| Autor |
Wiadomość |
Temat: szydełko tunezyjskie |
_dorot_
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 12226
|
Forum: Podstawy Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 11:21 Temat: szydełko tunezyjskie |
TUTAJ masz cały temat poświęcony tej technice.
W postach osinek znajdziesz też dużo przydatnych linków. |
Temat: Cudowne życie na wsi :) |
_dorot_
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19519
|
Forum: Humor Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 15:11 Temat: Cudowne życie na wsi :) |
Ja się popłakałam...
Nie wklejam tekstu tutaj, ponieważ jest tam trochę wulgaryzmów i nie wszystkim może to odpowiadać.
Do przeczytania tutaj |
Temat: Coś do pooglądania |
_dorot_
Odpowiedzi: 492
Wyświetleń: 342502
|
Forum: Inspiracje, idee, pomysły Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 17:08 Temat: Coś do pooglądania |
Dziękuję Gosiu
| Cytat: | | a jak można "ukryć"? |
Paillette,
Nie wiem jak w innych, ale na Picasie wchodzisz w swoją galerię i pod każdym albumem ( przed ilością zdjęć ) klikasz w widniejący tam globusik. Później po prawej stronie będziesz miała edycję albumu. Masz do wyboru, kto będzie widział album:
- wszyscy
- wszyscy posiadający link
- tylko Ty |
Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI |
_dorot_
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 54598
|
Forum: Inspiracje, idee, pomysły Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 16:34 Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI |
Paillette,
już tam od razu anorektyczka...
Modelka jest... hmmm...
"drobnej budowy ciała"
A tak na poważnie, to zgadzam się z Tobą- modelka to porażka  |
Temat: Coś do pooglądania |
_dorot_
Odpowiedzi: 492
Wyświetleń: 342502
|
Forum: Inspiracje, idee, pomysły Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 16:12 Temat: Coś do pooglądania |
Gosiu- usunęłaś już plik? Chciałam dzisiaj ściągnąć i wyskakuje mi " Such file does not exist or it has been removed for infringement of copyrights. ".
Czyżby już cenzura...? |
Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI |
_dorot_
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 54598
|
Forum: Inspiracje, idee, pomysły Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 22:17 Temat: POMYSLY NA HALECZKI POD SUKIENECZKI |
Dziewczyny- znalazłam dzisiaj tanie koszulki satynowe. Może pod krótką sukieneczkę by się nadały...
http://tablica.pl/oferta/...nki-IDmvTr.html
http://tablica.pl/oferta/...-cm-IDE9bR.html
http://tablica.pl/oferta/...-xl-IDo3LN.html |
Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE |
_dorot_
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12310
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Czw 05 Sty, 2012 12:20 Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE |
Potwierdzam- też nic lepszego nie znalazłam  |
Temat: [szydełko] Schematu poszukuję na już |
_dorot_
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9706
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Czw 24 Lis, 2011 23:50 Temat: [szydełko] Schematu poszukuję na już |
Na tej stronie jest dość duże zdjęcie- może się przyda...
http://www.casamentoemate...amento-vintage/ |
Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE |
_dorot_
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12310
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Lis, 2011 23:40 Temat: SUKIENKA NA STUDNIOWKE |
Ja jeszcze za mało potrafię, ale dziewczyny na Osince rozpracowywały tą sukienkę
http://club.osinka.ru/topic-55838?&start=0
Myślę, że powinnaś znaleźć odpowiedzi
P.S.
Sukienka prześliczna  |
Temat: Maskotki- kotki i inne |
_dorot_
Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 50833
|
Forum: Wykroje, formy, inspiracje Wysłany: Pon 21 Lis, 2011 23:59 Temat: Maskotki- kotki i inne |
Ja szukałam ostatnio wzorów, żeby uszyć córeczce.
