RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 9
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
brzoza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 48157

PostForum: Witraż   Wysłany: Śro 20 Lut, 2008 21:22   Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
hej, hej.....temat troche sie urwal--to prawda , ale jak chce sie cos wykonac ,czasu nie ma na lekarstwo ! Firanek jeszcze nie zrobilam ,jakas tam ich czesc lezy w szufladzie , ale narobilam troche szkielek -jednak to mnie bardziej wciaga .Mysle ,ze i tym razem wam sie podoba ,bo mnie bardzo ! Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do ide do szkla .
Ja sie zglosze ,ja nie zapomnialam ani o Was ,ani o tym przemilym forum !! bye
  Temat: Chce sie przedstawic i wszystkich pozdrowic serdecznie !
brzoza

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10744

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Śro 11 Lip, 2007 19:48   Temat: Chce sie przedstawic i wszystkich pozdrowic serdecznie !
no nie ,Wy tu jestescie wspaniali ......ciepli , serdeczni ,motywujacy do pracy ....lepiej sie tu czuje jak w domu !!! radocha

Na szydelku robie firanki ,ale troche to potrwa i jak beda gotowe ....obiecuje ,ze je zobaczycie ,innych prac (ktore by sie nadawaly do pokazania ) nie mam ,bo zaczynam i niebardzo wychodza .
  Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
brzoza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 48157

PostForum: Witraż   Wysłany: Wto 10 Lip, 2007 11:58   Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
Sluchajcie kochani , dziekuje serdecznie za wspaniale slowa i motywacje ,i dowartosciowanie .
Ta lampa to byla starsza rzecz i nieciekawa ,wiec sama wymyslilam wzor ,wyjelam stare szklane pola i wstawilam nowe (zrobione przeze mnie ) . Jestem dumna z tej lampy ,bo ja robilam sama !!!
Dziekuje Wam za przesympatyczne slowa i jak bedzie cos nowego -to wam pokaze !!
Teraz chcemy zaczac cos na Boze Narodzenie -choineczki ,gwiazdy betlejemskie i pare papug jak rowniez koty .
Pozdrawiam Was i dziekuje za bardzo mile komentarze bye uklon
  Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
brzoza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 48157

PostForum: Witraż   Wysłany: Nie 08 Lip, 2007 14:31   Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
Ty tez Madziu robisz to , co mi nie wychodzi np.nie potrafie zrobic porzadnej chusty ,a ty robisz piekne .....jakos ten trojkat mi nie wychodzi i albo jest za krotki ,albo za plaski itd.


ok , popatrz sobie jak ja sie mecze !!!











  Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!!
brzoza

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 174583

PostForum: Koronka irlandzka   Wysłany: Nie 08 Lip, 2007 13:54   Temat: Moja irlandzka bluzka - nareszcie koniec !!!
Ale jestes zdolna dziewczyno !

Biore tez szydelko do reki , ale na TAKIE COOOOOOOO , napewno bym sie nie odwazyla !!

CUDOWNA BLUZKA -JU HU !!!!



brawo ooooo
  Temat: Chce sie przedstawic i wszystkich pozdrowic serdecznie !
brzoza

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10744

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Nie 08 Lip, 2007 13:36   Temat: A tu jeszcze jedna drobnostka .....
Tak pisze tylko ,ze drobnostka ,ale czasami nie da rady zmruzyc oka ...bardzo bola rece .Jednak ciagnie do tego i nowy dzien zaczynam pomyslami i nie moge sie doczekac kiedy pracy bedzie gotowa , tego efektu na oknie gdy kolory zaczynaja grac .........walczyka dla duszy !!!







bye bye
  Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
brzoza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 48157

PostForum: Witraż   Wysłany: Nie 08 Lip, 2007 13:28   Temat: Jestem NOWA i chce sie pochwalic
Jak sie wam podoba -ze starej lampy calkiem nowa ???



  Temat: Chce sie przedstawic i wszystkich pozdrowic serdecznie !
brzoza

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10744

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Nie 08 Lip, 2007 10:31   Temat: Chce sie przedstawic i wszystkich pozdrowic serdecznie !
pewnie , ze wam cos pokaze!!!
  Temat: Chce sie przedstawic i wszystkich pozdrowic serdecznie !
brzoza

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10744

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Sob 07 Lip, 2007 21:01   Temat: Chce sie przedstawic i wszystkich pozdrowic serdecznie !
Na imie dano mi Iwona i musze przyznac ,ze jestem z niego dumna !
Przegladam to forum godzinami ,przegladam tez inne fora ,ale to jest trafione i poprostu swietne.Lubie i kocham szydelko i druty ,robie tylko na potrzeby wlasne -jednak glownie pasjonuja mnie witraze i te czasami robie na "sprzedaz ".Robimy z mezem lampy i ozdoby okienne jak rowniez wstawki do drzwi czy tez obrazy na sciane i swieczniki. Praca to ciezka wiec ja chowam sie z szydelkiem w najglebszej czesci pokoju .Teraz robie firanki do pokoju i troche brakuje mi pomyslu .Wy kochani macie zlote rece i niebanalne pomysly ,moze ktoras za was ma cos ciekawego na firanke o wysokosci 20-30 cm . Bede bardzo wdzieczna i jezeli wam czegos potrzeba ,a bede mogla sluzyc --to prosze bardzo !!

Pozdrawiam serdecznie kwiatek dla ciebie cmoknięcie
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15