RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: maranta
Czw 26 Mar, 2015 11:12
Wielki zlot rocznicowy Maranciaków - dyskusja
Autor Wiadomość
kot 



Kraj:
Poland

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 21

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 12:17   

maranta napisał/a:
Osoby, które są mniej związane z forum, prawdopodobnie będą wolały ten czas prawie w całości wykorzystać trochę inaczej, np. na spacery po Trójmieście


Na takie spotkanie powinny przybyć głównie osoby, które czują bluesa. Szmat czasu razem na forum, podobne zainteresowania, wspomnienia.

Z drugiej strony zawsze trafi się ktoś, dla kogo ważne, że jest okazja wyskoku nad morze i tyle.
Celem może się okazać knajpka w Sopocie, a nie jakiś bankiet i wspominki.
Dokleić się i robić swoje i mieć za złe reszcie.

Uczulam tylko.

W tym temacie padły pytania o oczekiwania. Dobrze byłoby gdyby każdy uczestnik się wypowiedział czego oczekuje, a czego sobie nie życzy.

Obserwując konkursy i wymianki da się zauważyć, że najbardziej krytykują po fakcie ci, którzy do zabawy ręki nie przyłożyli. Z uwagami nie zgłosili się póki był czas, ale z krytyką wyskakiwali już po zabawie.

Oby w tym gronie nie było takich osób, a jeśli są i mają własną wizję spotkania, to niech lepiej tu o tym naskrobią póki jest czas.

Pamiętajcie, że grupa moderatorów robi wszystko, żeby osoby na spotkaniu były zadowolone.

Babki-moderatorki robią, ja się nie mieszam, ale kibicuję. Teraz się postanowiłem wmieszać.

To nie tak hop siup zorganizować zlot i program zlotu, załatwić sponsorów itd.
Jeśli ktoś ma już na tym etapie inną wizję, niż to co się klaruje z poprzednich postów, to niech da głos.
Jeśli tego nie zrobi, to nie ma prawa krytykować.

Prawdopodobnie ta uwaga była niepotrzebna, ale lepiej żeby była jasność.

Dziewczyny chcą, żeby było jak najlepiej. Wrzucajcie więc pomysły póki czas.

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam, Kot
miauuuu
 
 
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 12:43   

Jako babka - moderatorka dziękuję Ci kocie za dobre słowo cmoknięcie
kot napisał/a:
To nie tak hop siup zorganizować zlot i program zlotu, załatwić sponsorów itd.

no, tu masz całkowitą rację !!!

kot napisał/a:
Pamiętajcie, że grupa moderatorów robi wszystko, żeby osoby na spotkaniu były zadowolone.

staramy się, ale zdajemy sobie sprawę, że ktoś niezadowolony zawsze może się znaleźć, dlatego chciałyśmy, żeby uczestnicy tutaj przedstawiali swoją wizję takiego zlotu - ale jak widać odzew jest mały nie wiem

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
 
adamwl 
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 227

Medale: Brak

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 14:51   

Ja wybieram się z nastawieniem coby poznać osoby z forum, podpatrzeć ewentualnie coś z frywolitek, tak więc jakiś dużych wymagań nie mam, we wspominanym worku losowankowym chętnie udział wezmę, to tyle z mej strony, wiadomo duże przedsięwzięcie i trzeba organizatorkom okazać zaufanie i dużą dozę zrozumienia jak coś nie zadziała, wiadomo los czasem płata figle.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
we_st 
Użytkownik b. aktywny
Weronika



Kraj:
Germany

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 40 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1688

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 15:00   

Moje oczekiwania? Przede wszystkim poznać osobiście osoby, z którymi od 9 lat z hakiem spotykam się wirtualnie. Pora w końcu na spotkanie twarzą w twarz. A co się będzie działo przy okazji schodzi dla mnie na drugi plan... Krytykować raczej nie będę, chyba, że będę musiała spać pod gołym niebem, myć się w sadzawce i jadać posiłki samodzielnie przygotowane przy ognisku. Wierzę, że warunki opisane w ofercie ośrodka są rzeczywiste. Poza tym nie będę miała z niczym problemu...

