| Autor |
Wiadomość |
Temat: SERDECZNIE WITAM |
irciaz
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7004
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 21:00 Temat: SERDECZNIE WITAM |
witam  |
Temat: Dzien dobry! |
irciaz
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12993
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:58 Temat: Dzien dobry! |
witaj...............  |
Temat: Witam :) |
irciaz
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10333
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:53 Temat: Witam :) |
Witaj  |
Temat: moje uszanowanie paniom |
irciaz
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9085
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:51 Temat: moje uszanowanie paniom |
witaj królu  |
Temat: Hej :) |
irciaz
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7464
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:49 Temat: Hej :) |
Witaj i czaruj piękności |
Temat: Zauroczona pergamano |
irciaz
Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 58656
|
Forum: Nasze prace Wysłany: Wto 17 Sty, 2006 17:12 Temat: Zauroczona pergamano |
Niestety nie robiłam nigdy , chociaż z kalką miałam doczynienia na rysunku technicznym . Myślę ,że jak do wszystkiego trzeba mieć dużo cierpliwości i oczywiście zdolności , wprawa też się przyda . Nie rezygnuj , do upartych świat należy. Powodzenia i w przyszłości pochwal się.....  |
Temat: Zauroczona pergamano |
irciaz
Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 58656
|
Forum: Nasze prace Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 14:07 Temat: Zauroczona pergamano |
Przyglądam się i jestem pełna podziwu dla tych wspaniałych karteczek, dla włożonej pracy a efekt jest widoczny. Zazdroszczę tym co mają tyletalentu...
 |
Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi |
irciaz
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10292
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pon 26 Gru, 2005 19:46 Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi |
Z wielką przyjemnością......  |
Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi |
irciaz
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10292
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pon 26 Gru, 2005 18:55 Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi |
| Dołączam się do was sympatyczne Anny, ja też lubię robótkować i podziwiam zawsze powstałe w ten sposób dzieła, od niedawna zaglądam tu i chcialabym zaglądać jak tylko pozwoli mi czas.A te składane sobie nawzajem życzenia chciałabym by przetrwały do następnych świąt |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|