Przesunięty przez: Grażyna Pią 23 Mar, 2007 14:27 |
Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
| Autor |
Wiadomość |
irenka10
Użytkownik b. aktywny irenka10


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 37 razy Wiek: 57 Dołączyła: 02 Mar 2008 Posty: 1722 Skąd: Podkarpacie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2008 11:15
|
|
|
bernadka tam mozna zamowic telefonicznie lub przez emaila nie płacz 
|
_________________ irenka |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2008 11:35
|
|
|
ale pan mi napisał że przynajmniej 5 kg muszę zamówić a ja nie potrzebuję 5 kg , ja tylko potrzebuję 1 kg pistacjowej kornelii
i jak mam nie płakać . Może ktoś kto będzie się wybierał na zakupy mógłby mi kupićkornelię albo inną cienka nitkę na szpuli w kolorze pistacjowym 1 kg ?????????????
|
_________________
|
| Ostatnio zmieniony przez Bernadka Śro 16 Kwi, 2008 12:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2008 12:39
|
|
|
Bernadko ja tu czegos nie rozumiem. Ja od roku robie zakupy w Rumento i zawsze zamawiam telefonicznie, dzwoniąc i prosząc pana Tomka. Jak dzwoniłam pierwszy raz to po prostu powiedziałam, ze mam jego namiary od dziewczyn z forum u Maranty. Prawda, ze te niteczki, które są na szpulach trzeba zamawiać w większych ilościach, ale ja zawsze okreslam mniej więcej ile mi trzeba, Pana Tomka proszę o to aby mi coś wyszukał i takie ilości otrzymuje. Nie dalej jak przedwczoraj przyszła paczka i wszystko było ok. Chciałam ok. 60 dkg frize brązowej, do. kg kg czarnej i dostałam 65 brąz i 80 czarnej. Zawsze prosze, żeby mi Pan Tomek coś znalazł i jak dotąd sie nie zawiodłam. Inna sprawa jeśli chodzi o włoczki w motkach - tu zupełnie nie ma problemu i dostaję dokładnie tyle ile chce. Moja rada - zadzwoń i po prostu poproś, czy nie mógłby Ci kg poszukać (bo rzeczywiście tam są duże szpule, ale zawsze mają także resztki poprodukcyjne i z tych mozna dostać mniej wiecej ile chcemy). Tak sobie mysle, ze Pan Tomek moze pomyślał, ze jesteś hurtownikiem a nie prywatnym odbiorcą i dlatego podał ci taką ilość.
Zyczę powodzenia i mam nadzieję, że wszystko skończy sie dobrze.
|
_________________ http://misia0808.fotosik.pl/albumy/113812.html |
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2008 14:48
|
|
|
JA TEŻ MAM JAK NAJLEPSZE ZDANIE I OPINIĘ O PANU TOMKU 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2008 18:39
|
|
|
Dziewczyny , ale ja nic złego o panu tomku nie mówię , tylko po prostu mailowałam do niego i odpisał mi że żeby otrzymać nici w cenach hurtowych to trzeba kupić conajmniej 5 kg włóczek , niekoniecznie jednej włóczki , no a mnie w tej chwili niepotrzeba 5 kg włóczek bo mam sporo różnych tylko że chcę zrobić coś cienkiego i dużo pisałyście swego czasu o kornelii i chciałam spróbować ale cena detaliczna w rumento tej właśnie nitki nie jest atrakcyjna niestety to dosłowny cytat z maila , -" Aby płacić po cenie hurtowej należy zakupić jednorazowo minimum 5 kg
włóczki
(łącznie ze szpulami lub same motki).". No ale to nic może jakoś gdzie indziej kupię Pozdrawiam Bernadka
|
_________________
|
|
|
|
 |
gracha
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 64 Dołączyła: 01 Cze 2006 Posty: 517 Skąd: Suwałki
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2008 19:58
|
|
|
Ale to chyba naturalne, że skoro są podane ceny detaliczne i hurtowe, to hurtowe są dla ilości hurtowych.
|
|
|
|
 |
gabrysia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 15 razy Dołączyła: 03 Sty 2006 Posty: 688 Skąd: Ruda Śląska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 07:20
|
|
|
może dlatego, że pierwszy raz? ja zawsze kupuję w ilościach na " jeden" sweterek, po kilka różnych włóczek i jestem bardzo zadowolona z kompetencji p. Tomka, doradzi podpowie, wrzuci kilka próbek. Właściwie kupuję na oko zdając się na gust p. Tomka i jest wszystko ok. Praktycznie tylko w Rumento kupuję włóczki, bo nawet ceny detaliczne są bardzo przystępne, a termin przesyłki to wprost rewelacja, na drugi, góra trzeci dzień jest u mnie.
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Lip, 2008 17:12
|
|
|
Bylam dawno i nie pamietam , ale tu masz telefon do sklepu i chyba najlepiej u nich zapytac , wtedy jest pewniak 034 324-40-21, 034 324-40-22 i mail biuro@rumento.pl.
|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gabrysia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 15 razy Dołączyła: 03 Sty 2006 Posty: 688 Skąd: Ruda Śląska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008 17:59
|
|
|
właśnie się otrzymałam wiadomość od p. Tomka: hurtownia jest nieczynna z powodu przerwy urlopowej, zamówienia będą realizowane dopiero w sierpniu
|
|
|
|
 |
qrka
Użytkownik aktywny ania