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/
 
 
stonesik 
Użytkownik aktywny
Ewa



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 08 Paź 2009
Posty: 594
Skąd: Lublin

Medale: Brak

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 15:05   

Jak dyskusja, to dyskusja:)
Cieszę się na ten zlot jak małe dziecko i nie mogę się go doczekać.
-Ponieważ nie czuję się mocna w żadnym konkretnym rękodziele, zadowolona będę ze wszystkiego, co uda mi się u koleżanek podpatrzeć.Choć przyznaję, że pociąga mnie frywolitka, papierowa wiklina, haft - tego nie potrafię.
-Nie ma wśród moich znajomych nikogo kto dzierga, więc sama świadomość, że będzie okazja do spotkania osób zakręconych podobnie jak ja, szalenie cieszy. Z Lublina jedzie oprócz mnie Madzia, ale nigdy nie miałyśmy okazji się spotkać - dodatkowa radocha.
- Nie oczekuję warunków jak w Hiltonie. Cena zlotu jest naprawdę niewielka - gdyby nie to pewnie nie pozwoliłabym sobie na wyjazd. Gdybym miała jeść kanapki czy drożdżówki i siedzieć pod drzewem na trawie dziergając w świetnym towarzystwie - będę szczęśliwa:))
-Fakt, że zobaczę morze nie cieszy mnie tak bardzo jak możliwość spotkania z osobami, które "znam" i podziwiam od kilku lat.
- Kiedyś wstydziłam się swojego hobby- teraz jestem dumna, że potrafię samodzielnie zrobić ciuszek. Nie ma nic przyjemniejszego, niż pytanie "Gdzie kupiłaś?"
Obiecuję więc solennie, że nie będę niezadowolona choćby nie wiem co!!!
I odliczam dni...

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.p...feat=directlink
 
 
 
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 15:37   

cieszę się, że się odzywacie cmoknięcie
we_st napisał/a:
Przede wszystkim poznać osobiście osoby, z którymi od 9 lat z hakiem spotykam się wirtualnie.

otóż to !!!
to jest również moje największe marzenie - i to już od dawna - więc cieszę się bardzo, że w końcu będzie okazja spotkać i poznać chociaż część z Was !!! hopla

stonesik napisał/a:
Nie oczekuję warunków jak w Hiltonie. Cena zlotu jest naprawdę niewielka - gdyby nie to pewnie nie pozwoliłabym sobie na wyjazd.

szczerze mówiąc szukając miejsca kierowałyśmy się właśnie przede wszystkim ceną - w końcu przez dwa dni można "pokoczować" w trochę gorszych niż luksusowe warunkach - a koszt wyjazdu dla wielu z nas był decydujący....

i nie bójcie się, nie zamierzamy nikogo do niczego zmuszać - obowiązkowy będzie tylko dobry humor i pozytywne nastawienie kazanie
a cokolwiek będzie się działo weźmie w tym udział ten kto będzie miał ochotę Very Happy

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
 
kabyr 
Super gaduła :))
Kabyr



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 68 razy
Wiek: 71
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 7647
Skąd: Bydgoszcz

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 16:27   

Przeczytałam Wasze wypowiedzi i przychylam się po trosze do każdej.
Mnie się wydaje, że zlot organizowany jest przede wszystkim
po to abyśmy poznały się na wzajem w realu.
Ja chcę poznać Anię, chociaż jej avatar oglądamy wszystkie na forum,
ale chcę ją uściskać za stworzenie tak fenomenalnego forum.
Następna sprawa mnie jako kabyr zależało by na tym
aby usiąść pod NEPTUNEN i podziergać z innymi uczestniczkami.
Myślę, że sama nie pojadę na tę imprezę, chociaż córka mieszka w Gdyni.
Częściej ona jest u nas niż my jedziemy do niej. hahahihi
Co do zakwaterowania to wszystkie które "zapisałyśmy" się na zlot
miałyśmy szansę zwiedzić wirtualnie ośrodek jak i można było zadzwonić
i dopytać o szczegóły.
Wyraziłyśmy zgodę, aby "kierownictwo" zlotu działało w naszym imieniu
więc dajmy dziewczynom szansę wykazania się.
Bądźmy zadowolone z tego co załatwią,
bo każda z Nas może wspomóc je w tym działaniu.
Każda może napisać jakie ma oczekiwania oczywiście w miarę możliwości.
Myślę, że należało by stworzyć warsztaty w kilku technikach
i powinny zgłosić się osoby do ich prowadzenia. cmok
Ja jedynie ubolewam, że na zlocie nie zobaczę kilku osób
z dużym stażem na forum. Szkoda.

