Znalezionych wyników: 101
|
| Autor |
Wiadomość |
Temat: internetowe sklepy z tkaninami |
citria
Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 41845
|
Forum: Materiały, nici, akcesoria, sklepy Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 21:11 Temat: adresy sklepow internetowych z tkaninami |
| bardzo wszystkich prosze opomoc.mieszkam w malym miasteczku i daleko mam dojakichkolwiek hurtowni a koniecznie musze kupic kilkanascie metrow materialu.moze macie jakies sprawdzone sklepy internetowe w ktorych mozna kupic satyne,tafte,szyfon i dodatki krawieckie takie jaktasmy dekoracyjne czy koronki?zgory dziekuje wszystkim za pomoc |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 20:41 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
| bardzo wszystkim dziekuje |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:35 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
no i w koncu moge wstawic tej sukienki z motywem irlandzkim
 |
Temat: Hurtownie z dodatkami krawieckimi i materiałami w Warszawie |
citria
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 26155
|
Forum: Materiały, nici, akcesoria, sklepy Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:29 Temat: Hurtownie z dodatkami krawieckimi i materiałami w Warszawie |
| mam prosbe,potrzebuje kupic kilkanascie metrow satyny lub czegos podobnego w kolorze ciemnej czerwieni i czarnym,szukam jakiegos sprawdzonego sklepu internetowego z tkaninami i dodatkami. moze jakis znacie? z gory dziekuje za pomoc:) |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:23 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
 |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:19 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
troszkę bizuterii
 |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:13 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
w koncu moge cos pokazac:)  |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009 18:42 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
A ja dalej bez komputera.. Już normalnie tęsknię za przegladaniem forum i na dodatek nie wiem co jest nie tak, poprzednie zdjęcia wstawiałam przez telefon a teraz nie mogę? |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 15:22 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
| Taka ładna pogoda a ja nie mogę wyjść z kliniki.. Pobyt się przedłuża i coraz bardziej odechciewa mi się wszystkiego.. |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 30 Mar, 2009 23:36 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
Chyba słabo widoczne ale zrobione telefonem i przez tel wstawiane.. pamiętam że robiłam te bluzkę na okrągło, zaczęłam od szyi a właściwie od można powiedzieć ramion bo zaczęłam taką szerokość żeby wystarczyło na tułów i rękawy. RPod szyja później dopiero obrobiłam najpierw półsłupkami zbierając szerokość a później wzorem zwykłej siatki z łańcuszka w pierwszym rzędzie z 5 oczek i oczka ścisłego a w każdym następnym po oczku mniej i tak aż się dopasowało  |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 30 Mar, 2009 23:25 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
Postaram się wstawić schemat siatki sweterką  |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 26 Mar, 2009 11:40 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
A jednak da się dodać zdjęcie korzystając z internetu w telefonie właśnie mi się to udało tyle że nie to zdjęcie wstawiłam bo nie ma podglądu:) wow człowiek całe życie się uczy  |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 18:49 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
Niestety następne zdjęcia nie wiem kiedy czasowy brak dostępu do internetu.. Dobrze że mogę tu zajrzeć z telefonu, ale zdjęć niestety nie da się wstawić.. Co do bolerka to robi się je błyskawicznie, mnie zajęło niecały dzień, a ja nie robię zbyt szybko pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pochwały  |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 11:26 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
no i jeszcze to, obrobilam bialy motyw:) nie wiem tylko po co to zrobilam:) chyba tak sobie - zeby zrobic:)
 |
Temat: Misia0808 -str. 210 nowosci |
citria
Odpowiedzi: 5261
Wyświetleń: 468352
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 11:10 Temat: Misia0808 -str. 210 nowosci |
