|
Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
| Autor |
Wiadomość |
Bet
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 53 Dołączyła: 28 Lip 2007 Posty: 557 Skąd: Bełchatów
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 06:30
|
|
|
przepiękna to mało powiedziane 
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Autor tematu Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 09:08
|
|
|
Dziewczyny !!!!! Dziękuję !!!!
Nie będę skromna i przyznam się, że też mi sie podoba
Mamutka proszę wyciągnąć kwiatuszki z kącika !!!! Niech sobie leżą gdzieś na widoku - to od czasu do czasu machniesz następny i tak po trochu się uzbiera odpowiednia ilość !!! Przecież my się tak łatwo nie poddajemy !!! No nie ?
A gdzie te wszystkie inne irlandki ?
Karmelek ? Violetta ?
Bardzo chętnie obejrzałabym inne wersje !!!!
Tylko Barbara ma bronić honoru naszego forum ? (a w ogóle to wszystko przez Nią, bo jak zobaczyłam jej czerwoną to aż mi się "coś" zrobiło !!! no i musiałam też mieć w tym kolorze )
Zobaczcie ile tego robią dziewczyny na osince !
A tak przy okazji, ktoś wie jak zachowuje się Perle 8 po praniu ? Nie farbuje to czasem ?
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
Pani Mama
Użytkownik b. aktywny Ania :)


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 57 Dołączyła: 20 Sty 2006 Posty: 1020 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Poranna
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 31 razy Wiek: 50 Dołączyła: 19 Wrz 2005 Posty: 2113 Skąd: Lębork
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 09:31
|
|
|
oryginalna, świetnie Ci pasuje, ależ ona pracy musiała kosztować?! a ile czasu "zjadła"!
ale warto było!!! 
|
_________________ BLOG
 |
|
|
|
 |
Zosia32
Użytkownik b. aktywny Zosia32

Kraj:

Pomogła: 8 razy Wiek: 49 Dołączyła: 25 Kwi 2007 Posty: 2565 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 09:36
|
|
|
Mamy kolejną MISTRZYNIE , tym razem w dziale koronki irlandzkiej , Nula bluzeczka piękna ,wspaniała ,śliczny kolor i super w niej wyglądasz
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 09:37
|
|
|
nula, śliczna bluzeczka 
|
_________________
|
|
|
|
 |
mala100gosia
Użytkownik b. aktywny Szperacz


Kraj:

Pomogła: 78 razy Wiek: 36 Dołączyła: 30 Sie 2007 Posty: 2682 Skąd: Tarnów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
karmelek
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 06 Sty 2006 Posty: 2227 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 10:06
|
|
|
no tak... poczułam sie wywołana do tablicy
nula, Twoja bluzeczka jest przepiękna i choć mam już odłożoną czerwoną Perle 5 , to chyba zrobię z jednakowych elementów, bo mogłabym się na to lato nie wyrobić. Ale marzy mi się taka irlandka...
Z Perle 8 ( ale białej) robiłam bluzkę Eva Crochet i piorę w pralce na 60 stopni, ale zapakowana w bawełniany jasiek pranie znosi dobrze co do farbowania to sie nie wypowiadam.
nula jak to mówi młodzież: "szacun" wspaniała bluzeczka
|
_________________ moja stronka:
http://www.karmelek.info |
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Krakowianka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 30 razy Wiek: 63 Dołączyła: 17 Lut 2006 Posty: 4125 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 11:39
|
|
|
cudna, prześliczna a jak łączyłąś????
|
|
|
|
 |
Jasieńka
Użytkownik b. aktywny Joasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 44 Dołączyła: 24 Sty 2007 Posty: 2011 Skąd: Marklowice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bjanna
Gaduła ;)

Zaproszone osoby: 4
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 16 Gru 2006 Posty: 3820
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 13:00
|
|
|
cudeńko zrobiłaś 
|
|
|
|
 |
Halkuk
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 18 razy Wiek: 63 Dołączyła: 25 Sie 2005 Posty: 4709 Skąd: Bytom
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 17:22
|
|
|
Coś cudnego Brak mi słów 
|
_________________ Pozdrawiam - Halina. |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Autor tematu Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 22:24
|
|
|
Dziewczynki kochane - wracam z pracy - zmęczona, głodna, nic mi sie nie chce !!!!
Ale po przeczytaniu Waszych komentarzy od razu nabrałam wigoru
Dziękuję za wszystkie pochwały !!!! Nigdy nikt mnie tak nie rozpieszczał jak Wy tutaj
Dzięki za wieści odnośnie prania
| Krakowianka napisał/a: | | a jak łączyłąś???? |
Łączyłam sposobem wypróbowanym przy pierwszej bluzce.
Najpierw przypinałam do styropianu lewą stroną do góry, potem w miejscach gdzie te elementy sie stykały normalnie zszywałam igłą, potem na prawej stronie tam gdzie zostały dziury wypełniałam je łańcuszkiem (taką jakby siatką)
Tym razem zaczęłam od dekoltu
No i potem dalej
Violetta - ależ ja Cię nie poganiam - po prostu byłam ciekawa czy nie zrezygnowałaś.
Oczywiście, że poczekam ! Cierpliwości mi nie brakuje !!!! (jak widać na załączonym obrazku - )
| Violetta21 napisał/a: | | jestem kobieta pracująca i muszę pogodzić wszystko razem |
Doskonale Cię rozumiem bo ja mam tak samo !!!!
karmelku, nie wiem jak szybko machasz szydełkiem - ale faktycznie - tylko chyba Barbara jest zdolna zrobić takie coś w tydzień ! Ja tą robiłam 2 miesiące (oczywiście z przerwami na inne robótki) a i tak uważam to za super wyczyn !!!
Jeszcze raz 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
| Ostatnio zmieniony przez nula Sob 28 Lis, 2009 08:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Lacrima
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 8 razy Wiek: 55 Dołączyła: 28 Lis 2005 Posty: 1706 Skąd: Police obecnie Oslo
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Haniutka
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Dołączyła: 09 Gru 2006 Posty: 537 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
citria
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 21 Paź 2008 Posty: 101 Skąd: mazowsze
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 08:45
|
|
|
Sliczne te wasze bluzeczki, padam na kolana... niedawno zaczelam robic "wariacje" na temat sukienki ktora zobaczylam gdzies na forum, a niedawno znalazlam ten watek i doszlam do wniosku ze kwiatek i listek mozna 'podciagnac' pod motywy irlandzkie... chyba mozna..? dlatego pokazuje te probki w tym temacie i poddaje pod wasza ocene:)

|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 09:17
|
|
|
nula, cudo
citria, śliczna sukienka 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
Nikola5
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 57 Dołączyła: 22 Mar 2007 Posty: 825
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 09:18
|
|
|
super 
|
_________________ ~~ Renata~~

 |
|
|
|
 |
tintam
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Pomogła: 5 razy Wiek: 72 Dołączyła: 11 Mar 2006 Posty: 229 Skąd: tychy
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 09:21
|
|
|
piękna sukienka 
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 35 |
|
|