| Autor |
Wiadomość |
Temat: Magic ring |
rubesom
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7312
|
Forum: Podstawy Wysłany: Pon 13 Lis, 2017 20:20 Temat: Magic ring |
Hej
Mam problem z magic ringime.
Nauczyłem się go już robić ale w późniejszym etapie poszerzania mam z nim problem, bo nie wiem do którego momentu mam go robić.
Wiem, że najlepiej jest sobie liczyć ale w większych pracach zauważyłem, że ludzie sobie zaznaczają miejsce do którego mają je robić (pełny okrąg).
Możecie polecić filmik/zdjęcie gdzie jest dokładnie pokazane gdzie sobie to zaznaczyć?
Lub dokładnie opisać?
Mam zrobić np. jeden półsłupek i zaznaczyć sobie za nim... ale co za nim?
Proszę o pomoc |
Temat: Problem z przeciaganiem i wbijaniem czydelka |
rubesom
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4612
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Mar, 2016 01:02 Temat: Problem z przeciaganiem i wbijaniem czydelka |
| AlaJ napisał/a: | | Podejrzewam, że masz za grubą nitkę - źle dobraną do szydełka. |
Na opakowaniu bylo napisane, ze pasuje szydelko 3,5 a ja robie szydelkiem 3 - rano zobacze jak mi pojdzie 3,5 lub wiekszym. Dzieki za rade. |
Temat: Problem z przeciaganiem i wbijaniem czydelka |
rubesom
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4612
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Mar, 2016 00:32 Temat: Problem z przeciaganiem i wbijaniem czydelka |
Czesc
Dopiery zaczynam sie bawic szydelkiem wiec ucze sie szydelkowac lancuszki, slupki, polslupki i oczka scisle.
Moj problem dotyczy "wbijania" szydelka i przeciagania szydelka przez oczka przy robieniu polslupkow i slupkow...
Co do zwyklych oczek przy robieniu lancuszka to nie mam pytan, bo wiem co gdzie mam pociagnac, zeby szerokowsc oczka byla odpowiednia/potrafie ja regulowac.
Problem zaczyna sie kiedy robie drugi rzad polslupkow. Miejsca gdie mam "wbic" szydelko sa tak ciasne ze nie jestem wstanie tego zrobic lub sprawia mi to bardzo duzo trudnosci. Jest jakis sposob, zeby sobie z tym poradzic? Nie wiem nawet gdzie zaciagam za mocno wloczke - ten sam problem wystepuje przy przeciaganiu wloczki przez dwie petelki ktorem mam na szydelku przy robieniu polslupka - te oczka sa tak ciasne, ze czasami musze sie nasilowac zeby przeciagnac szydelko.
Prosze o pomoc. |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|