| Autor |
Wiadomość |
Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
salamanka77
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117
|
Forum: Podstawy, porady Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009 22:16 Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
Foteczka będzie jak się mama mistrza zgodzi spytam i pochwalę się  |
Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
salamanka77
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117
|
Forum: Podstawy, porady Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009 15:53 Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
No muszę się oczywiście pochwalić, że właściciel kimona do którego robiłam to zapięcie zdobył złoty medal  |
Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
salamanka77
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117
|
Forum: Podstawy, porady Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 19:54 Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
Bardzo bardzo bardzo dziękuję  |
Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
salamanka77
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16117
|
Forum: Podstawy, porady Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 13:59 Temat: Kto pomoże - jak zrobić zapięcie na pętelki ? |
Czy ktoś ma może jakiś pomysł? - Chodzi mi o takie zapięcie na pętelki w japońskim stylu.
Kiedyś gdzieś widziałam całą instrukcję gdzieś w necie, niestety nie wpadło mi do głowy, że kiedyś to mi się moze przydać. Teraz potrzebuję i nigdzie znaleźć nie mogę ;/ |
Temat: Szydelkowanie dla Pan leworecznych |
salamanka77
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12037
|
Forum: Podstawy Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 20:30 Temat: Szydelkowanie dla Pan leworecznych |
 |
Temat: Do czego moga służyć otwieracze do puszek... |
salamanka77
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 74377
|
Forum: Inspiracje, idee, pomysły Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 12:25 Temat: Do czego moga służyć otwieracze do puszek... |
| mala100gosia napisał/a: | tak ise zastanawiam i dochodze do myśli ze ta torebka musi troche ważyc  |
EEE chyba nie bo to przecież aluminium Skóra będzie chyba wiecej ważyc ... |
Temat: Torebki na szydełku |
salamanka77
Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 274640
|
Forum: galanteria (rekawiczki, torebki, wstażki, paski, bizuteria) Wysłany: Pon 04 Wrz, 2006 23:24 Temat: Torebki na szydełku |
Pozwólcie dziewczyny że i ja się pochwalę:))
Oto moja ostatnia torebka - tzn już nie moja, bo mamie mojej się strasznie spodobała i ... same wiecie:D
 |
Temat: Chwalę się-stringi |
salamanka77
Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 64315
|
Forum: kostiumy, bikini, stringi Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006 20:07 Temat: Chwalę się-stringi |
Cześć dziewczyny! bardzo rzadko tu się odzywam (hehe nieśmiałość jaka czy cóś raczej więcej Was podglądam hihi) ale tak sobie pomyśłałam że może i ja pochwalę się troszeczkę No i obiecuję więcej pisać )))
http://www.fotosik.pl/pok...373db96556.html
http://www.fotosik.pl/pok...94a0fb8880.html
http://www.fotosik.pl/pok...6248463af3.html
http://www.fotosik.pl/pok...a0f9ee5b17.html
http://www.fotosik.pl/pok...d290bce043.html (przód)
http://www.fotosik.pl/pok...f8f8fab7c6.html (tył)
http://www.fotosik.pl/pok...9f064d0685.html
http://www.fotosik.pl/pok...babfaefe83.html |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|