Przesunięty przez: maranta Pon 30 Lip, 2007 21:01 |
Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
| Autor |
Wiadomość |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 23 Paź, 2006 21:23
|
|
|
Też głaskałam dzisiaj i dołaczam się do pochwał!!!!!
"ŁAPKI PRECZ OD DRUKARKI"- przynajmniej do czsu aż minie gwarancja 
|
|
|
|
 |
Grochu
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Lis 2005 Posty: 491
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 26 Paź, 2006 19:09
|
|
|
Mebelki w nowym wcieleniu wyglądaja stylowo. Zgadzam się z Anią Franią - poczekaj aż minie gwarancja i wtedy dodaj drukarce koloru 
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ara
Milczek

Wiek: 45 Dołączyła: 11 Wrz 2006 Posty: 31
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006 18:33
|
|
|
plac boju jak u mnie tylko u mnie bombki wisza 
|
|
|
|
 |
Anna B.
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Dołączyła: 13 Cze 2005 Posty: 971 Skąd: Ziemia Lubuska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006 20:16
|
|
|

|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Anna B.
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Dołączyła: 13 Cze 2005 Posty: 971 Skąd: Ziemia Lubuska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
renata
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 60 Dołączyła: 05 Sie 2005 Posty: 115 Skąd: Norynberga/Fürth
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006 23:41
|
|
|

|
|
|
|
 |
Grochu
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Lis 2005 Posty: 491
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 30 Paź, 2006 11:13
|
|
|
Ale produkcja!!!
Plac boju u mnie podobny: zabombkowany, zaobrazkowany, zakonewkowany , zatacowany i nie wiem co jeszcze ... 
|
|
|
|
 |
sylwia12
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 56 Dołączyła: 09 Paź 2006 Posty: 422
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 30 Paź, 2006 11:22
|
|
|
Nic dodać nic ująć 
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 25 Lis, 2006 20:45
|
|
|
ale hurtowa praca , prześlicznie wyszły te bombeczki 
|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
moslamawe
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 51 Dołączyła: 05 Mar 2006 Posty: 1449
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Halkuk
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 18 razy Wiek: 63 Dołączyła: 25 Sie 2005 Posty: 4709 Skąd: Bytom
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006 10:19
|
|
|
Maranta, brak mi słów CUDA!
|
_________________ Pozdrawiam - Halina. |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bećka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 17 Sty 2006 Posty: 301 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ania Frania
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 04 Sie 2006 Posty: 105
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006 13:57
|
|
|
Aniu Ty nie umiesz tak pojedynczo???? - na sam widok szczęka opada... ale to pokazywanie zarazliwe więc biegnę wstawić "bombeczkę"....
|
|
|
|
 |
sylwia12
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 56 Dołączyła: 09 Paź 2006 Posty: 422
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006 14:32
|
|
|
Maranto bombeczki są śliczne 
|
|
|
|
 |
Grochu
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Lis 2005 Posty: 491
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006 08:58
|
|
|
Maranto! aleś się napracowała! 
|
|
|
|
 |
elka65
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 4 razy Wiek: 60 Dołączyła: 16 Lis 2006 Posty: 467 Skąd: Poznan
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006 09:11
|
|
|
Maranta czy te wszystkie bombki i dzwonki beda wisialy na Twojej choince? Jesli tak to ja poprosze fotki choinki,
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006 11:38
|
|
|
| elka65 napisał/a: | | Maranta czy te wszystkie bombki i dzwonki beda wisialy na Twojej choince? |
Przypuszczam, że wątpię... tym bardziej, że już większości z tych rzeczy nie mam
W tym tygodniu część bombek też pójdzie precz... jak mówią na Kaszubach...
Swoją drogą fajny byłby taki wątek o naszych regionalnych powiedzonkach.
Prosiłam kiedyś moją koleżanke do telefonu a jej tata do mnie mówi- Kasi nie ma, ma wyjechane precz..., byłam u innej koleżanki, jej mama akurat nakładała obiad i się mnie pyta- Ania a ty masz już zjadłe?
Prawda, że to ma swój klimat 
|
_________________ Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|