| Autor |
Wiadomość |
Temat: Mała Luna |
mamajka
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5470
|
Forum: Psy Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008 18:09 Temat: Mała Luna |
Wobec tego i ja przedstawie swoja suczke.Charakter ma nieco kapryśny,jak to jamniki.A wygląd-jak same widzicie.Niewatpliwie jakis wujo pinczer przeleciał przez rodzine,stąd takie uszy- ale dla mnie tak czy tak jest sliczna,niezaleznie od hipotetycznej zgodnosci z rasą :
http://img174.imageshack....dsc00039xo7.jpg
http://img174.imageshack....s6003127ic3.jpg
Przeciez wszystkie nasze psy,koty i w ogole wszystkie nasze cztero i dwunozne-sa wspaniale!!! Z natury! |
Temat: Witam |
mamajka
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9620
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Śro 24 Wrz, 2008 20:08 Temat: Witam |
Dziękuję.
Ciesze sie bardzo ze tu jestem.Na razie miotam sie z szalem- zrobie zdjecie wkrotce; i usiluje znaleźć w internecie sklep w ktorym bylaby cieniowana welna,ale w rozumieniu zestawu kłębków od najjasnieszego np szarego po np.czarny.Widze tylko cieniowana w ramach jedego klebka i tylko np.welna z akrylem,co nie wiem jak sie sprawdza.Szal robie z welny 100 % bo mam zmienną; siłę "naciągu" a wełna sie tak łatwo nie poddaje.Cóż,trafil swój na swego  |
Temat: Witam |
mamajka
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9620
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 14:44 Temat: Witam |
Witam ( z mocno spóźnionym refleksem - ale zobaczyłam haslo "szalik-łatwy" i juz tam zostalam.). Maja, Zakopane - dopiero sie ucze,ale nie tylko z wielkiem zapalem brne przez szalik do przodu,ale nawet sprułam poprzednia część,ktora byla kompletnie nieudana (zwijala sie z wszystkich stron).!(alez mi bylo żal!)
Teraz robie sciagaczem i jestem nader optymistycznie nastawiona,choc cos bardziej skomplikowanego jest na razie ...za siedmioma górami,za siedmioma lasami... |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|