| Autor |
Wiadomość |
Temat: Firany |
tiaara
Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 130051
|
Forum: Wykroje, formy, inspiracje Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 16:51 Temat: Firany |
otoz chodzi ci o lambrekin typu woda z jednego lub kilku polkoli najczesciej z przedluzeniem po bokach. wiem ze szyje sie je z trapezu. najdluzsza jest podstawa czyli dol zaokraglenie trapezu. nastepnie jest krotki gorny brzeg i sredniej dlugosci boki. a tasme wszywa sie zaczynajac od boku lacac go z gornym brzegiem i szyjec dalej laczac z bokiem drugim. tyle z wiedzy ksiazkowej i zaczytanej na innych stronach . ale niestety nikt nie daje przykladu w liczbach jak powinno to wygladac zeby dobrze wygladalo. jedna tylko dziewczyna napisala ze im dluzszy dol tym wiecej marszczenia gorny powinien byc krotki a boki to polaczenie konca dolu i gory czyli na gladko trapez. moze pomaglam  |
Temat: prosze o pomoc |
tiaara
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15814
|
Forum: Podstawy, porady Wysłany: Wto 20 Mar, 2007 13:09 Temat: prosze o pomoc |
| chcialabym uszyc taka spodniczke ktora jest rozszerzana do dolu a dopasowana w pasie i biodrach. czy musze rozszerzac tak jak na dolaczonym zdjeciu czyli najpierw material uciety jest dopasowujac go do sylwetki a potem nagle ostro rozszerzamy go w dol. czy powinien byc to trapez. prosze o podpowiedzi i ewentualne zdanie na temat ktora spodniczka bedzie ladniej wygladla na sylwetce. taka z trapezu czy taka jak w zalaczniku. |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|