RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 3
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Po trzech latach.....
anna0502

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10129

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 00:53   Temat: Po trzech latach.....
ewkapawe napisał/a:
Aniu Miałaś jakiś schemacik , czy sama wymyśliłaś ?


Nie mam schematu. Robione na zasadzie co wyjdzie to bedzie oczoplas

Jak sie czlowiek tyle pochwal naczyta, to az ma ochote na wiecej rotfl
Moze sobie jeszcze cos machne, tak z rozpedu. Jak juz wyciagnelam czolenka.

Dziekuje.
  Temat: Po trzech latach.....
anna0502

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10129

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 15:25   Temat: Po trzech latach.....
Dziekuje. Mala jest super, tyle ze nie moja.

Raczej to byl jednorazowy powrot do frywolitek papa Na takie rzeczy mam czas jedynie poznym wieczorem. Niestety moje oczy nie wytrzymuja takiego obciazenia.

Uwierzcie, po takim czasie naprawde nie wiedzialam jak mam zrobic pierwszy slupek. Pozniej "klik" i poszlo. Z rozpedu jeszcze nauczylam sie odwroconych slupkow hahahihi

Do kompletu jest jeszcze ozdoba na swiece:
  Temat: Po trzech latach.....
anna0502

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10129

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 04:35   Temat: Po trzech latach.....
Witam,
Chwale sie, a co bye
Trzy lata nie mialam czolenka w reku. Zapomnialam jak to sie robi puknąć się Powaznie, wzielam czolenko i nie wiedzialam jak zaczac hmm Dzieki forum i zamieszczonym tu informacja, jakos poszlo.
Opaska
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11