RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 2
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Firany
tiaara

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 130051

PostForum: Wykroje, formy, inspiracje   Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 16:51   Temat: Firany
otoz chodzi ci o lambrekin typu woda z jednego lub kilku polkoli najczesciej z przedluzeniem po bokach. wiem ze szyje sie je z trapezu. najdluzsza jest podstawa czyli dol zaokraglenie trapezu. nastepnie jest krotki gorny brzeg i sredniej dlugosci boki. a tasme wszywa sie zaczynajac od boku lacac go z gornym brzegiem i szyjec dalej laczac z bokiem drugim. tyle z wiedzy ksiazkowej i zaczytanej na innych stronach . ale niestety nikt nie daje przykladu w liczbach jak powinno to wygladac zeby dobrze wygladalo. jedna tylko dziewczyna napisala ze im dluzszy dol tym wiecej marszczenia gorny powinien byc krotki a boki to polaczenie konca dolu i gory czyli na gladko trapez. moze pomaglam zebalek
  Temat: prosze o pomoc
tiaara

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15814

PostForum: Podstawy, porady   Wysłany: Wto 20 Mar, 2007 13:09   Temat: prosze o pomoc
chcialabym uszyc taka spodniczke ktora jest rozszerzana do dolu a dopasowana w pasie i biodrach. czy musze rozszerzac tak jak na dolaczonym zdjeciu czyli najpierw material uciety jest dopasowujac go do sylwetki a potem nagle ostro rozszerzamy go w dol. czy powinien byc to trapez. prosze o podpowiedzi i ewentualne zdanie na temat ktora spodniczka bedzie ladniej wygladla na sylwetce. taka z trapezu czy taka jak w zalaczniku.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11