+2  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Miłego dnia życzę
Barbara
 
 
beacia-24 
króliczek



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 8 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 4293
Skąd: Częstochowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Sob 14 Mar, 2015 21:27   

kot napisał/a:
Dziewczyny chcą, żeby było jak najlepiej. Wrzucajcie więc pomysły póki czas


Dziękuję Kocie za wsparcie i dobre słowo.
Faktycznie jest z tym zlotem sporo pracy i naprawdę trwają nad tym wszystkim duże dyskusje.
Uważam, że jednak jakaś sugestia z Waszej strony byłaby mile widziana, gdyż chcemy by to był wyjątkowy czas.

Owszem zawsze się znajdzie ktoś niezadowolony bo jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził. Staramy się jednak by było tych niezadowolonych bardzo mało, a jak się do to wcale.
POtrzebujemy jedak Waszych sugestii bo zlot coraz bliżej, a jest jeszcze kilka kwestii do omówienia.
Staramy się ze wszystkich sił by było fajnie z możliwością zapoznania się z osobami, które tylko na forum można było spotakć, ale również chcemy by był czas pójść na plażę (nawet przy paskudnej pogodzie) bo ja ostatnio nad morzem nie pamiętam kiedy byłam.
Choćbym miała zamarznąć i tak chcę palucha u nogi w morzu zamoczyć Razz. Nie wspomnę już o tym, że Anię to ja pierwsza wyścikam i póki się nie nacieszę nikomu nie dam się do Niej zbliżyć, zatem liczcie się z faktem, że kolejkę już trzeba sobie teraz rezerwować. hahahah. hahahihi

Poza tym chciałabym aby mi ktoś pokazał sznury koralikowe i jak się robi kulki z koralików. Z resztą już maglowałam o to Weronikę We_st Smile i kochana nie wywiniesz się Razz hahahihi

Ja sama mogę komuś pokazać jak się robi coś scrapowego, służę radą odnośnie zakupów dodatków i innych rzeczy, o których mam pojęcie.

Planujemy wieczorek zapoznawczy w piątek, dyskusja trwa nad grillem, wypadem na miasto lub ewentualnie ogniskiem na plaży ze szwedzkim stołem i z możliwością jakiegoś ogniska. Jeżeli macie jakiś inny pomysł na taki wieczorek napiszcie ponieważ uważam, że byłby to mił wstep do całego zlotu.

Jeżeli mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to się odezwę.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Beacia
mój blog

tu znajdziecie moje małe co nieco Smile http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496
 
 
 
we_st 
Użytkownik b. aktywny
Weronika



Kraj:
Germany

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 40 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1688

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 00:22   

beacia-24 napisał/a:
Z resztą już maglowałam o to Weronikę We_st Smile i kochana nie wywiniesz się Razz hahahihi

nawet do głowy to wywijanie mi nie przyszło... zawsze chętna do pomocy uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/
 
 
dorota-zam 
Milczek
dorota-zam


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 02:51   

Myślę, że najważniejsze jest spotkanie osób których na codzień nie mamy możliwości spotkać, fajnie byłoby nauczyć się czegoś nowego (frywolitka, koraliki - to super), ale chyba najważniejsze jest to, że mamy podobne pasje, wiec na pewno tematów do rozmowy nie zabraknie. Ja biorę udział w różnych spotkaniach w Warszawie i zawsze są to cudowne chwile, dzięki którym ładuję akumulatory na długo. Super że akurat wypadnie dzień publicznego dziergania - wyobrażacie sobie tyle robótkujących razem osób? Nie mam wygórowanych wymagań odnośnie warunków mieszkaniowych czy jedzenia - ważne jest że cena pobytu pozwoli na przybycie wielu osobom. Przydałaby się ładna pogoda, bo fajnie byłoby móc spędzić czas w plenerze, ale myślę, że nawet jeśli pogoda nie dopisze to i tak będą to niezapomniane chwile. hopla

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Splocik11 
Użytkownik małomówny



Kraj:
Poland

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 53

Medale: Brak

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 09:53   

beacia-24 napisał/a:

Planujemy wieczorek zapoznawczy w piątek, dyskusja trwa nad grillem, wypadem na miasto lub ewentualnie ogniskiem na plaży ze szwedzkim stołem i z możliwością jakiegoś ogniska. Jeżeli macie jakiś inny pomysł na taki wieczorek napiszcie ponieważ uważam, że byłby to mił wstep do całego zlotu.



