RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 4
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wzor serduszka z ostatniej WENY
EwaiMario

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6073

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Nie 03 Lut, 2013 14:48   Temat: wzor serduszka z ostatniej WENY
Tutaj jest bardzo fajny opis wykonania
http://by-giraffe.blogspo...zebujacych.html
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
EwaiMario

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1579825

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 18:06   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Dziękuję Wam za miłe słowa cmoknięcie
Kociamamo już poprawiłam i wstawiłam adres. Kropki również wstawiłam (haft matem. -> moje kropki). Nie są idealne i bez opisów wykonania ale myślę , że dacie radę więc "częstujcie się" cool i chwalcie Smile
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
EwaiMario

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1579825

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 08:05   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Jeszcze kilka "standardowych" karteczek wesoło mi


ta jest ze wzorku od Danfi (dziękuję).
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
EwaiMario

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1579825

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 07:55   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Cześć Dziewczyny love Zarejestrowałam się już jakiś czas temu ale brak czasu nie pozwolił mi na udzielanie się . Od czasu do czasu podglądałam i muszę Wam powiedzieć , że jestem pod wielkim wrażeniem . Karteczki , które pokazujecie są rewelacyjne brawo brawo brawo i bardzo się ucieszę jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona love
Chciałabym Wam pokazać moje karteczki robione z obrazków do kolorowania. Mam do nich również kropki ale nie są tak perfekcyjnie wykonane jak te , które Danfi wstawia(gdyby jednak któraś z Was była zainteresowana to wstawię na chomika )

 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11