RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 5
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tłumaczenie z rosyjskiego
Jola11

Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 311833

PostForum: Druty   Wysłany: Nie 11 Gru, 2016 10:06   Temat: Tłumaczenie z rosyjskiego
Proszę o tłumaczenie


  Temat: Moje dzierganki
Jola11

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11782

PostForum: Nasze ostatnie prace   Wysłany: Śro 04 Lut, 2015 07:31   Temat: Moje dzierganki
Bardzo dziękuję za pochwały. Embarassed
  Temat: Moje dzierganki
Jola11

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11782

PostForum: Nasze ostatnie prace   Wysłany: Wto 03 Lut, 2015 13:31   Temat: Moje dzierganki
Witam. Podglądam piękne robótki na tym forum, podczytuję , sporo się uczę.
Z szydełkiem i drutami jestem związana od czasów szkoły podstawowej a było to bardzo dawno temu. Teraz mam zimą sporo wolnego czasu bo ogród, moja wielka pasja, odpoczywa więc wróciłam do dziergania.
Robię skarpety na drutach
Sporo ozdób choinkowych-ostatnio dzwoneczki




Ostatnio wyprodukowałam trampki dla maluszka


  Temat: dzwonki szydełkowe
Jola11

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4267

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 24 Sty, 2015 08:54   Temat: dzwonki szydełkowe
Grażynko biję się w piersi i ze skruchą przyznaję że moja wina ale to się więcej nie powtórzy.
Na forum nic nie pisałam do tej pory i rzeczywiście niefortunnie wyszło z tym postem ale to nie znaczy że forum nie odwiedzam.Podziwiam prace innych tak po cichutku.Ja jestem robótkowa sezonowo czyli od późnej jesieni do wczesnej wiosny.
Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i za linka do schematów, uklon
  Temat: dzwonki szydełkowe
Jola11

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4267

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pią 23 Sty, 2015 12:13   Temat: dzwonki szydełkowe
Niby już po Świętach Bożego narodzenia ale będą kolejne a ja mam tzw.wolne moce przerobowe i zaczęłam robić dzwonki. Znalazłam śliczne wzory ale z opisami a ja nie bardzo sobie z nimi radzę wolę schematy. Może ktoś znajdzie chwilę czasu i dobre chęci i rozpisze mi te wzorki. Będę ogromnie wdzięczna
http://docs7.chomikuj.pl/...NE-DZWONKI.docx tutaj znajdują się te dzwonki i opisy
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10