RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 40
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ponczo
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3064

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 22 Sie, 2014 07:19   Temat: Ponczo
Sprobuje zrobic, moze mi coa z twgo wyjdzie. Dzieki za odpowiedz!
  Temat: Ponczo
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3064

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Czw 21 Sie, 2014 19:26   Temat: Ponczo
ania_b,
czyli jak zrobie pierwsza czesc(jak na rysunku) i polacze, to w dalszej kolejnosci ta czesc 56x84x56?
  Temat: Ponczo
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3064

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Czw 21 Sie, 2014 16:32   Temat: Ponczo
Witajcie!

Chcialabym zrobic to ponczo http://img-fotki.yandex.r...eddc27d0_XL.jpg

Jak zrobic go na podstawie tego schematu? (uwaga: chodzi o sam ''wykroj'')...
http://img-fotki.yandex.r...7a0d941d_XL.jpg
  Temat: Bluzeczka-laczenie
Martabln

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Śro 23 Lip, 2014 16:18   Temat: Bluzeczka-laczenie
Elementy udalo mi sie polaczyc. Narazie nie ma czym sie chwalic(probka). Jedynie wdzianko z poprzedniego posta juz skonczone...
  Temat: Bluzeczka-laczenie
Martabln

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 22:09   Temat: Bluzeczka-laczenie
vichta, u mnie nie dziala, nie wiem, nie jestem informatykiem. Jutro sprobuje zabrac sie za te elementy.
  Temat: Bluzeczka-laczenie
Martabln

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 22:02   Temat: Bluzeczka-laczenie
vichta, Nie mam pojecia jak polaczyc kwiaty slupkami. Z wzorem w srodku bym sobie juz poradzila Smile Wybaczcie-poczatkujaca jestem....
  Temat: Bluzeczka-laczenie
Martabln

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 21:54   Temat: Bluzeczka-laczenie
vichta, troche to skomplikowane z tymi slupkami laczacymi drugi element ..
od tygodnia mam Problem z glosnikami w zwiazku z czym nie chca mi sie wyswietlac filmy na YouTube-nawet bez glosu nie moge ich ogladac. Musze oodac komputer do naprawy....
  Temat: Bluzeczka-laczenie
Martabln

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 21:30   Temat: Bluzeczka-laczenie
vichta, poki co mam Problem z youtubem i nie moge obejrzec tego filmiku.

3 oczka, slupek i znowu 3 oczka to chyba nie sposob na ten wzor...:\
  Temat: Bluzeczka-laczenie
Martabln

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 21:14   Temat: Bluzeczka-laczenie
zamia, dzieki za szybka odpowiedz.

ten schemat jest chyba troche dziwnie rozpisany, dlatego nie wiedzialam, do konca jak polaczyc slupkami. Co do srodka: czyli musze zrobic go zupelnie osobno, jak bedemiala juz 4 elementy? ?
  Temat: Bluzeczka-laczenie
Martabln

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7774

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 18:23   Temat: Bluzeczka-laczenie
Chcialabym zrobic taka bluzeczke:



Nie wiem tylko, jak polaczyc elementy slupkami (osobno..?) i jak zrobic w srodku koleczko laczace elementy(tez osobno..?)

tutaj schemat:

Pomozecie?
  Temat: Wdzianko-dekolt
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4096

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pon 21 Lip, 2014 21:36   Temat: Wdzianko-dekolt
vichta, z Bean juz sie kontaktowalam Smile sweterek prawie gotowy
  Temat: Wdzianko-dekolt
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4096

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pon 21 Lip, 2014 14:42   Temat: Wdzianko-dekolt
misia0808, dzieki za odpowiedz, chyba nie do konca o to mi chodzilo, a wdzianko juz prawie skonczone..Smile
  Temat: Wdzianko-dekolt
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4096

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Śro 16 Lip, 2014 19:03   Temat: Wdzianko-dekolt
Witam

Robie wdzianko z tego schematu: http://lh3.ggpht.com/-LLQ...76/IMG_9304.JPG

zrobilam juz caly tyl i chcialam sie zabrac za przod.... Robiac od gory nieladnie mi wychodzi- poszerza sie po obydwu stronach zamiast po 1dnej....

Czy macie moze jakies wskazowki, jak poszerzyc sam dekolt i ile oczek dodalybyscie?

Dzieki z gory....
  Temat: Diane von Furstenberg - kostium
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5014

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 25 Paź, 2013 07:18   Temat: Diane von Furstenberg - kostium
no wlasnie...:\ Szkoda, bylam ciekawa czy ktos jeszcze sie za to zabieral.
  Temat: Diane von Furstenberg - kostium
Martabln

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5014

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Czw 24 Paź, 2013 10:40   Temat: Diane von Furstenberg - kostium
Witajcie

Przymierzam sie (bardzo powoli) do zrobienia tego cudenka. Wzor mam, ale szukam tez topicu na Osince i nie moge znalezc... Czy ktoras z Was, wie czy taki w ogole istnieje?

pozdrawiam!
  Temat: Chusta- poszukuje schematu
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013 20:24   Temat: Chusta- poszukuje schematu
dziekuje Beatko
  Temat: Chusta- poszukuje schematu
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 10:22   Temat: Chusta- poszukuje schematu
ok, dziekuje i pozdrawiam
  Temat: Chusta- poszukuje schematu
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 10:06   Temat: Chusta- poszukuje schematu
Dzieki Ci kochana, nie do konca wszystko widac dokladnie, wiec jak macie cos jeszcze...Smile
  Temat: Chusta- poszukuje schematu
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6736

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 07:59   Temat: Chusta- poszukuje schematu
Hej dziewczyny!

Chialam zrobic cos takiego:



Jesli ktoras z Was posiada wzor i zechce sie nim podzielic to dzieki z gory Smile
  Temat: Pionowa dziurka na guzik
Martabln

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5674

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 16 Paź, 2012 10:58   Temat: Pionowa dziurka na guzik
Chyba dalej nie rozumiem... :////
  Temat: Pionowa dziurka na guzik
Martabln

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5674

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pon 15 Paź, 2012 10:32   Temat: Pionowa dziurka na guzik
Witam

Planuje zrobic kolejna rzecz na szydelku ze wstawieniem guzikow, jednak nie wiem jak zrobic PIONOWA dziuke na guzik.

Za zainteresowanie moim problemem- dziekuje z gory Smile
  Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012 13:23   Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
avante, a wiesz moze jak i czym zrobic konkretnie ta gesta siatke spodnicy?
  Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 17:54   Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
nie da sie zrobic z wew. i zew. strony 2 warstw slupkow lub czegos innego , zeby potem przeciagnac jakas tasiemke? jestem poczatkujaca...Smile
  Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 17:32   Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
a czy ma ktoras z Was pomysl jak zrobic to miejsce gdzie znajduje sie pasek...?
  Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
Martabln

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5521

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 14:10   Temat: Szukam wzoru do spodnicy olowkowej
bean, dzieki serdeczne!!
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15