RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Wełniany świat Ainer
Autor Wiadomość
Monikakali 
Milczek



Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2015
Posty: 17
Skąd: Gdańsk

Medale: Brak

Wysłany: Pią 19 Sie, 2016 22:30   

Mi się podoba 98,9% wszystkich prac.

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
siebusania 
Gaduła ;)
malutka



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 29 Maj 2012
Posty: 4151
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 20 Sie, 2016 01:24   

Ainer, torba swietna.

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
malutka
moj blog: http://sznurkiani.blogspot.com/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016 12:47   

Krakowianka napisał/a:
Ainer, torebka fajna cool
aaa... czy ta pasmanteria to jest na uliczce jakby za ścianą rynku? bo też 2 tygodnie temu byłam w Limanowej i też kupiłam włóczkę wesoło mi
Miasta nie znam a sklep mi wygląda znajomo,czy były tam również tkaniny?

Tak to ta pasmanteria super i miła obsługa wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016 12:48   

moja najnowsza serwetka


+7  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Pysiatom 
Super gaduła :))
Kasia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 34 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 7778
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016 13:59   

Torebka jest śliczna brawo brawo brawo ,
a pasmanteria widać że dobrze zaopatrzona. cool

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://get.google.com/albumarchive/116511805575413615830?source=pwa
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 24 Sie, 2016 08:50   

cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie Monikakali,Siebusania,Krakowianka,Pysiatom

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie bye

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 24 Sie, 2016 08:51   

a dziś zaprezentuję taką serwetkę


+7  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 24 Sie, 2016 11:58   

Monikakali napisał/a:
Mi się podoba 98,9% wszystkich prac.

Dziękuję serdecznie takiego wyniku się nie spodziewałam uklon uklon wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 25 Sie, 2016 23:22   

vichta dziękuję za punkciki cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
zuzik45 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 18 Mar 2016
Posty: 398

Medale: Brak

Wysłany: Czw 25 Sie, 2016 23:43   

Malutkie a takie urocze brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Pysiatom 
Super gaduła :))
Kasia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 34 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 7778
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 29 Sie, 2016 16:40   

Urocza. brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://get.google.com/albumarchive/116511805575413615830?source=pwa
 
     
siebusania 
Gaduła ;)
malutka



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 29 Maj 2012
Posty: 4151
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 31 Sie, 2016 05:18   

Ainer, sliczna

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
malutka
moj blog: http://sznurkiani.blogspot.com/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 31 Sie, 2016 21:01   

Dziękuję za pochwały i odwiedzinki u mnie

Zuzik45.Pysiatom,siebusania,Wioletta,stonesik cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 31 Sie, 2016 21:02   

A dziś serweta nr 9


+10  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
marysia54 
Gaduła ;)
marysia54



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 21 razy
Wiek: 72
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 6645
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 31 Sie, 2016 22:42   

Serwetki cudne uklon uklon brawo cool

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam!!!


Robótki na drutach i szydełku

https://goo.gl/photos/mePRXucdX7xcSEhY8


http://www.fotosik.pl/zar...i/album/2027594
 
     
Frida 
Użytkownik aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 17 Sty 2012
Posty: 966

Medale: Brak

Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016 08:39   

Swój wątek nazwałaś "Wełnianym światem" a pokazujesz świat koronkowy, delikatny, subtelny i cudownie staroświecki. Szalenie mi się podobają Twoje serwety. cool brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Pysiatom 
Super gaduła :))
Kasia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 34 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 7778
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016 11:14   

Śliczna serwetka. brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://get.google.com/albumarchive/116511805575413615830?source=pwa
 
     
Madzia 



Zaproszone osoby: 1
Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel3

Rangi:
przyjaciel

Pomogła: 26 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 7511
Skąd: Lublin

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016 18:14   

Ładne ananaski! brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/erendis30
http://www.fotosik.pl/u/erendis/albumy
http://literackoniespelniona.blogspot.com/
 
     
wiesia_33 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 3010
Skąd: Pawłowice śl.

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016 16:17   

Piękna brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________


http://www.fotosik.pl/u/wiesiaczek/album/307043
Pozdrawiam.
 
 
     
zabka611 
Użytkownik b. aktywny
Witam



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 64
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 1298
Skąd: Bieszczady

Medale: Brak

Wysłany: Śro 07 Wrz, 2016 04:37   

Za wszystko WIELKIE brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://chomikuj.pl/zabka1961/MOJE+PRACE
 
     
siebusania 
Gaduła ;)
malutka



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 29 Maj 2012
Posty: 4151
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016 06:49   

Ainer, przesliczna

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
malutka
moj blog: http://sznurkiani.blogspot.com/
 
     
zuzik45 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 18 Mar 2016
Posty: 398

Medale: Brak

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016 09:14   

Kolejna biała piękność brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016 19:59   

cmoknięcie
Frida napisał/a:
Swój wątek nazwałaś "Wełnianym światem" a pokazujesz świat koronkowy, delikatny, subtelny i cudownie staroświecki. Szalenie mi się podobają Twoje serwety. cool brawo


Trafne spostrzeżenie ,,wełniany świat" bo kiedyś robiłam z włóczki kordonki czy nici to była dla mnie dłubanina .Ale z wiekiem dojrzałam do różnych materiałów do dziergania ,a duże znaczenie miały zamówienia klientek.Teraz robie wszystko kiedyś nawet robiłam z cienkiego drutu miedzianego niestety nie obfociłam bo klientka sobie tego nie życzyła.Bardzo się cieszę że moje twory Ci się podobają cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016 20:11   

Dziewczyny nie mam słów by wyrazić jak się cieszę z Waszych pochlebnych opinii i punkcików chyba mega Dziękuję uklon uklon cmoknięcie
vichta,marysia54,Frida,Pysiatom,Madzia,wiesia_33,żabka611,siebusania,zuzik45,Wioletta,bean,katrinka cmoknięcie cmoknięcie uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2016 21:13   

zapraszam do polubienia mojej stronki cmoknięcie https://www.facebook.com/reniahandmadeart/ uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 31