RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 2
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mój haft Richelieu
Relana1

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 83740

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 09:27   Temat: Mój haft Richelieu
No, wracam na forum. Nie było mnie tu długo, bo urodził mi się mój pierworodny wnusio i cały świat mi się przewartościował. Na haftowanie już nie miałam tyle czasu co przed zjawieniem się Maxia. Oczywiście pokażę to co w tzw międzyczasie udało mi się popełnić.
Znowu miałam kłopoty z logowaniem się, więc Reginka, Relana to ja, ta sama co zamęczała Was swoimi pracami. To jest tak jak zmienia się sprzęt i pewnych rzeczy nie zapisuje się. Mam nauczkę wściekły , że nie można polegać na swojej pamięci, bo kłania się pesel. hmm
  Temat: Hardanger Nikusa
Relana1

Odpowiedzi: 2299
Wyświetleń: 753460

PostForum: Nasze prace   Wysłany: Śro 17 Sie, 2011 15:40   Temat: Hardanger Nikusa
Witaj Nikus4, jednym tchem przeczytałam i obejrzałam cały wątek i chapeau bas.
Od dawna przymierzałam się do tej techniki. Sama nauczyłam się Richelieu, krzyżyków. Mam nadzieję, że i ten haft mi wyjdzie.
Mam kilka pytań do mistrzyni. Widzę, że haftujesz używając tamborka. Czy to konieczne? Czy zaczynasz wyszywanie od cegiełek, stebnówek a potem dopiero wzorków z wycinaniem? Acha, czy należy przefastrygować tkaninę zaznaczając środek?
Jeszcze raz uklon
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11