| Autor |
Wiadomość |
Temat: Grochowe decu |
ara
Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 119686
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pią 01 Gru, 2006 11:30 Temat: Grochowe decu |
wow cudowne  |
Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ara
Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240744
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pon 27 Lis, 2006 10:06 Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
super bombka Aniu  |
Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ara
Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240744
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Sob 25 Lis, 2006 11:24 Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
w kartonie juz tylko 11 sztuk reszta znalazła nowych nabywców a bombki mozna obejrzeć
http://krufka.multiply.com |
Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ara
Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240744
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 13:35 Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ja ne pokazuję bombek bo nie mam siły ich wszystkich wstawiać
wszystkie siedzą na multipli i u mnie w kartoniach  |
Temat: Moje decoupage |
ara
Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 13:27 Temat: Moje decoupage |
| Ania a ja czekam na moje lawendowe serwetki mam miesiąc na zrobienie 8 rzeczy a poczta strajkuje chyba definitywnie przestanę ich lubić ehhhh |
Temat: Grochowe decu |
ara
Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 119686
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pon 06 Lis, 2006 14:51 Temat: Grochowe decu |
Becka pokazuj Grochu ja juz mam 35 bombek skonczoncy ale mam 10 cm więc tego lodowiska nie zrobię  |
Temat: Grochowe decu |
ara
Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 119686
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pon 06 Lis, 2006 11:23 Temat: Grochowe decu |
Grochu zaraz podam ci adres i ta z lodowiskiem prosze do mnie wysłać plus numer konta  |
Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
ara
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186208
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Nie 29 Paź, 2006 18:33 Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
plac boju jak u mnie tylko u mnie bombki wisza  |
Temat: Moje decoupage |
ara
Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Śro 25 Paź, 2006 11:39 Temat: Moje decoupage |
to też usiłuję jakiś prezent wymusić na Mokołaja na przykład
dobra dobra żartuję zrobie sobie podobną  |
Temat: Moje decoupage |
ara
Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 10:03 Temat: Moje decoupage |
Aniu dzieki widziałam ale ja chce takie gotowe hihi  |
Temat: Moje decoupage |
ara
Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Czw 19 Paź, 2006 20:24 Temat: Moje decoupage |
ojejku Becka ale speeda dostalas tez chce takich slicznych okraglych rameczek  |
Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
ara
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186208
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Czw 19 Paź, 2006 20:21 Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
super fajny ten zegar  |
Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
ara
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186208
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Sob 14 Paź, 2006 17:52 Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
a ja wlasnie wpadlam na pomysl obrazkow z koledy hihi sliczne dzwonki  |
Temat: Moje decoupage |
ara
Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 12:56 Temat: Moje decoupage |
no widzisz miałysmy racje a miałam wczoraj Cie odwiedzic bo bylam w okolicy  |
Temat: Moje decoupage |
ara
Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 13:27 Temat: Moje decoupage |
o Becka my to mamy nosa Iza nie szczypały Cie wczoraj uszy? bo obgadywałysmy że Cie nie ma bo dachówki kupujesz  |
Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
ara
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186208
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:42 Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
o własnie to tej pani obraz mialam w dziecinstwie z dziewczynka  |
Temat: Masosolne janioły |
ara
Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 193201
|
Forum: Masa solna, modelina i inne... Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:42 Temat: Masosolne janioły |
sliczny aniolek  |
Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
ara
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186208
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 11:52 Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
sliczny ten obrazek, po prostu cud miód orzeszki i motyw też piękny. czy to nie jest dziewczynka z serii obrazów dla dzieci? miałam kiedyś cos podobnego w pokoju ale nie pamietam kto był autorem
Aniu super pomysł na te okraglaki  |
Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
ara
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186208
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006 20:02 Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;) |
wowo cudowne ale jajca robić we wrześniu  |
Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ara
Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240744
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 21:57 Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
wow to niezła liczba no tylko ze medium czasami zakrywa wzory i wtedy to juz nie wyglada tak swietnie  |
Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ara
Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240744
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 16:17 Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
Maranto jeśli coś zdrapac to jedynie medium które peka tak po prostu i chyba nie nadaje się na małe powierzchnie. ja to w ogóle jestem oszczędna w krakaniu bo nie pasuje mi do wielu rzeczy  |
Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ara
Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240744
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 12:47 Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
super ozdoby świateczne, Aniu ile ty juz tego masz
ja zrobiłam 3 dzwoneczki bo tyle miałam wiecej już nie bedzie tylko same bombki
 |
Temat: Masosolne janioły |
ara
Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 193201
|
Forum: Masa solna, modelina i inne... Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006 14:48 Temat: Masosolne janioły |
tylko klej winylowy smierdzi
Becka co do wypiekania jak zostawiłam na 24 h leżące anioły na szafce, potem 30 minut pieczenia do 200 stopni. potem zostawilam je w nagrzanym piekarniku ale masa solna potrafi schnąć 2 tygodnie
co do mielenia soli niezly patent ja jak aniołek wysechł wyszlifowałam go gabką ścierną
aniołki słiczne tylko rób im usmiechy a nie dziurki ustne bo będą wyglądały jak lalki z sex shopu  |
Temat: masosolny Gandalf |
ara
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20251
|
Forum: Masa solna, modelina i inne... Wysłany: Pią 22 Wrz, 2006 15:05 Temat: masosolny Gandalf |
Kuela zebym ja wiedziala jak ten filmowy wyglądał to byłoby super ale to Łukasza siostra maniaczka widziała ten film 20 razy to ja juz sobie mogę odpuścić Gandalf powędrował do niej i była nim zachwycona mnie nie było jak go odpakowała więc udawać nie musiała hihi
przepis na ciasto solone mam prosty:
szklanka mąki
szklanka soli
woda (zazwyczaj nalewam sobie całą szklanke i stopniowo dolewam do ciasta az jest dobre całej szklanki nie wykorzystuje)
potem uzywam mąki do podsypywania stolnicy.
mam gdzieś linki do roznych potworków to pozniej wrzuce  |
Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
ara
Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240744
|
Forum: Nasze prace - chwalimy się Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 14:15 Temat: Chwalimy się - wątek ogólny |
jeszcze jedno takie lusterko mam chodzi o sam fakt posiadania Ikei pod ręką bo samodzielne zakupy sa iekawsze od wirtualnych  |
| |