| Autor |
Wiadomość |
Temat: [biżuteria] Beaded balls czyli kulki koralikowe |
gosia1977
Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 130057
|
Forum: Biżuteria Wysłany: Pon 02 Lip, 2012 21:53 Temat: [biżuteria] Beaded balls czyli kulki koralikowe |
znalazłam program na podobe do db-bead, w którym mozna zaprojektować kulke, może któraś z Was może rozjaśnic jego działania http://translate.google.c...24_archive.html
a tu projekty http://forum.ojewelry.net...ic.php?f=2&t=21 |
Temat: Potrzebuje pomocy w wyborze maszyny |
gosia1977
Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 65881
|
Forum: Maszyny do szycia Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 16:52 Temat: Potrzebuje pomocy w wyborze maszyny |
| ciapara napisał/a: | nie moge sie doczytac czy obrzuca cienka dzianine tak jak overlock?
zalezy mi na szyciu dzianiny... ma taka funkcje? i jak w kosztach to wyglada...? |
Ja osobiscie do ściegu owerlokowego dokupiłam sobie stopkę za jakieś 13 czy 15zł bez niej nie radziłam sobie ze ściegiem ale jak pisałam wcześniej jestem raczkująca jeśli chodzi o szycie ale wprawnionej w bojach krawcowej pewnie może ona nie być potrzebna  |
Temat: Potrzebuje pomocy w wyborze maszyny |
gosia1977
Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 65881
|
Forum: Maszyny do szycia Wysłany: Pią 12 Lis, 2010 14:54 Temat: Potrzebuje pomocy w wyborze maszyny |
Ja niedawno kupiłam Brothera BM-3500 http://www.maszynydoszyci...3500-p-687.html i sie fajnie szyje choć jestem początkująca w tym temacie  |
Temat: bluzeczki |
gosia1977
Odpowiedzi: 769
Wyświetleń: 373414
|
Forum: topy i bluzeczki Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 13:16 Temat: bluzeczki |
| Jarka napisał/a: | Gosia rewelacyjna jest ta TWOJA BLUZECZKA
A proszę podziel się schemacikiem i wskazówkami, jak ją robiłaś, ja też jestem z tych co mam czym oddychać - jeszcze jakie nici i szydełko ??  |
tu jest schemat http://picasaweb.google.p...750468308827906 a tu włuczka https://www.e-dziewiarka....uemart&Itemid=2 szydełko 2
najpierw białe paski, 2 X po 84o. na góre i potem co 21. 8 białych pasków w dół, na rękawy 45o. przód i tył 90o. pod pachami trzeba 2 paski o długości 45o. połaczyć w jeden.
Ja tego wcześniej nie zrobiłam i źle mi wszystko wyszło i musiała poprawiać, mialam za duzo niebieskich elementów z boku i było za szerokie. Białe paski łączy sie juz wg schematu niebieskimi
tu jest pomoc grazyny w tłumaczeniu z rosyjskiego na polski | Grażyna napisał/a: | Gosia
Jest napisane, że potrzebna jest włóczka Yart Art Summer (70% bawełna i 30% wiskoza)-350m/100g, koloru białego 100g i turkusowego 300g. Szydelko nr 2.
Zrobić wykrój na swój rozmiar, Dziergac w jednej cześci wg schematu 1. Białą włóczka nabrac 84 oczka łań., zamknąc w kółeczko dziergac po okregu 4 rzędy. Podczas dziergania ostatniego rzędu zrobić łuczki. Włóczka turkusową zrobic wstawki wg schematu 1. Uwaga! Między każda para łuczkow rozłożyć dwie wstawki , ktore dzierga się oddzielnie i łączyc je między soba i łuczkami w procesie dziergania. Brzeg gotowego wyrobu ozdobić sznurkami frędzli/troczkow. |
|
Temat: bluzeczki |
gosia1977
Odpowiedzi: 769
Wyświetleń: 373414
|
Forum: topy i bluzeczki Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 19:53 Temat: bluzeczki |
Madzia, avante, Paillette, Dziękuje bardzo za uznanie
Paillette, osobiście to raczej wolałabym jak ta Pani obok mnie nie mieć "czym" oddychać wbrew pozorom to wcale nie taka radość  |
Temat: bluzeczki |
gosia1977
Odpowiedzi: 769
Wyświetleń: 373414
|
Forum: topy i bluzeczki Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 17:29 Temat: bluzeczki |
prułam i prułam aż w końcu skumałam schemat i wyszło mi coś podobnego do oryginału więc i ja się pochwalę nad trudem swej pracy
http://picasaweb.google.p...525870687345090 |
Temat: z języka rosyjskiego na polski |
gosia1977
Odpowiedzi: 166
Wyświetleń: 214453
|
Forum: Szydełko Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 15:05 Temat: z języka rosyjskiego na polski |
| Grażyna napisał/a: | Gosia
Jest napisane, że potrzebna jest włóczka Yart Art Summer (70% bawełna i 30% wiskoza)-350m/100g, koloru białego 100g i turkusowego 300g. Szydelko nr 2.
Zrobić wykrój na swój rozmiar, Dziergac w jednej cześci wg schematu 1. Białą włóczka nabrac 84 oczka łań., zamknąc w kółeczko dziergac po okregu 4 rzędy. Podczas dziergania ostatniego rzędu zrobić łuczki. Włóczka turkusową zrobic wstawki wg schematu 1. Uwaga! Między każda para łuczkow rozłożyć dwie wstawki , ktore dzierga się oddzielnie i łączyc je między soba i łuczkami w procesie dziergania. Brzeg gotowego wyrobu ozdobić sznurkami frędzli/troczkow. |
Serdecznie dziękuję za pomoc  |
Temat: z języka rosyjskiego na polski |
gosia1977
Odpowiedzi: 166
Wyświetleń: 214453
|
Forum: Szydełko Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 16:21 Temat: z języka rosyjskiego na polski |
Poproszę o przetłumaczenie na polski
http://picasaweb.google.p...085674758414194
to powinien być dalszy opis tego http://picasaweb.google.p...750468308827906 7,8 |
Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
gosia1977
Odpowiedzi: 1680
Wyświetleń: 650070
|
Forum: Pogaduszki szydełkowe Wysłany: Czw 08 Paź, 2009 05:24 Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
uf dzięki Asia uspokoiłas moje sumienie  |
Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
gosia1977
Odpowiedzi: 1680
Wyświetleń: 650070
|
Forum: Pogaduszki szydełkowe Wysłany: Śro 07 Paź, 2009 20:44 Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
| Robię bolerko na zamówienie; czarno srebrna hemera http://picasaweb.google.p...923477074423650 ... zuzyłam juz 20 dkg a jeszcze 10 spewnościa zejdzie ... pomóżcie w ustaleniu ceny za pracę ... razem z nićmi myslałam o cenie 250 zł ale nie wiem czy nie za dużo? |
Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
gosia1977
Odpowiedzi: 1680
Wyświetleń: 650070
|
Forum: Pogaduszki szydełkowe Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009 05:28 Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
dziewczyny powiedzcie za ile mozna sprzedać takie ciuszki?:
http://www.fotosik.pl/pok...ad68c04d6e.html
http://www.fotosik.pl/pok...10a90048fd.html
 |
Temat: bolerko |
gosia1977
Odpowiedzi: 452
Wyświetleń: 273523
|
Forum: bolerka, sweterki i inne wdzianka Wysłany: Sob 25 Lip, 2009 13:59 Temat: bolerko |
moje też ukończone ze snehurki
 |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|