| Autor |
Wiadomość |
Temat: Tłumaczenie z rosyjskiego |
Jola11
Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 311833
|
Forum: Druty Wysłany: Nie 11 Gru, 2016 10:06 Temat: Tłumaczenie z rosyjskiego |
Proszę o tłumaczenie
 |
Temat: Moje dzierganki |
Jola11
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11782
|
Forum: Nasze ostatnie prace Wysłany: Śro 04 Lut, 2015 07:31 Temat: Moje dzierganki |
Bardzo dziękuję za pochwały.  |
Temat: Moje dzierganki |
Jola11
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11782
|
Forum: Nasze ostatnie prace Wysłany: Wto 03 Lut, 2015 13:31 Temat: Moje dzierganki |
Witam. Podglądam piękne robótki na tym forum, podczytuję , sporo się uczę.
Z szydełkiem i drutami jestem związana od czasów szkoły podstawowej a było to bardzo dawno temu. Teraz mam zimą sporo wolnego czasu bo ogród, moja wielka pasja, odpoczywa więc wróciłam do dziergania.
Robię skarpety na drutach
Sporo ozdób choinkowych-ostatnio dzwoneczki
Ostatnio wyprodukowałam trampki dla maluszka
 |
Temat: dzwonki szydełkowe |
Jola11
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4267
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 24 Sty, 2015 08:54 Temat: dzwonki szydełkowe |
Grażynko biję się w piersi i ze skruchą przyznaję że moja wina ale to się więcej nie powtórzy.
Na forum nic nie pisałam do tej pory i rzeczywiście niefortunnie wyszło z tym postem ale to nie znaczy że forum nie odwiedzam.Podziwiam prace innych tak po cichutku.Ja jestem robótkowa sezonowo czyli od późnej jesieni do wczesnej wiosny.
Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i za linka do schematów,  |
Temat: dzwonki szydełkowe |
Jola11
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4267
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 23 Sty, 2015 12:13 Temat: dzwonki szydełkowe |
Niby już po Świętach Bożego narodzenia ale będą kolejne a ja mam tzw.wolne moce przerobowe i zaczęłam robić dzwonki. Znalazłam śliczne wzory ale z opisami a ja nie bardzo sobie z nimi radzę wolę schematy. Może ktoś znajdzie chwilę czasu i dobre chęci i rozpisze mi te wzorki. Będę ogromnie wdzięczna
http://docs7.chomikuj.pl/...NE-DZWONKI.docx tutaj znajdują się te dzwonki i opisy |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10 |
|
|