Przesunięty przez: Grażyna Pon 17 Lip, 2006 22:09 |
Torebki na szydełku |
| Autor |
Wiadomość |
ewcia
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 284
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006 21:55 Re: Torebki na szydełku
|
|
|
| Lacrima napisał/a: | tu moja nowa torebeczka
Obrazek
a tu z zeszłego roku
Obrazek
w najnowszej Annie są fajne torebki. W sprawie wzorów prosze pisac marzena@police.pl gdzieś je mam  |
ja mam takie pytanko gdzie nabyłaś kółeczka na których zrobine sa środeczki w tych elementach albo się mylę ale wydaje mi sie że są to kółeczka gotowe do obrobienia proszę powiedz mi gdzie możan coś takiego nabyć
a moja torebeczka wygląda tak

|
|
|
|
 |
salamanka77
Milczek


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 01 Lis 2005 Posty: 10 Skąd: Kraków
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 04 Wrz, 2006 23:24
|
|
|
Pozwólcie dziewczyny że i ja się pochwalę:))
Oto moja ostatnia torebka - tzn już nie moja, bo mamie mojej się strasznie spodobała i ... same wiecie:D

|
_________________ Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy chłop z widłami to Posejdon
http://www.salamanka77.fotosik.pl/ |
| Ostatnio zmieniony przez salamanka77 Pon 04 Wrz, 2006 23:25, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ula_K
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 16 razy Wiek: 66 Dołączyła: 14 Mar 2006 Posty: 1250 Skąd: London, Szczecin
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 20 Wrz, 2006 09:12
|
|
|
Sliczne torebki Ja natomist poszlam po najmniejszej linii oporu i poprostu kupilam torebke zrobiona na szydelku za okolo 15 zl , Made in China 
|
_________________ pozdrawiam
Ula_K
_____________
Album Picasa
Moj Blog |
|
|
|
 |
KasiaS
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 4 razy Wiek: 59 Dołączyła: 27 Sie 2006 Posty: 219 Skąd: Charkow
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007 07:09
|
|
|
Fruziu swietne prace
Torebka sylwestrowo-studniowkowa dla mojej córci

|
| Ostatnio zmieniony przez KasiaS Pon 10 Mar, 2008 15:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dota72
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 54 Dołączyła: 17 Gru 2006 Posty: 493 Skąd: Wałbrzych
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 08:05
|
|
|
Wszystkie wasze torebki są ładne,przy nich moja to nic specjalnego ale żeby nie być gołosłowną,że choć trochę coś tam dłubię to się pochwalę 
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 11:11
|
|
|
| fruzia napisał/a: | | Moja pierwsza torebeczka, oczywiście dla synowej Laughing nie dla mnie | no cóż moja teściowa takiej dla mnie nie zrobiła i już nie zrobi a też bym taką chciała Fruziu powiedz proszę z czego ją robiłaś śliczna jEST
|
_________________
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 08:48
|
|
|
dota dużżżżżżżżżżżżżżo wiary w siebie torebka jest po prostu super już czekam na nową 
|
_________________
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 09:32
|
|
|
Pyza, piękności aż zachorowałam na takie coś a czasu brak 
|
_________________
|
|
|
|
 |
dota72
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 54 Dołączyła: 17 Gru 2006 Posty: 493 Skąd: Wałbrzych
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007 14:26
|
|
|
spróbuję jeszcze tu 
|
|
|
|
 |
Trusia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 48 Dołączyła: 03 Mar 2006 Posty: 522
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 08:54
|
|
|
Zrobiłam torebkę
Na początek niewielką, z własnego pomysłu, bez schematu. Ale mam zamiar schemat opracować, jeśli ktoś będzie zainteresowany 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Trusia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 48 Dołączyła: 03 Mar 2006 Posty: 522
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 19 Cze, 2007 17:10
|
|
|
bardzo ładna torebeczka 
|
_________________
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 04 Sie, 2007 22:04
|
|
|
Ja też się pokusiłam o terebeczkę , to pierwsza , ale mam nadzieję nie ostatnia 
|
_________________
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 05 Sie, 2007 18:54
|
|
|
bardzo dziękuję już ją bardzo lubię
|
_________________
|
|
|
|
 |
Beata61
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 7 razy Wiek: 64 Dołączyła: 30 Maj 2006 Posty: 845 Skąd: lubuskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mala100gosia
Użytkownik b. aktywny Szperacz


Kraj:

Pomogła: 78 razy Wiek: 36 Dołączyła: 30 Sie 2007 Posty: 2682 Skąd: Tarnów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 15 Gru, 2007 09:28
|
|
|
śliczna torebeczka 
|
_________________
|
|
|
|
 |
1luana1
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 4 razy Wiek: 68 Dołączyła: 22 Mar 2006 Posty: 193 Skąd: leszno
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 18:36 torebeczka ( koszyczek) na ...
|
|
|
torebka w ktorą włożyłam bombonierkę,
ot taki podwójny prezent imieninowy

|
_________________
 |
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 18:55
|
|
|
Fantastyczny pomysł 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
magdalena
Użytkownik b. aktywny mama 2 łobuzów :-)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 47 Dołączyła: 10 Lut 2006 Posty: 1299 Skąd: Mikołów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 22:03
|
|
|

|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 33 |
|
|