RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 5
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prace elkaj str.103 starocie :)
Agamaga

Odpowiedzi: 2575
Wyświetleń: 280099

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008 09:54   Temat: Prace elkaj str.103 starocie :)
Bardzo ładne prace - gratuluję cool cool cool
  Temat: Prace Klary-w oderwaniu od codzienności.
Agamaga

Odpowiedzi: 3136
Wyświetleń: 338242

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008 09:52   Temat: Prace Klary-w oderwaniu od codzienności.
Śliczne prace - gratuluję cool cool cool
  Temat: Pierwsze robociaki Krulika:)
Agamaga

Odpowiedzi: 551
Wyświetleń: 97108

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 19:39   Temat: Pierwsze robociaki Krulika:)
Świnka cudo - podziwiam brawo brawo brawo
  Temat: Witam wszystkich !!!
Agamaga

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 8800

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 15:10   Temat: Witam wszystkich !!!
Hej, chciałabym się przywitać. Jestem z Lublina. Część dziewczyn już znam z forum projektu "Kołderki za jeden uśmiech". Róże rzeczy robię. I szydełko i szycie, wyszywanie, początki frywolitek i biżuterii - dopiero sie uczę.

Witam wszystkich bardzo ciepło cmoknięcie
  Temat: Moja praca
Agamaga

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 54028

PostForum: Wstążeczkowy   Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 14:33   Temat: Moja praca
Ja też wyszywam tasiemkami i nie mam problemu z przebijaniem. A jeżeli mam to z powodu materiału przez który nie chce przechodzić igła z tasiemką. Wybieram zatem materiały o luźnym splocie. A jak już faktycznie nie mogę przepchnąć igły - to używam obcęgi męża... zebalek
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11