| Autor |
Wiadomość |
Temat: szydełkowe korale |
alpabe
Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 220105
|
Forum: galanteria (rekawiczki, torebki, wstażki, paski, bizuteria) Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 16:03 Temat: szydełkowe korale |
dziewczyny, jak sie robi taka "siatkę" na takie duże koraliki? nabyłam wszystko, co potrzebne, ale nie wiem, jak się za to zabrac  |
Temat: hejka |
alpabe
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8761
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Sob 08 Lis, 2008 15:46 Temat: hejka |
hejka, to moj pierwszy i , mam nadzieję, nie ostatni post na tym forum. Trafiłam zupełnie przypadkiem, przejrzałam to i owo i sobie myslę;"a co zapisze się".
Jestem mamą 8-miesięcznej perełki, obecnie na urlopie wychowawczym. Szydełkuję od niedawna. Ambitnie chciałam zacząc od aniołków , ale to była wówczas wyższa szkoła jazdy. Jak na razie wydziergałam kilka serwetek, ostatnio zainteresowałam (znowu) wspomnianymi aniołkami. Przeglądając jednak prace tutejszych forumowiczow, stwierdzam jednak,ze daleka droga przede mną....
Pozdrawiam serdecznie.  |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|