| Autor |
Wiadomość |
Temat: Ponczo |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3064
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 22 Sie, 2014 07:19 Temat: Ponczo |
| Sprobuje zrobic, moze mi coa z twgo wyjdzie. Dzieki za odpowiedz! |
Temat: Ponczo |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3064
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Czw 21 Sie, 2014 19:26 Temat: Ponczo |
ania_b,
czyli jak zrobie pierwsza czesc(jak na rysunku) i polacze, to w dalszej kolejnosci ta czesc 56x84x56? |
Temat: Ponczo |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3064
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Czw 21 Sie, 2014 16:32 Temat: Ponczo |
Witajcie!
Chcialabym zrobic to ponczo http://img-fotki.yandex.r...eddc27d0_XL.jpg
Jak zrobic go na podstawie tego schematu? (uwaga: chodzi o sam ''wykroj'')...
http://img-fotki.yandex.r...7a0d941d_XL.jpg |
Temat: Bluzeczka-laczenie |
Martabln
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 23 Lip, 2014 16:18 Temat: Bluzeczka-laczenie |
| Elementy udalo mi sie polaczyc. Narazie nie ma czym sie chwalic(probka). Jedynie wdzianko z poprzedniego posta juz skonczone... |
Temat: Bluzeczka-laczenie |
Martabln
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 22:09 Temat: Bluzeczka-laczenie |
| vichta, u mnie nie dziala, nie wiem, nie jestem informatykiem. Jutro sprobuje zabrac sie za te elementy. |
Temat: Bluzeczka-laczenie |
Martabln
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 22:02 Temat: Bluzeczka-laczenie |
vichta, Nie mam pojecia jak polaczyc kwiaty slupkami. Z wzorem w srodku bym sobie juz poradzila Wybaczcie-poczatkujaca jestem.... |
Temat: Bluzeczka-laczenie |
Martabln
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 21:54 Temat: Bluzeczka-laczenie |
vichta, troche to skomplikowane z tymi slupkami laczacymi drugi element ..
od tygodnia mam Problem z glosnikami w zwiazku z czym nie chca mi sie wyswietlac filmy na YouTube-nawet bez glosu nie moge ich ogladac. Musze oodac komputer do naprawy.... |
Temat: Bluzeczka-laczenie |
Martabln
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 21:30 Temat: Bluzeczka-laczenie |
vichta, poki co mam Problem z youtubem i nie moge obejrzec tego filmiku.
3 oczka, slupek i znowu 3 oczka to chyba nie sposob na ten wzor...:\ |
Temat: Bluzeczka-laczenie |
Martabln
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 21:14 Temat: Bluzeczka-laczenie |
zamia, dzieki za szybka odpowiedz.
ten schemat jest chyba troche dziwnie rozpisany, dlatego nie wiedzialam, do konca jak polaczyc slupkami. Co do srodka: czyli musze zrobic go zupelnie osobno, jak bedemiala juz 4 elementy? ? |
Temat: Bluzeczka-laczenie |
Martabln
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 18:23 Temat: Bluzeczka-laczenie |
Chcialabym zrobic taka bluzeczke:
Nie wiem tylko, jak polaczyc elementy slupkami (osobno..?) i jak zrobic w srodku koleczko laczace elementy(tez osobno..?)
tutaj schemat:
Pomozecie? |
Temat: Wdzianko-dekolt |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4096
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pon 21 Lip, 2014 21:36 Temat: Wdzianko-dekolt |
vichta, z Bean juz sie kontaktowalam sweterek prawie gotowy |
Temat: Wdzianko-dekolt |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4096
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pon 21 Lip, 2014 14:42 Temat: Wdzianko-dekolt |
misia0808, dzieki za odpowiedz, chyba nie do konca o to mi chodzilo, a wdzianko juz prawie skonczone.. |
Temat: Wdzianko-dekolt |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4096
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 16 Lip, 2014 19:03 Temat: Wdzianko-dekolt |
Witam
Robie wdzianko z tego schematu: http://lh3.ggpht.com/-LLQ...76/IMG_9304.JPG
zrobilam juz caly tyl i chcialam sie zabrac za przod.... Robiac od gory nieladnie mi wychodzi- poszerza sie po obydwu stronach zamiast po 1dnej....
Czy macie moze jakies wskazowki, jak poszerzyc sam dekolt i ile oczek dodalybyscie?
Dzieki z gory.... |
Temat: Diane von Furstenberg - kostium |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5014
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 25 Paź, 2013 07:18 Temat: Diane von Furstenberg - kostium |
| no wlasnie...:\ Szkoda, bylam ciekawa czy ktos jeszcze sie za to zabieral. |
Temat: Diane von Furstenberg - kostium |
Martabln
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5014
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Czw 24 Paź, 2013 10:40 Temat: Diane von Furstenberg - kostium |
Witajcie
Przymierzam sie (bardzo powoli) do zrobienia tego cudenka. Wzor mam, ale szukam tez topicu na Osince i nie moge znalezc... Czy ktoras z Was, wie czy taki w ogole istnieje?
pozdrawiam!  |
Temat: Chusta- poszukuje schematu |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013 20:24 Temat: Chusta- poszukuje schematu |
| dziekuje Beatko |
Temat: Chusta- poszukuje schematu |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 10:22 Temat: Chusta- poszukuje schematu |
| ok, dziekuje i pozdrawiam |
Temat: Chusta- poszukuje schematu |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 10:06 Temat: Chusta- poszukuje schematu |
Dzieki Ci kochana, nie do konca wszystko widac dokladnie, wiec jak macie cos jeszcze... |
Temat: Chusta- poszukuje schematu |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 07:59 Temat: Chusta- poszukuje schematu |
Hej dziewczyny!
Chialam zrobic cos takiego:
Jesli ktoras z Was posiada wzor i zechce sie nim podzielic to dzieki z gory  |
Temat: Pionowa dziurka na guzik |
Martabln
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5674
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 16 Paź, 2012 10:58 Temat: Pionowa dziurka na guzik |
| Chyba dalej nie rozumiem... ://// |
Temat: Pionowa dziurka na guzik |
Martabln
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5674
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pon 15 Paź, 2012 10:32 Temat: Pionowa dziurka na guzik |
Witam
Planuje zrobic kolejna rzecz na szydelku ze wstawieniem guzikow, jednak nie wiem jak zrobic PIONOWA dziuke na guzik.
Za zainteresowanie moim problemem- dziekuje z gory  |
Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012 13:23 Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
| avante, a wiesz moze jak i czym zrobic konkretnie ta gesta siatke spodnicy? |
Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 17:54 Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
nie da sie zrobic z wew. i zew. strony 2 warstw slupkow lub czegos innego , zeby potem przeciagnac jakas tasiemke? jestem poczatkujaca... |
Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 17:32 Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
| a czy ma ktoras z Was pomysl jak zrobic to miejsce gdzie znajduje sie pasek...? |
Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
Martabln
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 14:10 Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej |
| bean, dzieki serdeczne!! |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|