RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 14
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: szydełko tunezyjskie
_dorot_

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 12226

PostForum: Podstawy   Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 11:21   Temat: szydełko tunezyjskie
TUTAJ masz cały temat poświęcony tej technice.
W postach osinek znajdziesz też dużo przydatnych linków.
  Temat: Cudowne życie na wsi :)
_dorot_

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19519

PostForum: Humor   Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 15:11   Temat: Cudowne życie na wsi :)
Ja się popłakałam... rotfl

Nie wklejam tekstu tutaj, ponieważ jest tam trochę wulgaryzmów i nie wszystkim może to odpowiadać.
Do przeczytania tutaj
  Temat: Coś do pooglądania
_dorot_

Odpowiedzi: 492
Wyświetleń: 342502

PostForum: Inspiracje, idee, pomysły   Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 17:08   Temat: Coś do pooglądania
Dziękuję Gosiu uklon cmoknięcie


Cytat:
a jak można "ukryć"?


Paillette,
Nie wiem jak w innych, ale na Picasie wchodzisz w swoją galerię i pod każdym albumem ( przed ilością zdjęć ) klikasz w widniejący tam globusik. Później po prawej stronie będziesz miała edycję albumu. Masz do wyboru, kto będzie widział album:
- wszyscy
- wszyscy posiadający link
- tylko Ty
  Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI
_dorot_

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 54598

PostForum: Inspiracje, idee, pomysły   Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 16:34   Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI
Paillette,
już tam od razu anorektyczka...
Modelka jest... hmmm...
"drobnej budowy ciała" rotfl

A tak na poważnie, to zgadzam się z Tobą- modelka to porażka puknąć się
  Temat: Coś do pooglądania
_dorot_

Odpowiedzi: 492
Wyświetleń: 342502

PostForum: Inspiracje, idee, pomysły   Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 16:12   Temat: Coś do pooglądania
Gosiu- usunęłaś już plik? Chciałam dzisiaj ściągnąć i wyskakuje mi " Such file does not exist or it has been removed for infringement of copyrights. ".
Czyżby już cenzura...?
  Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI
_dorot_

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 54598

PostForum: Inspiracje, idee, pomysły   Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 22:17   Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI
Dziewczyny- znalazłam dzisiaj tanie koszulki satynowe. Może pod krótką sukieneczkę by się nadały... hmm

http://tablica.pl/oferta/...nki-IDmvTr.html
http://tablica.pl/oferta/...-cm-IDE9bR.html
http://tablica.pl/oferta/...-xl-IDo3LN.html
  Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE
_dorot_

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12310

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Czw 05 Sty, 2012 12:20   Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE
Potwierdzam- też nic lepszego nie znalazłam nie wiem
  Temat: [szydełko] Schematu poszukuję na już
_dorot_

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9706

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Czw 24 Lis, 2011 23:50   Temat: [szydełko] Schematu poszukuję na już
Na tej stronie jest dość duże zdjęcie- może się przyda...

http://www.casamentoemate...amento-vintage/
  Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE
_dorot_

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12310

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 22 Lis, 2011 23:40   Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE
Ja jeszcze za mało potrafię, ale dziewczyny na Osince rozpracowywały tą sukienkę

http://club.osinka.ru/topic-55838?&start=0

Myślę, że powinnaś znaleźć odpowiedzi Smile

P.S.
Sukienka prześliczna cool
  Temat: Maskotki- kotki i inne
_dorot_

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 50833

PostForum: Wykroje, formy, inspiracje   Wysłany: Pon 21 Lis, 2011 23:59   Temat: Maskotki- kotki i inne
Ja szukałam ostatnio wzorów, żeby uszyć córeczce.
Fajne wzory są tutaj

http://www.neo-kids.ru/ar...shek-shyem-sami

A całe mnóstwo przeróżnych lalek, misiaków i innych pluszaków tu

https://picasaweb.google.com/anavii.cerqueira21 oczoplas
  Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH
_dorot_

