| Autor |
Wiadomość |
Temat: Dzień doberek ;) |
Ruda
Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 18205
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 20:03 Temat: Dzień doberek ;) |
Ruda wita "nowe"  |
Temat: OLivka33 |
Ruda
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7520
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 19:53 Temat: OLivka33 |
Witaj ... z morską bryzą, szumem fal...cię witam |
Temat: Kolczyki-sama zrobiłam |
Ruda
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8851
|
Forum: Biżuteria Wysłany: Czw 12 Sty, 2006 13:42 Temat: Kolczyki-sama zrobiłam |
Suuuper  |
Temat: Dziunia |
Ruda
Odpowiedzi: 1405
Wyświetleń: 124153
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 09 Sty, 2006 10:05 Temat: Dziunia |
Ten gość to ja, zapomniałam o logowaniu.
Skleroza nie boli, ale się trzeba przy niej nachodzić  |
Temat: Witam i ja |
Ruda
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7306
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Nie 08 Sty, 2006 13:42 Temat: Witam i ja |
Witaj Basiu! Tu jest super, szybko się o tym przekonasz sama. Do tego taaaka kopalnia wiedzy . Pozdrawiam |
Temat: Ruda wita! |
Ruda
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Nie 08 Sty, 2006 13:35 Temat: Ruda wita! |
Witajcie koleżanki od szydła i drutów Komputer to ja polubiłam już dawno i to bardzo, odkąd odkryłam jakie dobrodziejstwa skrywa internet. A teraz, kiedy wpadłam na pomysł szukania w nim wzorków ,a natrafiłam na Wasze forum, wręcz go uwielbim . Dlatego tak ubolewam, że tak wiele jeszcze nie potrafię. Gdyby tak dzieci potrafiły jeszcze wydłużyć dobę... Cóż , zwolnienie lekarskie się kończy,czas wracać do pracy, będzie czasu jeszcze mniej. Pozdrowionka |
Temat: Ruda wita! |
Ruda
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Sob 07 Sty, 2006 16:18 Temat: Ruda wita! |
Witajcie! Dzięki za wsparcie. Wolałabym pewne rzeczy wiedzieć, zamiast pytać 10-latka jak coś sobie ściągnąć i żeby wiadomo było gdzie potem szukać. Poza tym czuję dyskomfort, że nie mam skanera ani cyfrówki, żeby podzielić się tym co mam , albo pochwalić się tym, co zrobiłam. Pozdrawiam Ruda |
Temat: Przedświąteczni zbieracze Naciągacze (?) |
Ruda
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 16503
|
Forum: Pogaduchy Wysłany: Pią 06 Sty, 2006 18:37 Temat: Przedświąteczni zbieracze Naciągacze (?) |
| W Sylwestra rozpracowałam dziewczyny zbierające pieniądze dla dzieci nieuleczalnie chorych. Poprosiłam o numer konta, na które mogłabym wpłacić pieniądze-odmówiły. Spisałam wtedy dane z identyfikatora- to je tak przestraszyło, że przyznały się, że chciały zebrać trochę gotówki na Sylwestra. :shock: Dlatego też jestem ostrożna i daję wtedy, kiedy wiem, że to zbożny cel. |
Temat: Ruda wita! |
Ruda
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 06 Sty, 2006 18:26 Temat: Ruda wita! |
tak myślisz? chyba,że z pomocą moich dzieci. Skąd one, bez komputerowego kursu, tyle potrafią? Myślę, że mimo mojej 40 jeszcze nauczę się do obsługiwać /tak, jak powróciłam do robótek po wielu latach/.Powiedzcie szczerze czy tak naprawdę wszystko samodzielnie wstawiacie, wklejacie na kompa? Bez pomocy młodzieży?Czy tylko ja jestem takim dinozaurem?!  |
Temat: Ruda wita! |
Ruda
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Czw 05 Sty, 2006 18:15 Temat: Ruda wita! |
Witam wszystkich! :heeej: Nareszcie się zarejestrowałam i przestałam być gościem;to chyba dlatego, że z robótkami idzie mi o wiele lepiej niż z kompem. Zasilam Trójmiasto.Ale tu u was przyjemnie! |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|