RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 3
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mała Luna
mamajka

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5470

PostForum: Psy   Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008 18:09   Temat: Mała Luna
Wobec tego i ja przedstawie swoja suczke.Charakter ma nieco kapryśny,jak to jamniki.A wygląd-jak same widzicie.Niewatpliwie jakis wujo pinczer przeleciał przez rodzine,stąd takie uszy- ale dla mnie tak czy tak jest sliczna,niezaleznie od hipotetycznej zgodnosci z rasą :
http://img174.imageshack....dsc00039xo7.jpg

http://img174.imageshack....s6003127ic3.jpg

Przeciez wszystkie nasze psy,koty i w ogole wszystkie nasze cztero i dwunozne-sa wspaniale!!! Z natury!
  Temat: Witam
mamajka

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9620

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Śro 24 Wrz, 2008 20:08   Temat: Witam
Dziękuję.
Ciesze sie bardzo ze tu jestem.Na razie miotam sie z szalem- zrobie zdjecie wkrotce; i usiluje znaleźć w internecie sklep w ktorym bylaby cieniowana welna,ale w rozumieniu zestawu kłębków od najjasnieszego np szarego po np.czarny.Widze tylko cieniowana w ramach jedego klebka i tylko np.welna z akrylem,co nie wiem jak sie sprawdza.Szal robie z welny 100 % bo mam zmienną; siłę "naciągu" a wełna sie tak łatwo nie poddaje.Cóż,trafil swój na swego wesoło mi
  Temat: Witam
mamajka

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9620

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 14:44   Temat: Witam
Witam ( z mocno spóźnionym refleksem - ale zobaczyłam haslo "szalik-łatwy" i juz tam zostalam.). Maja, Zakopane - dopiero sie ucze,ale nie tylko z wielkiem zapalem brne przez szalik do przodu,ale nawet sprułam poprzednia część,ktora byla kompletnie nieudana (zwijala sie z wszystkich stron).!(alez mi bylo żal!)
Teraz robie sciagaczem i jestem nader optymistycznie nastawiona,choc cos bardziej skomplikowanego jest na razie ...za siedmioma górami,za siedmioma lasami...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15