie w kartoniach 
|
|
|
|
 |
alwisia
Użytkownik średnioaktywny alwisia


Kraj:

Wiek: 83 Dołączyła: 05 Cze 2006 Posty: 221 Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 25 Lis, 2006 03:37
|
|
|
| ara napisał/a: | ja ne pokazuję bombek bo nie mam siły ich wszystkich wstawiać
wszystkie siedzą na multipli i u mnie w kartoniach  |
Ara ty się nie wymiguj tylko pokazuj te cuda z kartonów.
|
_________________ Szanujcie staruszki, bo kiedyś też nimi będziecie. |
|
|
|
 |
ara
Milczek

Wiek: 45 Dołączyła: 11 Wrz 2006 Posty: 31
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 25 Lis, 2006 11:24
|
|
|
w kartonie juz tylko 11 sztuk reszta znalazła nowych nabywców a bombki mozna obejrzeć
http://krufka.multiply.com
|
|
|
|
 |
sylwia12
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 56 Dołączyła: 09 Paź 2006 Posty: 422
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 25 Lis, 2006 12:22
|
|
|
Kuelo śliczne anioły 
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006 14:01
|
|
|
Skoro bombkujemy to też Wam pokażę, że coś robię.....

|
|
|
|
 |
sylwia12
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 56 Dołączyła: 09 Paź 2006 Posty: 422
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006 14:30
|
|
|
Aniu Franiu 
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alwisia
Użytkownik średnioaktywny alwisia


Kraj:

Wiek: 83 Dołączyła: 05 Cze 2006 Posty: 221 Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006 18:52
|
|
|
Piekna bombka i stojaczek
|
_________________ Szanujcie staruszki, bo kiedyś też nimi będziecie. |
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006 21:41
|
|
|
Bombeczka MIODZIO
Ja za swój stojaczek jeszcze sie nie zabrałam 
|
_________________ Pozdrowienia z Warszawy
Mój album:
http://betic.multiply.com/photos |
|
|
|
 |
magdalena
Użytkownik b. aktywny mama 2 łobuzów :-)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 47 Dołączyła: 10 Lut 2006 Posty: 1299 Skąd: Mikołów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 27 Lis, 2006 09:57
|
|
|
Na widok bombki aż mi dech zaparło.Więc dopóki się nie opamiętam wielkie 
|
|
|
|
 |
ara
Milczek

Wiek: 45 Dołączyła: 11 Wrz 2006 Posty: 31
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 27 Lis, 2006 10:06
|
|
|
super bombka Aniu 
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 27 Lis, 2006 10:34
|
|
|
Dziękuję bardzo za zachwyty- bo to jest 20cm bomba ciężka w pracy......
|
|
|
|
 |
Grochu
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Lis 2005 Posty: 491
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006 09:05
|
|
|
Śliczna bombka. Chyba uśmiechnę się do tego stojaczka. 
|
|
|
|
 |
kuela
Użytkownik aktywny


Pomogła: 3 razy Dołączyła: 14 Lip 2005 Posty: 339 Skąd: Wejherowo
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
magdalena
Użytkownik b. aktywny mama 2 łobuzów :-)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 47 Dołączyła: 10 Lut 2006 Posty: 1299 Skąd: Mikołów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006 20:16
|
|
|
Kuela przepiękne prace 
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kuela
Użytkownik aktywny


Pomogła: 3 razy Dołączyła: 14 Lip 2005 Posty: 339 Skąd: Wejherowo
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006 20:27
|
|
|
To miłe, że się podobają
Aniu trzeba się tak nastawiać - bo inaczej nie byłoby tego klimatu
Cieszę się, że już niebawem święta.
Planuję w tym roku zrobić wigilię u siebie - więc tym bardziej się cieszę.
pozdr ela
|
_________________ Kilka PRAC
www.elakuela.multiply.com
http://elakuela.blogspot.com/
nie wiem co chcę
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|