obejrzalam wszystkie twoje prace i normalnie padlam z wrazenia piekne |
Temat: Violetta21 moje robótki nowości str 267 |
citria
Odpowiedzi: 6746
Wyświetleń: 335866
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 10:58 Temat: Violetta21 moje robótki nowości str 267 |
wspaniale prace... wszystkie bez wyjatku  |
Temat: Prace Jasieńki |
citria
Odpowiedzi: 1462
Wyświetleń: 120079
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 10:49 Temat: Prace Jasieńki |
Swietne te jajeczka  |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 10:43 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
dziekuje za pochwaly
sukienka czeka na obfotografowanie:)
a tu kamizeleczka czy cos co ostatnio wydlubalam:)
a to tniczka chyba:)

i bolerko od fruzi:)
 |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pią 20 Mar, 2009 13:58 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
Dziekuje wszystkim za pochwaly skonczylam kilka nastepnych rzeczy, lacznie z sukienka, ale niestety mam jakis problem z kompatybilnoscia telefonu i komputera i nie moge wprowadzic zdjec udalo mi sie tylko te drobiazgi sciagnac
 |
Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
citria
Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 174460
|
Forum: Koronka irlandzka Wysłany: Śro 18 Mar, 2009 10:23 Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
zakochalam sie w tych motywach:) a sukienka mozna powiedziec na finiszu, zostalo mi wykonczenie dekoldu zeby sie 'nie rozlwzil' i ramiaczka... nie wiem tylko kiedy sie za to zabiore  |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 14:24 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
| Jarka napisał/a: | REWELACYJNA TA BLUZECZKA,
Amasz może jakiś wykrój i schemacik do niej ??? |
mam schemat wzoru, oto on
robilam bez wykroju, zaczelam od dolu dopasowujac liczbe motywow do moich bioder;) po przerobieniy kilku w gore zaczelam przybierac po jednej 'muszelce' tak jak zaznaczylam pomaranczowa kredka i robilam az uznalam ze wystarczy:) na dekold zaczelam spuszczac w tym rzedzie w ktorym zakonczylam przybieranie. Zaznaczylam to tez na pomaranczowo. Tyle ze dekold z takiego spuszczania wychodzi za szeroki i spada z ramion dlatego po skonczeniu i zszyciu obrobilam go kilkoma rzadkami muszelek tak na czuja i wyszlo dobrze:), postaram sie zrobic dokladniejsze zdjecia i wstawic:) |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pią 13 Mar, 2009 08:42 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
| barbara 1 napisał/a: | Wdzianko jest super ale zauważyłam w albumie sukienkę z siatki jest fantastyczna  |
dziekuje:) o sukience pisze w dziale koronki irlandzkiej w temacie "moja irlandzka bluzka nareszcie koniec"  |
Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
citria
Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 174460
|
Forum: Koronka irlandzka Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 10:33 Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
Dziekuje wam jak widac sukienka nie jest jeszcze skonczona i nie wiem kiedy bedzie bo jednoczesnie robie tez inne rzeczy... dziergam ja z kordonka maxi firmy basak szydelkiem 1,25. Nie wiem czy najszczesliwiej wybralam material no i chyba szydelko jest za grube, ale teraz jak robota jest juz blizej konca nie bede zmieniac, chociaz nie wyglada to moim zdaniem tak jak powinno, mam jeszcze problem bo nie wiem jakie zrobic ramiaczka i jakie zapiecie z tylu? moze cos doradzicie:) |
Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
citria
Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 174460
|
Forum: Koronka irlandzka Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 08:45 Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!! |
Sliczne te wasze bluzeczki, padam na kolana... niedawno zaczelam robic "wariacje" na temat sukienki ktora zobaczylam gdzies na forum, a niedawno znalazlam ten watek i doszlam do wniosku ze kwiatek i listek mozna 'podciagnac' pod motywy irlandzkie... chyba mozna..? dlatego pokazuje te probki w tym temacie i poddaje pod wasza ocene:)
 |
Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
citria
Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 53437
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Śro 11 Mar, 2009 15:31 Temat: Citria - wykredkowane, wydziergane, wyplątane:) |
 |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|