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 53 Dołączyła: 26 Lis 2007 Posty: 564
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008 18:42
|
|
|
ja tez otrzymałam taka wiadomość a właśnie dzisiaj zdecydowałam się u nich cos zamówić jak pech to pech 
|
_________________ www.annaqrek.blogspot.com |
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 12 Lip, 2008 21:45
|
|
|
| Grażyna napisał/a: | | Przypomnij mi prosze, z jakich nici robiłaś swoja piekna czerwona irlandkę, te, ktora widzimy w avatarze? |
Coton Filet,tej nitki w hurtowni nie ma,jest w pasmanterii Świat Babci Ewy(mają sprzedaż wysyłkową)
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ania
Użytkownik aktywny


Pomogła: 2 razy Wiek: 50 Dołączyła: 20 Gru 2005 Posty: 660 Skąd: częstochowa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008 18:23
|
|
|
| Grażyna napisał/a: | Właśnie wrócilam z Rumento Wydałam prawie stówkę i zakupilam sporo nici, glównie frizze, bo bardzo mi sie podoba z tym swoim połyskiem. |
Potwierdzam!!! Widziałam się z Grażynką, wychodziła z Rumento z wielkim worem na plecach pełnym zapasów włóczkowych 
|
_________________ ZAPRASZAM NA BLOGA
Mój Fanpage |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008 19:29
|
|
|
| Grażyna napisał/a: | | zakupilam sporo nici, glównie frizze, bo bardzo mi sie podoba z tym swoim połyskiem. |
to teraz Grażynko pochwal się co bedziesz robić 
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008 14:05
|
|
|
Najpierw nici wypróbuję, jak sie z nich robi. Potem zamierzam zrobić sobie oczywiscie czerwona irlandkę z czerwonej frizze i sweterek rozpinany taki dłuzszy ala tunikę do spodni z czarnej frizze. Kupilam żółty akryl na bolerko dla córki (taki kolor chciała!) i całą szpule bawełny na serwety, bo może jakies zamówienie na obrus mi sie trafi (klientka się długo decyduje ). Z tej bawełny nie jestem zbytnio zadowolona. Nazywa sie bawełna hiszpańska. Patrzyłam na grubosć nici i biel. Nie zwróciłam uwagi, że nie jest to nitka merceryzowana i teraz nie wiem, jak to to bedzie sie zachowywac w uzytkowaniu. A kupilam belke 2kg30dag Ogłupiałam zupełnie, rodzinka puka sie w głowę i pyta gdzie ja to upchnę. No i wziełam akryl bielusieńki z połyskiem delikatnym na jakis sweterek jesienny. Oczywiscie wszystkie nitki mi sie podobały, ale zwracałam uwage tylko na te cieńkie, takie do szydełka 1,3mm do góra 1,5mm.
|
_________________ mój albumik http://grazyna1.fotosik.pl/albumy/3996.html
drugi album z pracami http://blouses.fotosik.pl/albumy/706533-9.html
Mój blog: http://handmadebygrazyna.blogspot.com/
https://www.facebook.com/grazyna.szczepaniak.58 |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jasieńka
Użytkownik b. aktywny Joasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 44 Dołączyła: 24 Sty 2007 Posty: 2011 Skąd: Marklowice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mhanutka
Milczek

Kraj:

Dołączył: 08 Paź 2007 Posty: 7
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 28 Lip, 2008 18:11
|
|
|
Czy któraś z Was kupowała w Rumento druty z żyłką? Jeślitak to jakiej firmy i jak się sprawują? No i może pamiętacie cenę?
|
|
|
|
 |
gabrysia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 15 razy Dołączyła: 03 Sty 2006 Posty: 688 Skąd: Ruda Śląska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 28 Lip, 2008 20:29
|
|
|
drutów nie kupowałam, ale mogę spokojnie polecicć szydełka teflonowe, teraz robię tylko nimi
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|