|
Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
| Autor |
Wiadomość |
alicja11
Użytkownik b. aktywny alicja11


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 56 Dołączyła: 08 Wrz 2006 Posty: 1094 Skąd: Kutno
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
citria
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 21 Paź 2008 Posty: 101 Skąd: mazowsze
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 10:33
|
|
|
Dziekuje wam jak widac sukienka nie jest jeszcze skonczona i nie wiem kiedy bedzie bo jednoczesnie robie tez inne rzeczy... dziergam ja z kordonka maxi firmy basak szydelkiem 1,25. Nie wiem czy najszczesliwiej wybralam material no i chyba szydelko jest za grube, ale teraz jak robota jest juz blizej konca nie bede zmieniac, chociaz nie wyglada to moim zdaniem tak jak powinno, mam jeszcze problem bo nie wiem jakie zrobic ramiaczka i jakie zapiecie z tylu? moze cos doradzicie:)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Autor tematu Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 16:22
|
|
|
| citria napisał/a: | | doszlam do wniosku ze kwiatek i listek mozna 'podciagnac' pod motywy irlandzkie... chyba mozna..? |
Oczywiście, to przecież są motywy koronki irlandzkiej !!!!
A sukienka wygląda super !!!
Strasznie jestem ciekawa efektu końcowego !!!
Mam nadzieję, że pokażesz niebawem gotowe dzieło i to na ludziu 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
Sosna
Użytkownik średnioaktywny


Pomogła: 1 raz Dołączyła: 17 Kwi 2007 Posty: 167
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 16:10
|
|
|
Śliczna, niepowtarzalna!!
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
avante
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 40 razy Wiek: 45 Dołączyła: 28 Lip 2007 Posty: 794
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
milamirka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 32 razy Wiek: 73 Dołączyła: 10 Gru 2006 Posty: 2197 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
qrystyna216
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 31 razy Dołączyła: 20 Sie 2008 Posty: 737
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 20:16
|
|
|

|
_________________ Pozdrawiam qrystyna216 |
|
|
|
 |
mala100gosia
Użytkownik b. aktywny Szperacz


Kraj:

Pomogła: 78 razy Wiek: 36 Dołączyła: 30 Sie 2007 Posty: 2682 Skąd: Tarnów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
citria
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 21 Paź 2008 Posty: 101 Skąd: mazowsze
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009 10:23
|
|
|
zakochalam sie w tych motywach:) a sukienka mozna powiedziec na finiszu, zostalo mi wykonczenie dekoldu zeby sie 'nie rozlwzil' i ramiaczka... nie wiem tylko kiedy sie za to zabiore 
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
irenka10
Użytkownik b. aktywny irenka10


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 37 razy Wiek: 57 Dołączyła: 02 Mar 2008 Posty: 1722 Skąd: Podkarpacie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 16:03
|
|
|
Sliczna bluzeczka
|
_________________ irenka |
|
|
|
 |
Gwozdek
Użytkownik aktywny

Kraj:

Wiek: 64 Dołączyła: 18 Lip 2008 Posty: 487 Skąd: Gilowice k/Pszczyny
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 18:57
|
|
|
Przecudna irlandka, masz Basiu chyba ogromną cierpliwość do tak pracochłonnych prac. Podziwiam Twój talent 
|
_________________ Renia Gwóźdź |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mimusia-1
Użytkownik b. aktywny Ola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 22 razy Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 1989 Skąd: Gniezno
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 19:24
|
|
|
| barbara 1 napisał/a: | | to jest dopiero sam przód w wersji roboczej |
ale już wygląda ślicznie
|
_________________ Blog http://mimusia1.blox.pl/html
 |
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Autor tematu Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 20:02
|
|
|
| barbara 1 napisał/a: | | Robi Nula irlandkę,robię też i ja |
Ale super !!!!
wygląda na to, że musimy we dwie bronić honoru naszego forum na polu "irlandzkim"
Tylko, że ja moje robię miesiącami a Ty przyznaj się - kiedy zaczęłaś ? - wczoraj ????
Jeżeli to jest wersja robocza to już sobie wyobrażam jak będzie wyglądała skończona !!!!
I mam nadzieję, że robisz ją dla siebie !!!!
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 20:26
|
|
|
| nula napisał/a: | | kiedy zaczęłaś ? - wczoraj ???? |
trzy dni temu
| nula napisał/a: | | I mam nadzieję, że robisz ją dla siebie !!!! |
ja też
| nula napisał/a: | wygląda na to, że musimy we dwie bronić honoru naszego forum na polu "irlandzkim" hahahihi
|
no własnie.Grażynka kiedyś obiecywała,że jak przyjdą wakacje to też będzie irlandkę robić
Nuleńka wklej fotkę ,tej ślicznej Twojej niebieskiej irlandki,może to bardziej zachęci do robienia inne dziewczyny.
Mnie najbardziej denerwuje zszywanie iglą elementów,cała reszta to sama przyjemność
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Autor tematu Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 20:46
|
|
|
| barbara 1 napisał/a: | | trzy dni temu |
no , tak myslałam - nie osłabiaj mnie !!!!!
| barbara 1 napisał/a: | | Mnie najbardziej denerwuje zszywanie iglą elementów,cała reszta to sama przyjemność |
nie da się ukryć, że dłubania przy tym sporo - ale myślę, że warto
no dobra, niech Ci będzie - wstawiam swoją - teraz jest już trochę więcej pozszywane
Jestem ciekawa czy kogoś uda nam się zachęcić 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
maja1
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Pomogła: 6 razy Dołączyła: 13 Paź 2006 Posty: 218
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 20:56
|
|
|
| nula napisał/a: |
Jestem ciekawa czy kogoś uda nam się zachęcić  |
Zachęcić jak zachęcić ,ale zachwycić na pewno 
|
|
|
|
 |
we_st
Użytkownik b. aktywny Weronika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 58 Dołączyła: 06 Mar 2007 Posty: 1690
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 20:56
|
|
|
Mam chętkę na nią od dawna, ale są dwa hamulce. Po pierwsze nie wiem, czy dam radę, po drugie staram się pilnować kolejki. Ale jeszcze trochę pooglądam waszych prac, a rzucę wszystko w diabły i zabiorę się za irlandkę. W najgorszym razie polegnę 
|
_________________ Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/ |
|
|
|
 |
jola373
Gaduła ;) Jola


Zaproszone osoby: 2
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 27 razy Wiek: 65 Dołączyła: 06 Paź 2007 Posty: 3892 Skąd: okolice Łańcuta
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 21:00
|
|
|
Ło matko! Dziewczyny, jakie cudeńka!!!!!
Przyznam się, że od roku myślę o tym, żeby zacząć, ale wciąż coś innego zaczynam...
Napiszcie z jakich nici i jakim szydełkiem robicie.
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 21:24
|
|
|
barbara 1, nula, przepiękne 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|