Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:45 |
Prace Klary-w oderwaniu od codzienności. |
| Autor |
Wiadomość |
jola373
Gaduła ;) Jola


Zaproszone osoby: 2
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 27 razy Wiek: 65 Dołączyła: 06 Paź 2007 Posty: 3892 Skąd: okolice Łańcuta
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 17 Wrz, 2008 14:41
|
|
|
Klara, drutowa serweta - istne cudo!
Mitenki - bajeczne!
Przerywnik - uroczy!
Podsumowując: padam do nóżek! Cudności! 
|
|
|
|
 |
karmelek
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 06 Sty 2006 Posty: 2227 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 17 Wrz, 2008 14:50
|
|
|
o kobieto, ale Ty szybka jesteś... taaaaki wielgachny obrus wydziergać, szok....
najwyższa pora sprawić sobie ciepłe ogrzewacze na łapki

|
_________________ moja stronka:
http://www.karmelek.info |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ata30
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Wiek: 49 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 2130 Skąd: Dolnyśląsk
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 17:08
|
|
|
No nie !!! - następne superaśne mitenki !!!!!
Czapeczka super - a to co pod czapeczką to taki tunel, który można nosić na głowie ?, czy po prostu szaliczek ? Komplecik wygląda świetnie !!!!! 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
bjanna
Gaduła ;)

Zaproszone osoby: 4
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 16 Gru 2006 Posty: 3820
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 17:19
|
|
|
w takim nakryciu głowy to nawet największy zmarzluch nie przestraszy się zimna a te Twoje mitenki to poezja 
|
|
|
|
 |
reni
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 56 Dołączyła: 14 Sie 2008 Posty: 4752
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
_ulcia
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 13 Sty 2007 Posty: 745
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 18:27
|
|
|
Oj Klaro, Klaro oglądam Twoje prace i wzdycham do takich śliczniutkich mitenek,
dla zdolnej dziewczynki
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 19:19
|
|
|

|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
jola1010
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Lis 2006 Posty: 862 Skąd: ok.Jeleniej Góry
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Edytka
Użytkownik aktywny


Kraj:

Wiek: 85 Dołączyła: 15 Lip 2008 Posty: 414
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 20:24
|
|
|
piękne mitenki szal i czapka super 
|
_________________ Pozdrawiam wszystkich - Edyta . |
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 20:40
|
|
|
Ach te Twoje mitenki - rewelacja i nakrycie głowy też, a do tego ta prezentacja na pięknie ukwieconym balkonie sprawia, że mamy fajny kontrast - kwiatki i ciuszki na chłody. Chyba się zainspiruję 
|
_________________ Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601 |
|
|
|
 |
jola373
Gaduła ;) Jola


Zaproszone osoby: 2
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 27 razy Wiek: 65 Dołączyła: 06 Paź 2007 Posty: 3892 Skąd: okolice Łańcuta
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 21:16
|
|
|
Śliczne nowości! 
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ata30
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Wiek: 49 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 2130 Skąd: Dolnyśląsk
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Zosia32
Użytkownik b. aktywny Zosia32

Kraj:

Pomogła: 8 razy Wiek: 49 Dołączyła: 25 Kwi 2007 Posty: 2565 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008 09:49
|
|
|
Klaro ale wysyp cudnych prac , serweta drucikowa powala na kolana -wspaniała , mitenki jak zawsze w twoim wydaniu kapitalne ,komplecik (czapeczka +szaliczek ) bardzo mi się podobają ,serwetka przerywnik urocza ładny kolor 
|
|
|
|
 |
Agamaga
Milczek

Dołączyła: 15 Wrz 2008 Posty: 5 Skąd: Lublin
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008 12:58
|
|
|
| buziaczek napisał/a: | | ogromne brawa | | buziaczek napisał/a: | | dla wszystkich nowych robótek |
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 33 |
|
|