RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 10
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dzień doberek ;)
Ruda

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 18205

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 20:03   Temat: Dzień doberek ;)
Ruda wita "nowe" cmoknięcie
  Temat: OLivka33
Ruda

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7520

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 19:53   Temat: OLivka33
Witaj Exclamation ... z morską bryzą, szumem fal...cię witam
  Temat: Kolczyki-sama zrobiłam
Ruda

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8851

PostForum: Biżuteria   Wysłany: Czw 12 Sty, 2006 13:42   Temat: Kolczyki-sama zrobiłam
Suuuper Exclamation brawo
  Temat: Dziunia
Ruda

Odpowiedzi: 1405
Wyświetleń: 124153

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 09 Sty, 2006 10:05   Temat: Dziunia
Ten gość to ja, zapomniałam o logowaniu.
Skleroza nie boli, ale się trzeba przy niej nachodzić Very Happy
  Temat: Witam i ja
Ruda

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7306

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Nie 08 Sty, 2006 13:42   Temat: Witam i ja
Witaj Basiu! Tu jest super, szybko się o tym przekonasz sama. Do tego taaaka kopalnia wiedzy radocha . Pozdrawiam
  Temat: Ruda wita!
Ruda

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Nie 08 Sty, 2006 13:35   Temat: Ruda wita!
Witajcie koleżanki od szydła i drutów Exclamation Komputer to ja polubiłam już dawno i to bardzo, odkąd odkryłam jakie dobrodziejstwa skrywa internet. A teraz, kiedy wpadłam na pomysł szukania w nim wzorków ,a natrafiłam na Wasze forum, wręcz go uwielbim radocha . Dlatego tak ubolewam, że tak wiele jeszcze nie potrafię. Gdyby tak dzieci potrafiły jeszcze wydłużyć dobę... hmm Cóż , zwolnienie lekarskie się kończy,czas wracać do pracy, będzie czasu jeszcze mniej. Pozdrowionka
  Temat: Ruda wita!
Ruda

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Sob 07 Sty, 2006 16:18   Temat: Ruda wita!
Witajcie! Dzięki za wsparcie. Smile Wolałabym pewne rzeczy wiedzieć, zamiast pytać 10-latka jak coś sobie ściągnąć i żeby wiadomo było gdzie potem szukać. Poza tym czuję dyskomfort, że nie mam skanera ani cyfrówki, żeby podzielić się tym co mam Sad , albo pochwalić się tym, co zrobiłam. Pozdrawiam Ruda
  Temat: Przedświąteczni zbieracze Naciągacze (?)
Ruda

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 16503

PostForum: Pogaduchy   Wysłany: Pią 06 Sty, 2006 18:37   Temat: Przedświąteczni zbieracze Naciągacze (?)
W Sylwestra rozpracowałam dziewczyny zbierające pieniądze dla dzieci nieuleczalnie chorych. Poprosiłam o numer konta, na które mogłabym wpłacić pieniądze-odmówiły. Spisałam wtedy dane z identyfikatora- to je tak przestraszyło, że przyznały się, że chciały zebrać trochę gotówki na Sylwestra. :shock: Dlatego też jestem ostrożna i daję wtedy, kiedy wiem, że to zbożny cel.
  Temat: Ruda wita!
Ruda

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pią 06 Sty, 2006 18:26   Temat: Ruda wita!
hmm tak myślisz? chyba,że z pomocą moich dzieci. Skąd one, bez komputerowego kursu, tyle potrafią? Myślę, że mimo mojej 40 jeszcze nauczę się do obsługiwać /tak, jak powróciłam do robótek po wielu latach/.Powiedzcie szczerze czy tak naprawdę wszystko samodzielnie wstawiacie, wklejacie na kompa? Bez pomocy młodzieży?Czy tylko ja jestem takim dinozaurem?! hmm
  Temat: Ruda wita!
Ruda

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13325

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Czw 05 Sty, 2006 18:15   Temat: Ruda wita!
Witam wszystkich! :heeej: Nareszcie się zarejestrowałam i przestałam być gościem;to chyba dlatego, że z robótkami idzie mi o wiele lepiej niż z kompem. Laughing Zasilam Trójmiasto.Ale tu u was przyjemnie!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11