Beacia ogniska nie wolno rozpalać na plaży - to tak w kwestii formalnej kazanie
http://gdynia.naszemiasto...rt,t,id,tm.html

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
beacia-24 
króliczek



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 8 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 4293
Skąd: Częstochowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 10:16   

we_st napisał/a:
nawet do głowy to wywijanie mi nie przyszło... zawsze chętna do pomocy


No i to mi się podoba Smile

Splocik11 napisał/a:
Beacia ogniska nie wolno rozpalać na plaży - to tak w kwestii formalnej


U nas co prawda nie ma jako tako plaży, ale w miejscach publicznych nie wolno urzadzać ognisk. Mi bardziej chodziło o to współne siedzienie na plaży ewentualnie przy ciastku i cieście tak w po prostu w plenerze.
Napiszcie jak Wy byście widzieli taki wieczorek zapoznawczy bo może macie jakiś inny pomysł.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Beacia
mój blog

tu znajdziecie moje małe co nieco Smile http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496
 
 
 
Splocik11 
Użytkownik małomówny



Kraj:
Poland

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 53

Medale: Brak

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 10:28   

To całkiem inna sprawa radocha

Trzeba zastanowić się czy spędzi się cały czas w okolicy tego ośrodka czy chcecie zrobić jakiś wspólny wypad w inne określone miejsce.

  plus minus  Kto ocenił?
Ostatnio zmieniony przez Splocik11 Nie 15 Mar, 2015 10:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kabyr 
Super gaduła :))
Kabyr



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 68 razy
Wiek: 71
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 7647
Skąd: Bydgoszcz

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 11:36   

beacia-24, ja jestem za spotkaniem na plaży.
Kawa i coś do kawy gafa i będzie fajnie.
Plan B gdyby nastąpiło załamanie pogody.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Miłego dnia życzę
Barbara
 
 
we_st 
Użytkownik b. aktywny
Weronika



Kraj:
Germany

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 40 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1688

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 13:26   

kabyr napisał/a:
Kawa i coś do kawy gafa i będzie fajnie.

czyżbym miała ze sobą zabrać zapasy naleweczek? gały hmmm jak mam te buteleczki do samolotu przemycić hmm i w ogóle jak się do walizy z moimi rzeczami pomieszczę. Poradźcie, co zabrać ze sobą... Na pewno muszę zapakować szydełko, nici, kordonek, igłę do nawlekania no i koraliki różnych rozmiarów. Czółenko do frywolitki też zabrać w nadziei, że ktoś ciemniakowi pokaże co i jak? A jakie nici do frywolitki są najlepsze dla początkujących?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/
 
 
Madzia 



Zaproszone osoby: 1
Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel3

Rangi:
przyjaciel

Pomogła: 26 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 7511
Skąd: Lublin

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 13:42   

Weronika, te Twoje słynne nalewki.... wesoło mi

Nadal pożądane są pomysły na krótkie konkursy.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/erendis30
http://www.fotosik.pl/u/erendis/albumy
http://literackoniespelniona.blogspot.com/
 
 
lamika88 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 24 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 5903
Skąd: Zielona Góra

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 14:33   

we_st napisał/a:
kabyr napisał/a:
Kawa i coś do kawy gafa i będzie fajnie.

czyżbym miała ze sobą zabrać zapasy naleweczek? gały hmmm jak mam te buteleczki do samolotu przemycić hmm i w ogóle jak się do walizy z moimi rzeczami pomieszczę. Poradźcie, co zabrać ze sobą... Na pewno muszę zapakować szydełko, nici, kordonek, igłę do nawlekania no i koraliki różnych rozmiarów. Czółenko do frywolitki też zabrać w nadziei, że ktoś ciemniakowi pokaże co i jak? A jakie nici do frywolitki są najlepsze dla początkujących?


Poczekaj z myśleniem co zapakujesz jak już będzie nam znany plan spotkania to wtedy będzie wiadomo co i jak wesoło mi Ja chętnie mogę pokazać podstawy frywolitki a sama chętnie bym się nauczyła frywolitki 3D wesoło mi Nici do frywolitki dla początkujących to poleciłabym jakiś grubszy, mocny i gładki w dotyku kordonek bardzo dobra jest AIDA ale ma swoją cenę niestety...

