| Autor |
Wiadomość |
Temat: Po trzech latach..... |
anna0502
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10129
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 00:53 Temat: Po trzech latach..... |
| ewkapawe napisał/a: | | Aniu Miałaś jakiś schemacik , czy sama wymyśliłaś ? |
Nie mam schematu. Robione na zasadzie co wyjdzie to bedzie
Jak sie czlowiek tyle pochwal naczyta, to az ma ochote na wiecej
Moze sobie jeszcze cos machne, tak z rozpedu. Jak juz wyciagnelam czolenka.
Dziekuje. |
Temat: Po trzech latach..... |
anna0502
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10129
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 15:25 Temat: Po trzech latach..... |
Dziekuje. Mala jest super, tyle ze nie moja.
Raczej to byl jednorazowy powrot do frywolitek Na takie rzeczy mam czas jedynie poznym wieczorem. Niestety moje oczy nie wytrzymuja takiego obciazenia.
Uwierzcie, po takim czasie naprawde nie wiedzialam jak mam zrobic pierwszy slupek. Pozniej "klik" i poszlo. Z rozpedu jeszcze nauczylam sie odwroconych slupkow
Do kompletu jest jeszcze ozdoba na swiece:  |
Temat: Po trzech latach..... |
anna0502
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10129
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 04:35 Temat: Po trzech latach..... |
Witam,
Chwale sie, a co
Trzy lata nie mialam czolenka w reku. Zapomnialam jak to sie robi Powaznie, wzielam czolenko i nie wiedzialam jak zaczac Dzieki forum i zamieszczonym tu informacja, jakos poszlo.
Opaska
 |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|