| Autor |
Wiadomość |
Temat: Prace Anusiaczka |
mhanutka
Odpowiedzi: 394
Wyświetleń: 126583
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 21 Sty, 2010 15:33 Temat: Prace Anusiaczka |
mhanutka,
Przepraszam, napisało mi się nie tu , gdzie chciałam |
Temat: Prace Anusiaczka |
mhanutka
Odpowiedzi: 394
Wyświetleń: 126583
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 21 Sty, 2010 15:31 Temat: Prace Anusiaczka |
bean, bean,
Mam prośbę, czy mogłabyś napisać z ilu motywów robiłaś spódniczkę z malwy?
Pozdrawiam. Marta |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
mhanutka
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309493
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 22:24 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
Barbara-Anna, Barbara-Anna,
Możesz napisac coś o tych drutach? Przynajmniej firmę i cenę. I czy zwykłe czy z żyłką. Kupowałam już włóczki (zamawiałam telefonicznie) i jestem pod wrażeniem szybkości oraz wyczucia kolorystycznego pana Tomka. Nigdy nie myślałam, że kolor można tak dokładnie określić przez telefon. Teraz przy naastępnym zamówieniu chciałabym zamówic druty. |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
mhanutka
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309493
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pon 28 Lip, 2008 18:11 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
| Czy któraś z Was kupowała w Rumento druty z żyłką? Jeślitak to jakiej firmy i jak się sprawują? No i może pamiętacie cenę? |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
mhanutka
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309493
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Czw 13 Mar, 2008 14:53 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
| Nie wiem, czy nie lepiej byłoby telefonicznie, ja na odpowiedź czelam 3 tygodnie, więc pewnie sie nie doczekam. Dobrze, że to nic pilnego. Daj znać, jak poszło. |
Temat: Zapasy włóczkowe |
mhanutka
Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 132070
|
Forum: Pogaduszki szydełkowe Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 21:29 Temat: Zapasy włóczkowe |
| Ja na maniactwo robótkowe zapadłam kilka miesięcy temu, a już mam wielkie pudło włóczek i drugie mniejsze. I korci mnie, żeby zapasy uzupełnić. Ale jestem twarda. Postanowiłam sobie, że na jakikolwiek zakup pozwolę sobie dopiero, gdy wszystko, co mam zmieści się w jednym pudle. Zadanie mam o tyle ułatwine, że wybór u mnie mały. |
Temat: Mój pierwszy ażur |
mhanutka
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 17281
|
Forum: Swetry, bluzki, płaszcze, kardigany Wysłany: Pon 08 Paź, 2007 22:01 Temat: Mój pierwszy ażur |
| Pięknie, zdradzisz, z czego robiłaś? |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 10 |
|
|