| Autor |
Wiadomość |
Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
agabos
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771
|
Forum: ubranka i akcesoria dla dzieci Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014 16:32 Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
Dziękuję  |
Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
agabos
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771
|
Forum: ubranka i akcesoria dla dzieci Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014 10:58 Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
Kolejne moje rękodzieło.Trochę mało czasu mam na dzierganie.
 |
Temat: SUKIENKI |
agabos
Odpowiedzi: 1086
Wyświetleń: 489019
|
Forum: spódnice, spodnie i sukienki Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 15:26 Temat: SUKIENKI |
| Piękne,nie mogę się napatrzeć i trochę zazdroszczę,dla mnie to wyższa szkoła. |
Temat: zwierzaki:) |
agabos
Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 40639
|
Forum: zabawki i miniaturki Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 15:21 Temat: zwierzaki:) |
| Piękne maskotki,sklepowe się umywają. |
Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
agabos
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771
|
Forum: ubranka i akcesoria dla dzieci Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 11:35 Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
| Dziękuję Wam,cos tam ciągle dziergam,ale czasu mało,teraz dzieci chorują.Jedną chustę dziergałam pół roku. |
Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
agabos
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10771
|
Forum: ubranka i akcesoria dla dzieci Wysłany: Wto 29 Paź, 2013 12:41 Temat: Dzięki Waszym wskazówkom |
Witam Was serdecznie.Jakiś czas temu postanowiłam nauczyć się szydełkowanie.Niezwykle pomocne okazało sie to forum
Ponieważ pomagałyście mi przy nauce czuję się w obowiązku pokazać teraz co zrobiłam i poddać się Waszej ,mam nadzieję,życzliwej krytyce.
Spódniczka dla córci.
 |
Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
agabos
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 29 Mar, 2013 11:12 Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
Dziękuję bardzo,jesteście bardzo pomocne
Jeszcze jedno pytanie,z czego zrobić chustę,żeby była "lejąca"? |
Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
agabos
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 11:57 Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
I znowu mam problem i proszę o pomoc.
http://4.bp.blogspot.com/...xI/s1600/w1.jpg
Co to są malutkie kreseczki i łuki w 5 albo 6 rzędzie,nie wiem do którego rzędu one należą?  |
Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście |
agabos
Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 26233
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 16:17 Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście |
Tak!!! Wielkie dzięki!!!
Robię tę konkretną i pierwszy raz . |
Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście |
agabos
Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 26233
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 14:16 Temat: [szydełko] Problem z odczytaniem schematu chusty oczywiście |
| Podczepię sie pod temat,bo próbuję tę sama chustę,ale mam problem,jak się robi te pęczki słupków?Proszę ,pomóżcie. |
Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
agabos
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 08 Lut, 2013 13:40 Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
Dziękuję pięknie,jasno wytłumaczone.Chyba zostawią ten wzór na potem.Najłatwiejsze to te robione od roga,dobrze myślę
Najtrudniejsze dla mnie to czytanie schematów,czasem nie wiem gdzie zacząć.
Ale tą chustę to kiedyś zrobie. |
Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
agabos
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5893
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 08 Lut, 2013 10:53 Temat: Prośba o pomoc przy chuście |
Witam Was bardzo serdecznie,podczytuję to forum od jakiegoś czasu,coś już tam zrobiłam,ucząc sie od Was,a teraz chciałabym zrobić chustę;
http://www.fotosik.pl/pok...7ccd9dc89b.html
Wydawało mi się,że to łatwy wzór,ale mam problem,dla Was pewno śmieszny,ale ja dopiero zaczynam z szydełkiem.Otóż nie wiem jak przejść od jednego półkola do drugiego.Są tam takie dziury i nie wiem jak je zrobić.
Robię tak;1 rząd łańcuszek,2 rząd półsłupek,3rząd łańcuszek i tam są te przerwy,które nie wiem jak zrobić.
Proszę o pomoc |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|