RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 7
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prace Anusiaczka
mhanutka

Odpowiedzi: 394
Wyświetleń: 126583

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 21 Sty, 2010 15:33   Temat: Prace Anusiaczka
mhanutka,
Przepraszam, napisało mi się nie tu , gdzie chciałam
  Temat: Prace Anusiaczka
mhanutka

Odpowiedzi: 394
Wyświetleń: 126583

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 21 Sty, 2010 15:31   Temat: Prace Anusiaczka
bean, bean,
Mam prośbę, czy mogłabyś napisać z ilu motywów robiłaś spódniczkę z malwy?
Pozdrawiam. Marta
  Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie
mhanutka

Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309493

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 22:24   Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie
Barbara-Anna, Barbara-Anna,
Możesz napisac coś o tych drutach? Przynajmniej firmę i cenę. I czy zwykłe czy z żyłką. Kupowałam już włóczki (zamawiałam telefonicznie) i jestem pod wrażeniem szybkości oraz wyczucia kolorystycznego pana Tomka. Nigdy nie myślałam, że kolor można tak dokładnie określić przez telefon. Teraz przy naastępnym zamówieniu chciałabym zamówic druty.
  Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie
mhanutka

Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309493

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Pon 28 Lip, 2008 18:11   Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie
Czy któraś z Was kupowała w Rumento druty z żyłką? Jeślitak to jakiej firmy i jak się sprawują? No i może pamiętacie cenę?
  Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie
mhanutka

Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309493

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Czw 13 Mar, 2008 14:53   Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie
Nie wiem, czy nie lepiej byłoby telefonicznie, ja na odpowiedź czelam 3 tygodnie, więc pewnie sie nie doczekam. Dobrze, że to nic pilnego. Daj znać, jak poszło.
  Temat: Zapasy włóczkowe
mhanutka

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 132070

PostForum: Pogaduszki szydełkowe   Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 21:29   Temat: Zapasy włóczkowe
Ja na maniactwo robótkowe zapadłam kilka miesięcy temu, a już mam wielkie pudło włóczek i drugie mniejsze. I korci mnie, żeby zapasy uzupełnić. Ale jestem twarda. Postanowiłam sobie, że na jakikolwiek zakup pozwolę sobie dopiero, gdy wszystko, co mam zmieści się w jednym pudle. Zadanie mam o tyle ułatwine, że wybór u mnie mały.
  Temat: Mój pierwszy ażur
mhanutka

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 17281

PostForum: Swetry, bluzki, płaszcze, kardigany   Wysłany: Pon 08 Paź, 2007 22:01   Temat: Mój pierwszy ażur
Pięknie, zdradzisz, z czego robiłaś?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 10