RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 5
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PRZYWITALNIA
umbra

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 246949

PostForum: Druty   Wysłany: Nie 19 Sty, 2014 21:08   Temat: PRZYWITALNIA
Witaj Lizbetko kwiatek dla ciebie

Ja na nadmiar czasu nie narzekam, ale zauważyłam ostatnio, że robienie na drutach bardzo dobrze działa u mnie na odstresowanie i "odmóżdżenie" w przerwach między nauką do egzaminów - całkowicie się wtedy wyłączam sztrikuję zebalek
  Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!!
umbra

Odpowiedzi: 858
Wyświetleń: 533032

PostForum: Druty   Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 21:35   Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!!
Wpisałam jeszcze raz i o dziwo, pojawił się od razu cool
Może mieli chwilowy błąd systemu, nie wiem.. Wink

Dziękuję za szybką odpowiedź, inaczej bym pewnie czekała i czekała, aż bym zapomniała wesoło mi
  Temat: PRZYWITALNIA
umbra

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 246949

PostForum: Druty   Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 21:27   Temat: PRZYWITALNIA
Witajcie!

Zarejestrowana jestem już dość długo, ale czas się w końcu przywitać oficjalnie kwiatek dla ciebie
Zaczęłam sobie przypominać o co chodzi w robieniu na drutach i póki co mnie to wciągnęło wesoło mi
Co prawda mam nadzieję, że dam sobie radę, ale w razie co będę wołać o pomoc sztrikuję
Pozdrawiam cmoknięcie
  Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!!
umbra

Odpowiedzi: 858
Wyświetleń: 533032

PostForum: Druty   Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 20:56   Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!!
Powiedzcie mi proszę ile czeka się na link do założenia konta, bo wpisałam na stronie e-maila kilka dni temu i ciągle nic od nich nie dotarło do mnie, w spamie też nie hmm

Pozdrawiam,
Początkująca drutomaniaczka kwiatek dla ciebie
  Temat: split rings
umbra

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 57490

PostForum: Podstawy   Wysłany: Pon 19 Maj, 2008 18:46   Temat: split rings
Witajcie!
Zaczęłam niecałe dwa tygodnie temu uczyc się frywolitek i split rings uczyłam się właśnie ze strony podanej przez Skrzacika.. Świetnie tam jest to pokazane.. Nie poddawajcie się.. cool
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11