| Autor |
Wiadomość |
Temat: Mój haft Richelieu |
Relana1
Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 83740
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 09:27 Temat: Mój haft Richelieu |
No, wracam na forum. Nie było mnie tu długo, bo urodził mi się mój pierworodny wnusio i cały świat mi się przewartościował. Na haftowanie już nie miałam tyle czasu co przed zjawieniem się Maxia. Oczywiście pokażę to co w tzw międzyczasie udało mi się popełnić.
Znowu miałam kłopoty z logowaniem się, więc Reginka, Relana to ja, ta sama co zamęczała Was swoimi pracami. To jest tak jak zmienia się sprzęt i pewnych rzeczy nie zapisuje się. Mam nauczkę , że nie można polegać na swojej pamięci, bo kłania się pesel.  |
Temat: Hardanger Nikusa |
Relana1
Odpowiedzi: 2299
Wyświetleń: 753460
|
Forum: Nasze prace Wysłany: Śro 17 Sie, 2011 15:40 Temat: Hardanger Nikusa |
Witaj Nikus4, jednym tchem przeczytałam i obejrzałam cały wątek i chapeau bas.
Od dawna przymierzałam się do tej techniki. Sama nauczyłam się Richelieu, krzyżyków. Mam nadzieję, że i ten haft mi wyjdzie.
Mam kilka pytań do mistrzyni. Widzę, że haftujesz używając tamborka. Czy to konieczne? Czy zaczynasz wyszywanie od cegiełek, stebnówek a potem dopiero wzorków z wycinaniem? Acha, czy należy przefastrygować tkaninę zaznaczając środek?
Jeszcze raz  |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|