Fajne wzory są tutaj
http://www.neo-kids.ru/ar...shek-shyem-sami
A całe mnóstwo przeróżnych lalek, misiaków i innych pluszaków tu
https://picasaweb.google.com/anavii.cerqueira21  |
Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
_dorot_
Odpowiedzi: 1680
Wyświetleń: 650280
|
Forum: Pogaduszki szydełkowe Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 10:09 Temat: CENY WYROBÓW SZYDEŁKOWYCH |
Wcale nie uważam, że nikt Cie nie docenił- wystarczy spojrzeć na ilość wyświetleń...
Parasolka jest piękna i myślę, że te kilkaset wejść na stronę świadczy o tym, że to nie tylko moje zdanie.
Myślę, że brak ofert, to nie wina ceny, tylko pory roku- delikatna, koronkowa parasolka to raczej dodatek wiosenno-letni.
A cena wcale nie jest ( moim zdaniem ) wysoka. Panny młode wydają setki na ładne buty, których najczęściej nie widać spod długiej sukni, i które zazwyczaj już na początku imprezy lądują w kącie zastąpione wygodniejszymi . Piękną parasolkę będą mogli podziwiać wszyscy i podobnie jak suknię, powinni ją zapamiętać więc warto za nią zapłacić. Osobiście nie znam nikogo, kto by pamiętał w jakich butach była "młoda"
Myślę, że wiosną i latem Twoje parasolki będą się sprzedawać jak "świeże bułeczki"- no... prawie...  |
Temat: Altin Basak |
_dorot_
Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 33922
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pon 07 Lut, 2011 11:03 Temat: Altin Basak |
Ja chcę zrobić z niej płaszczyk na szydełku z elementów.
https://picasaweb.google.com/dddorot/PAszcze?authkey=Gv1sRgCLHsndW7y-z6cA#5553595860898128274
Nie wiem co z tego wyjdzie, bo nie zaczęłam jeszcze tych elementów łączyć- po zrobieniu kilkudziesięciu sztuk... No cóż- muszę od nich odpocząć. Robię szydełkiem nr. 4.
Ważna wiadomość dla tych z Was, które planują zakup ALTIN BASAK STAR.
Podobno już jej nie produkują- stąd braki w magazynach wielu pasmanterii. Najlepiej kupić od razu potrzebną ilość, bo później może być problem.
Możliwe, że pojawi się pod inną nazwą, ale "STAR" tej firmy już nie będzie, a nikt też nie da gwarancji, że jej ewentualny odpowiednik będzie dokładnie taki sam. Szkoda, bo dobrze mi się nią robi, a elementy są fajnie mięciutkie. |
Temat: Proszę o modlitwe za syna |
_dorot_
Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 60580
|
Forum: Wiara Wysłany: Śro 05 Sty, 2011 20:55 Temat: Proszę o modlitwe za syna |
 |
Temat: Lepiej późno niż wcale... Witam wszystkich serdecznie. |
_dorot_
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4249
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 17:08 Temat: Lepiej późno niż wcale... Witam wszystkich serdecznie. |
Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Dorota. Na Wasze forum trafiłam przypadkiem i jestem pozytywnie zaskoczona serdeczną atmosferą, jaka tu panuje. Troszkę szydełkowałam w szkole średniej, ale niewiele rzeczy udało mi się skończyć- słomiany zapał . Mam nadzieję, że tym razem moja przygoda z szydełkiem będzie trwać i trwać...
Ponieważ jestem samoukiem w tej dziedzinie i "kilka" lat już minęło- niewiele pamiętam. Ale jest coraz lepiej- głównie dzięki temu forum i Wam, za co bardzo Wam wszystkim dziękuję
Szczególne podziękowania chciałabym skierować do nuli, bo to dzięki jej schematom aniołów, krążącym w sieci, znowu złapałam za szydełko i trafiłam tutaj.
Dziękuję nula - jesteś nieoceniona. Niewielu by się chciało poświęcać czas aby wyrysować schematy tylko po to, żeby innym pomóc
Pozdrawiam wszystkich i życzę najlepszego w Nowym Roku. |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|