RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 9
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: SERDECZNIE WITAM
irciaz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7004

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 21:00   Temat: SERDECZNIE WITAM
witam cmoknięcie
  Temat: Dzien dobry!
irciaz

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12993

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:58   Temat: Dzien dobry!
witaj............... cmoknięcie
  Temat: Witam :)
irciaz

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10333

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:53   Temat: Witam :)
Witaj cmoknięcie
  Temat: moje uszanowanie paniom
irciaz

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9085

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:51   Temat: moje uszanowanie paniom
witaj królu wesoło mi
  Temat: Hej :)
irciaz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7464

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pią 24 Lut, 2006 20:49   Temat: Hej :)
Witaj cmoknięcie i czaruj piękności
  Temat: Zauroczona pergamano
irciaz

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 58656

PostForum: Nasze prace   Wysłany: Wto 17 Sty, 2006 17:12   Temat: Zauroczona pergamano
Niestety nie robiłam nigdy , chociaż z kalką miałam doczynienia na rysunku technicznym . Myślę ,że jak do wszystkiego trzeba mieć dużo cierpliwości i oczywiście zdolności , wprawa też się przyda . Nie rezygnuj , do upartych świat należy. Powodzenia i w przyszłości pochwal się..... kwiatek dla ciebie
  Temat: Zauroczona pergamano
irciaz

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 58656

PostForum: Nasze prace   Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 14:07   Temat: Zauroczona pergamano
Przyglądam się i jestem pełna podziwu dla tych wspaniałych karteczek, dla włożonej pracy a efekt jest widoczny. Zazdroszczę tym co mają tyletalentu...
cmoknięcie
  Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi
irciaz

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10292

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pon 26 Gru, 2005 19:46   Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi
Z wielką przyjemnością...... jupi
  Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi
irciaz

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10292

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pon 26 Gru, 2005 18:55   Temat: Witam się świątecznie z wszystkimi
Dołączam się do was sympatyczne Anny, ja też lubię robótkować i podziwiam zawsze powstałe w ten sposób dzieła, od niedawna zaglądam tu i chcialabym zaglądać jak tylko pozwoli mi czas.A te składane sobie nawzajem życzenia chciałabym by przetrwały do następnych świąt
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15