Co do wieczorka zapoznawczego to tez jestem jak najbardziej za, w sumie znamy się ładnych parę lar wirtualnie a czasu dużo nie będzie więc trzeba go jak najlepiej wykorzystać żeby się poznać wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Nowe miejsce w sieci:
http://lamikahandmade.blogspot.com/

Moja galeria:
http://picasaweb.google.com/lamika88

Mój blog:
http://lamika88.blogspot.com/

Tutaj gotuję:
http://lamika88gotowanie.blogspot.com/
 
 
AlaJ 
Użytkownik b. aktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 70 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 1700

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 15:07   

...no i ta AIDA to najlepiej żeby na początek była 10, a jeszcze lepiej 5. Very Happy

  plus minus  Kto ocenił?
_________________

https://picasaweb.google.com/100781043743691970700/BizuteriaFrywolitkowaAli?authkey=Gv1sRgCObsktv_1JX9-QE#
 
 
 
ania_b 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 117 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 1381
Skąd: Gdańsk

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 15:23   

Dostarczę AIDĘ 10. Mam sporo. I jeszcze jakieś kordonek (granatowy), jeszcze grubszy, gładki, bardzo dobry do nauki. Szału kolorów się nie spodziewajcie, ale też w nauce nie o to chodzi. Wy tylko weźcie czółenka, bo moje się "rozeszły", szydełka (cieniuśkie) i koraliki do nawlekania (przetestujcie, czy szydełko przechodzi przez dziurkę).
Oj, żebym tylko nie zapomniała, co obiecałam, bo Alzhaimer to mój najlepszy kumpel wesoło mi

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
 
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 16:18   

ania_b napisał/a:
Oj, żebym tylko nie zapomniała, co obiecałam, bo Alzhaimer to mój najlepszy kumpel

to lepiej pogoń takiego kumpla w diabły - i to szybko - wiem co mówię - bo mi dokumentnie "rozpieprzył" życie wściekły
włóż zeszycik do szuflady w nowej szafie jęzorek i tam sobie zapisuj - wtedy na pewno nie zapomnisz jak się będziesz pakować wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
 
kabyr 
Super gaduła :))
Kabyr



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 68 razy
Wiek: 71
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 7647
Skąd: Bydgoszcz

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 16:36   

we_st napisał/a:
hmmm jak mam te buteleczki do samolotu przemycić

Weroniko przelej do plastikowych butelek. rotfl
Też musiałaś jako środek lokomocji wybrać samolot. cmoknięcie

Sinbad nie jeździ do Gdańska od Ciebie????????
Zabrałabyś o wiele więcej suwenirów rotfl

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Miłego dnia życzę
Barbara
 
 
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 16:51   

kabyr napisał/a:
Weroniko przelej do plastikowych butelek.

najlepiej do butelek po szamponie, żelu pod prysznic i mydle w płynie - będą udawały środki do higieny rotfl
i nic się nie martw - na miejscu podzielimy się z Tobą swoimi, żebyś miała się czym umyć rotfl

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
 
kabyr 
Super gaduła :))
Kabyr



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 68 razy
Wiek: 71
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 7647
Skąd: Bydgoszcz

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 17:02   

nula, bingo

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Miłego dnia życzę
Barbara
 
 
we_st 
Użytkownik b. aktywny
Weronika



Kraj:
Germany

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 40 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1688

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 19:39   

kabyr napisał/a:
we_st napisał/a:
hmmm jak mam te buteleczki do samolotu przemycić

Weroniko przelej do plastikowych butelek. rotfl
Też musiałaś jako środek lokomocji wybrać samolot. cmoknięcie

Sinbad nie jeździ do Gdańska od Ciebie????????
Zabrałabyś o wiele więcej suwenirów rotfl


Teraz już za późno, bilet kupiony. Trzeba było wcześniej pisać o Sindbadzie nie widzę nie słyszę
A tak w ogóle to daleko z lotniska do tego ośrodka? Jak dojechać?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/
 
 
ania_b 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 117 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 1381
Skąd: Gdańsk

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Mar, 2015 19:53   

we_st napisał/a:

A tak w ogóle to daleko z lotniska do tego ośrodka? Jak dojechać?


Tutaj na stronie lotniska masz informacje, jakim autobusem, gdzie dojedziesz. Wsiadasz obojętnie w jaki autobus, bo każdy dowiezie Cię w pobliże dworca SKM. Te do Wrzeszcza i Sopotu mają przystanki końcowe tuż obok SKM, więc jeśłi nie znasz dobrze miasta (bo nie wiem, na ile znasz), to wybierz któryś z nich. Potem wsiadasz do SKM i jedziesz albo do przystanku Gdynia Orłowo albo Gdynia Główna. Teraz zajrzyj na stronę 4 tego wątku, gdzie w postach moich i maranty znajdziesz dokładniejsze informacje, jak od stacji SKM dotrzeć do ośrodka (nawet z mapką i odsyłaczami do rozkładu trolejbusów w Gdyni).

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 36