Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:45 |
Pierwsze robociaki Krulika:) |
| Autor |
Wiadomość |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Agamaga
Milczek

Dołączyła: 15 Wrz 2008 Posty: 5 Skąd: Lublin
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 19:39
|
|
|
Świnka cudo - podziwiam 
|
|
|
|
 |
bjanna
Gaduła ;)

Zaproszone osoby: 4
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 16 Gru 2006 Posty: 3820
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 21:15
|
|
|
sliczna świnka 
|
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 23:15
|
|
|
dzięki:D Synuś zadowolony bo kazał się dziś położyć spać ze swoją świnką i czytać jej bajkę:D haha
|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
|
|
|
 |
małgośka
Gaduła ;) Danusia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 23 razy Wiek: 57 Dołączyła: 11 Lis 2007 Posty: 3791 Skąd: śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Mao
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 13 razy Wiek: 59 Dołączyła: 06 Maj 2006 Posty: 1321 Skąd: Toruń
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 10:02
|
|
|

|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
mordka
Użytkownik b. aktywny na co dzień Monika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 46 Dołączyła: 27 Lip 2005 Posty: 1328
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 17:49
|
|
|
śliczna przytulanka | Mao napisał/a: | | ja nawet nie wiedziałabym jak się za to zabrać | ja też bym nie wiedziała, więc tym bardziej chylę czoła 
|
_________________ BLOG
schematy z których korzystałam
pinterest |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 23:59
|
|
|
Ojej:) Dziękuję:) cieszę się że świnka się podoba:) A jest banalna do zrobienia:) tylko trzeba mieć materiał i anilanę do wypchania (np. z poduszki;P)
A właśnie skończyłam pudełeczko fajne ale pochwalę się potem;P
|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
|
|
|
 |
szajka
Użytkownik aktywny szajka


Kraj:

Pomogła: 4 razy Wiek: 42 Dołączyła: 04 Sty 2008 Posty: 660 Skąd: Warszawa-Jelonki
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 17 Wrz, 2008 11:05
|
|
|
Zapowiedziane pudełko:)
i trochę biżuterii inspirowanej ślubem koleżanki;)

|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
jola373
Gaduła ;) Jola


Zaproszone osoby: 2
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 27 razy Wiek: 65 Dołączyła: 06 Paź 2007 Posty: 3892 Skąd: okolice Łańcuta
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 17 Wrz, 2008 14:03
|
|
|
Śliczne pudełko, a biżuteria - powalająca! 
|
|
|
|
 |
reni
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 56 Dołączyła: 14 Sie 2008 Posty: 4752
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 17 Wrz, 2008 19:14
|
|
|
| jola373 napisał/a: | Śliczne pudełko, a biżuteria - powalająca!  |
zgadzam się z tym 
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alicja11
Użytkownik b. aktywny alicja11


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 56 Dołączyła: 08 Wrz 2006 Posty: 1094 Skąd: Kutno
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Halkuk
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 18 razy Wiek: 63 Dołączyła: 25 Sie 2005 Posty: 4709 Skąd: Bytom
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 10:15
|
|
|
Pudełko super a biżuteria wspaniała 
|
_________________ Pozdrawiam - Halina. |
|
|
|
 |
ata30
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Wiek: 49 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 2130 Skąd: Dolnyśląsk
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008 17:24
|
|
|
ależ tu piękności natworzyłaś SUPER no i o śwince mi wcięło ŚWINKA JEST PO PROSTU THE BEST , sama bym taka poprzytulała 
|
_________________
|
| Ostatnio zmieniony przez Bernadka Pią 19 Wrz, 2008 17:25, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|