RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 8
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
salamanka77

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117

PostForum: Podstawy, porady   Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009 22:16   Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
Foteczka będzie jak się mama mistrza zgodzi Wink spytam i pochwalę się Very Happy
  Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
salamanka77

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117

PostForum: Podstawy, porady   Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009 15:53   Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
No muszę się oczywiście pochwalić, że właściciel kimona do którego robiłam to zapięcie zdobył złoty medal brawo
  Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
salamanka77

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117

PostForum: Podstawy, porady   Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 19:54   Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
Bardzo bardzo bardzo dziękuję cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie
  Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
salamanka77

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117

PostForum: Podstawy, porady   Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 13:59   Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ?
Czy ktoś ma może jakiś pomysł? - Chodzi mi o takie zapięcie na pętelki w japońskim stylu.

Kiedyś gdzieś widziałam całą instrukcję gdzieś w necie, niestety nie wpadło mi do głowy, że kiedyś to mi się moze przydać. Teraz potrzebuję i nigdzie znaleźć nie mogę ;/
  Temat: Szydelkowanie dla Pan leworecznych
salamanka77

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12037

PostForum: Podstawy   Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 20:30   Temat: Szydelkowanie dla Pan leworecznych


cool cool cool
  Temat: Do czego moga służyć otwieracze do puszek...
salamanka77

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 74377

PostForum: Inspiracje, idee, pomysły   Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 12:25   Temat: Do czego moga służyć otwieracze do puszek...
mala100gosia napisał/a:
tak ise zastanawiam i dochodze do myśli ze ta torebka musi troche ważyc Wink


EEE chyba nie bo to przecież aluminium hmm Skóra będzie chyba wiecej ważyc ...
  Temat: Torebki na szydełku
salamanka77

Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 274640

PostForum: galanteria (rekawiczki, torebki, wstażki, paski, bizuteria)   Wysłany: Pon 04 Wrz, 2006 23:24   Temat: Torebki na szydełku
Pozwólcie dziewczyny że i ja się pochwalę:))

Oto moja ostatnia torebka - tzn już nie moja, bo mamie mojej się strasznie spodobała i ... same wiecie:D





  Temat: Chwalę się-stringi
salamanka77

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 64315

PostForum: kostiumy, bikini, stringi   Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006 20:07   Temat: Chwalę się-stringi
Cześć dziewczyny! bardzo rzadko tu się odzywam (hehe nieśmiałość jaka czy cóś Wink raczej więcej Was podglądam hihi) ale tak sobie pomyśłałam że może i ja pochwalę się troszeczkę Smile No i obiecuję więcej pisać Smile)))

http://www.fotosik.pl/pok...373db96556.html

http://www.fotosik.pl/pok...94a0fb8880.html

http://www.fotosik.pl/pok...6248463af3.html

http://www.fotosik.pl/pok...a0f9ee5b17.html

http://www.fotosik.pl/pok...d290bce043.html (przód)

http://www.fotosik.pl/pok...f8f8fab7c6.html (tył)

http://www.fotosik.pl/pok...9f064d0685.html

http://www.fotosik.pl/pok...babfaefe83.html
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15