Odpowiedzi: 1680
Wyświetleń: 650280

PostForum: Pogaduszki szydełkowe   Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 10:09   Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH
teris napisał/a:
ja też się doceniłam http://allegro.pl/koronko...1453203072.html ale mnie nikt nie wiem a chciałam tylko 5 zł za godz. pracy plus nici i stelaż hmm


Wcale nie uważam, że nikt Cie nie docenił- wystarczy spojrzeć na ilość wyświetleń...
Parasolka jest piękna i myślę, że te kilkaset wejść na stronę świadczy o tym, że to nie tylko moje zdanie.
Myślę, że brak ofert, to nie wina ceny, tylko pory roku- delikatna, koronkowa parasolka to raczej dodatek wiosenno-letni.
A cena wcale nie jest ( moim zdaniem ) wysoka. Panny młode wydają setki na ładne buty, których najczęściej nie widać spod długiej sukni, i które zazwyczaj już na początku imprezy lądują w kącie zastąpione wygodniejszymi puknąć się . Piękną parasolkę będą mogli podziwiać wszyscy i podobnie jak suknię, powinni ją zapamiętać więc warto za nią zapłacić. Osobiście nie znam nikogo, kto by pamiętał w jakich butach była "młoda" hmm
Myślę, że wiosną i latem Twoje parasolki będą się sprzedawać jak "świeże bułeczki"- no... prawie... Wink
  Temat: Altin Basak
_dorot_

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 33922

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Pon 07 Lut, 2011 11:03   Temat: Altin Basak
Ja chcę zrobić z niej płaszczyk na szydełku z elementów.
https://picasaweb.google.com/dddorot/PAszcze?authkey=Gv1sRgCLHsndW7y-z6cA#5553595860898128274
Nie wiem co z tego wyjdzie, bo nie zaczęłam jeszcze tych elementów łączyć- po zrobieniu kilkudziesięciu sztuk... No cóż- muszę od nich odpocząć. Robię szydełkiem nr. 4.
Ważna wiadomość dla tych z Was, które planują zakup ALTIN BASAK STAR.
Podobno już jej nie produkują- stąd braki w magazynach wielu pasmanterii. Najlepiej kupić od razu potrzebną ilość, bo później może być problem.
Możliwe, że pojawi się pod inną nazwą, ale "STAR" tej firmy już nie będzie, a nikt też nie da gwarancji, że jej ewentualny odpowiednik będzie dokładnie taki sam. Szkoda, bo dobrze mi się nią robi, a elementy są fajnie mięciutkie.
  Temat: Proszę o modlitwe za syna
_dorot_

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 60580

PostForum: Wiara   Wysłany: Śro 05 Sty, 2011 20:55   Temat: Proszę o modlitwe za syna
  Temat: Lepiej późno niż wcale... Witam wszystkich serdecznie.
_dorot_

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4249

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 17:08   Temat: Lepiej późno niż wcale... Witam wszystkich serdecznie.
Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Dorota. Na Wasze forum trafiłam przypadkiem i jestem pozytywnie zaskoczona serdeczną atmosferą, jaka tu panuje. Troszkę szydełkowałam w szkole średniej, ale niewiele rzeczy udało mi się skończyć- słomiany zapał Sad. Mam nadzieję, że tym razem moja przygoda z szydełkiem będzie trwać i trwać...
Ponieważ jestem samoukiem w tej dziedzinie i "kilka" lat już minęło- niewiele pamiętam. Ale jest coraz lepiej- głównie dzięki temu forum i Wam, za co bardzo Wam wszystkim dziękuję kwiatek dla ciebie
Szczególne podziękowania chciałabym skierować do nuli, bo to dzięki jej schematom aniołów, krążącym w sieci, znowu złapałam za szydełko i trafiłam tutaj.
Dziękuję nula - jesteś nieoceniona. Niewielu by się chciało poświęcać czas aby wyrysować schematy tylko po to, żeby innym pomóc uklon kwiatek dla ciebie
Pozdrawiam wszystkich i życzę najlepszego w Nowym Roku.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15