RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 12
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
agabos

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771

PostForum: ubranka i akcesoria dla dzieci   Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014 16:32   Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
Dziękuję kwiatek dla ciebie
  Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
agabos

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771

PostForum: ubranka i akcesoria dla dzieci   Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014 10:58   Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
Kolejne moje rękodzieło.Trochę mało czasu mam na dzierganie.





  Temat: SUKIENKI
agabos

Odpowiedzi: 1086
Wyświetleń: 489019

PostForum: spódnice, spodnie i sukienki   Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 15:26   Temat: SUKIENKI
Piękne,nie mogę się napatrzeć i trochę zazdroszczę,dla mnie to wyższa szkoła.
  Temat: zwierzaki:)
agabos

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 40639

PostForum: zabawki i miniaturki   Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 15:21   Temat: zwierzaki:)
Piękne maskotki,sklepowe się umywają.
  Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
agabos

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771

PostForum: ubranka i akcesoria dla dzieci   Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 11:35   Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
Dziękuję Wam,cos tam ciągle dziergam,ale czasu mało,teraz dzieci chorują.Jedną chustę dziergałam pół roku.
  Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
agabos

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771

PostForum: ubranka i akcesoria dla dzieci   Wysłany: Wto 29 Paź, 2013 12:41   Temat: Dzięki Waszym wskazówkom
Witam Was serdecznie.Jakiś czas temu postanowiłam nauczyć się szydełkowanie.Niezwykle pomocne okazało sie to forum love

Ponieważ pomagałyście mi przy nauce czuję się w obowiązku pokazać teraz co zrobiłam i poddać się Waszej ,mam nadzieję,życzliwej krytyce.

Spódniczka dla córci.

  Temat: Prośba o pomoc przy chuście
agabos

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 29 Mar, 2013 11:12   Temat: Prośba o pomoc przy chuście
Dziękuję bardzo,jesteście bardzo pomocne cmoknięcie

Jeszcze jedno pytanie,z czego zrobić chustę,żeby była "lejąca"?
  Temat: Prośba o pomoc przy chuście
agabos

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 11:57   Temat: Prośba o pomoc przy chuście
I znowu mam problem i proszę o pomoc.
http://4.bp.blogspot.com/...xI/s1600/w1.jpg

Co to są malutkie kreseczki i łuki w 5 albo 6 rzędzie,nie wiem do którego rzędu one należą? nie wiem
  Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście
agabos

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 26233

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 16:17   Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście
Tak!!! Wielkie dzięki!!!
Robię tę konkretną i pierwszy raz .
  Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście
agabos

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 26233

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 14:16   Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście
Podczepię sie pod temat,bo próbuję tę sama chustę,ale mam problem,jak się robi te pęczki słupków?Proszę ,pomóżcie.
  Temat: Prośba o pomoc przy chuście
agabos

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 08 Lut, 2013 13:40   Temat: Prośba o pomoc przy chuście
Dziękuję pięknie,jasno wytłumaczone.Chyba zostawią ten wzór na potem.Najłatwiejsze to te robione od roga,dobrze myślę hmm
Najtrudniejsze dla mnie to czytanie schematów,czasem nie wiem gdzie zacząć.
Ale tą chustę to kiedyś zrobie.
  Temat: Prośba o pomoc przy chuście
agabos

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 08 Lut, 2013 10:53   Temat: Prośba o pomoc przy chuście
Witam Was bardzo serdecznie,podczytuję to forum od jakiegoś czasu,coś już tam zrobiłam,ucząc sie od Was,a teraz chciałabym zrobić chustę;

http://www.fotosik.pl/pok...7ccd9dc89b.html

Wydawało mi się,że to łatwy wzór,ale mam problem,dla Was pewno śmieszny,ale ja dopiero zaczynam z szydełkiem.Otóż nie wiem jak przejść od jednego półkola do drugiego.Są tam takie dziury i nie wiem jak je zrobić.
Robię tak;1 rząd łańcuszek,2 rząd półsłupek,3rząd łańcuszek i tam są te przerwy,które nie wiem jak zrobić.
Proszę o pomoc
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11