RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 31
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Grochowe decu
ara

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 119686

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pią 01 Gru, 2006 11:30   Temat: Grochowe decu
wow cudowne Wink
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ara

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240747

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pon 27 Lis, 2006 10:06   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
super bombka Aniu Smile
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ara

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240747

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Sob 25 Lis, 2006 11:24   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
w kartonie juz tylko 11 sztuk reszta znalazła nowych nabywców a bombki mozna obejrzeć

http://krufka.multiply.com
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ara

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240747

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 13:35   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ja ne pokazuję bombek bo nie mam siły ich wszystkich wstawiać Wink

wszystkie siedzą na multipli i u mnie w kartoniach Smile
  Temat: Moje decoupage
ara

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 13:27   Temat: Moje decoupage
Ania a ja czekam na moje lawendowe serwetki mam miesiąc na zrobienie 8 rzeczy a poczta strajkuje chyba definitywnie przestanę ich lubić ehhhh
  Temat: Grochowe decu
ara

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 119686

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pon 06 Lis, 2006 14:51   Temat: Grochowe decu
Becka pokazuj Smile Grochu ja juz mam 35 bombek skonczoncy ale mam 10 cm więc tego lodowiska nie zrobię Smile
  Temat: Grochowe decu
ara

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 119686

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pon 06 Lis, 2006 11:23   Temat: Grochowe decu
Grochu zaraz podam ci adres i ta z lodowiskiem prosze do mnie wysłać plus numer konta Smile
  Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
ara

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186211

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Nie 29 Paź, 2006 18:33   Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
plac boju jak u mnie tylko u mnie bombki wisza Smile
  Temat: Moje decoupage
ara

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Śro 25 Paź, 2006 11:39   Temat: Moje decoupage
to też usiłuję jakiś prezent wymusić Smile na Mokołaja na przykład Razz

dobra dobra żartuję zrobie sobie podobną Smile
  Temat: Moje decoupage
ara

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 10:03   Temat: Moje decoupage
Aniu dzieki widziałam Smile ale ja chce takie gotowe hihi Smile
  Temat: Moje decoupage
ara

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 19 Paź, 2006 20:24   Temat: Moje decoupage
ojejku Becka ale speeda dostalas Smile tez chce takich slicznych okraglych rameczek Smile
  Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
ara

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186211

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 19 Paź, 2006 20:21   Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
super fajny ten zegar Smile
  Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
ara

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186211

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Sob 14 Paź, 2006 17:52   Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
a ja wlasnie wpadlam na pomysl obrazkow z koledy hihi Smile sliczne dzwonki Smile
  Temat: Moje decoupage
ara

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 12:56   Temat: Moje decoupage
Smile no widzisz miałysmy racje Smile a miałam wczoraj Cie odwiedzic bo bylam w okolicy Smile
  Temat: Moje decoupage
ara

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158035

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 13:27   Temat: Moje decoupage
o Becka my to mamy nosa Smile Iza nie szczypały Cie wczoraj uszy? bo obgadywałysmy że Cie nie ma bo dachówki kupujesz Smile
  Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
ara

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186211

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:42   Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
o własnie to tej pani obraz mialam w dziecinstwie z dziewczynka Smile
  Temat: Masosolne janioły
ara

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 193201

PostForum: Masa solna, modelina i inne...   Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:42   Temat: Masosolne janioły
sliczny aniolek Smile
  Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
ara

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186211

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 11:52   Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
sliczny ten obrazek, po prostu cud miód orzeszki Smile i motyw też piękny. czy to nie jest dziewczynka z serii obrazów dla dzieci? miałam kiedyś cos podobnego w pokoju ale nie pamietam kto był autorem Sad

Aniu super pomysł na te okraglaki Smile
  Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
ara

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 186211

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006 20:02   Temat: Maranta i decu od "a" do...... się zobaczy ;)
wowo cudowne Smile ale jajca robić we wrześniu Smile
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ara

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240747

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 21:57   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
wow to niezła liczba Smile no tylko ze medium czasami zakrywa wzory i wtedy to juz nie wyglada tak swietnie Smile
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ara

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240747

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 16:17   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
Maranto jeśli coś zdrapac to jedynie medium które peka tak po prostu i chyba nie nadaje się na małe powierzchnie. ja to w ogóle jestem oszczędna w krakaniu bo nie pasuje mi do wielu rzeczy Smile
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ara

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240747

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 12:47   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
super ozdoby świateczne, Aniu ile ty juz tego masz Smile

ja zrobiłam 3 dzwoneczki bo tyle miałam Smile wiecej już nie bedzie tylko same bombki Smile

  Temat: Masosolne janioły
ara

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 193201

PostForum: Masa solna, modelina i inne...   Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006 14:48   Temat: Masosolne janioły
tylko klej winylowy smierdzi Smile
Becka co do wypiekania jak zostawiłam na 24 h leżące anioły na szafce, potem 30 minut pieczenia do 200 stopni. potem zostawilam je w nagrzanym piekarniku Wink ale masa solna potrafi schnąć 2 tygodnie Wink

co do mielenia soli niezly patent Smile ja jak aniołek wysechł wyszlifowałam go gabką ścierną Smile

aniołki słiczne tylko rób im usmiechy a nie dziurki ustne bo będą wyglądały jak lalki z sex shopu Smile
  Temat: masosolny Gandalf
ara

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20251

PostForum: Masa solna, modelina i inne...   Wysłany: Pią 22 Wrz, 2006 15:05   Temat: masosolny Gandalf
Wink Kuela zebym ja wiedziala jak ten filmowy wyglądał to byłoby super ale to Łukasza siostra maniaczka widziała ten film 20 razy to ja juz sobie mogę odpuścić Smile Gandalf powędrował do niej i była nim zachwycona Smile mnie nie było jak go odpakowała więc udawać nie musiała hihi Smile

przepis na ciasto solone mam prosty:
szklanka mąki
szklanka soli
woda (zazwyczaj nalewam sobie całą szklanke i stopniowo dolewam do ciasta az jest dobre całej szklanki nie wykorzystuje)

potem uzywam mąki do podsypywania stolnicy.

mam gdzieś linki do roznych potworków to pozniej wrzuce Wink
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
ara

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 240747

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 14:15   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
jeszcze jedno takie lusterko mam Wink chodzi o sam fakt posiadania Ikei pod ręką Wink bo samodzielne zakupy sa iekawsze od wirtualnych Wink
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11