To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

ozdoby świateczne - ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)

barbara 1 - Pon 17 Paź, 2005 07:38

Małgosia bardzo orginalne te aniołki, brawo
A tak wygląda mój

maranta - Pon 17 Paź, 2005 11:03

Witaj, Alinka na naszym anielskim i rozanielonym forum Very Happy
Małgosiu, jak możesz mówić, że Twoje prace są nieudolne Confused Zarówno aniołki jak i dzwoneczek są świetne brawo
Basiu, zdolna i expresowa dziewczyno Very Happy Gratulacje brawo
Chyba niedługo trzeba będzie tu zrobić jakiś anielski konkurs hmm

Alina - Pon 17 Paź, 2005 19:14

Mój aniołek.

[ Dodano: Pon 17 Paź, 2005 20:27 ]
Następne aniołki - przepraszam, że na raty, ale nie mogę wysłać większej ilości plików.

[ Dodano: Pon 17 Paź, 2005 20:29 ]
itd

[ Dodano: Pon 17 Paź, 2005 20:30 ]
Anioł 4 bez schematu, bo taki już jest na początku tematu u Eli.

barbara 1 - Śro 19 Paź, 2005 10:12

Anioł trzymający w rączkach świeczke
maranta - Śro 19 Paź, 2005 10:59

barbara 1 napisał/a:
Jak zrobie taką ilość co ma Kuela

Basiu, tu nie chodzi o ilość... Ty masz zwyczajnie dryg do aniołów i do wielu innych rzeczy również. Liczy się sam pomysł no i oczywiście wykonanie. Pomysły masz świetne, chocby ta świeczka, wykonanie też super brawo

barbara 1 - Śro 19 Paź, 2005 13:43

Alinka inspiracje zaczerpnęłam z tego
Violetta21 - Śro 19 Paź, 2005 18:14
Temat postu: ANIOŁKI
A teraz coś innego do pooglądania Laughing
Malgosia - Nie 23 Paź, 2005 08:14

Dzisiaj na forum pl.rec.robotki-reczne znalazłam link do śmiesznych aniołków, które są robione z dwóch kwadratów i można zawiesić je na choince:

http://members.aol.com/_ht_a/lffunt/gsangels.html

Może komuś się przyda. Niżej jest swobodna interpretacja tego wzoru. Nie dałam usztywnień, tak jak to jest we wzorze (i też się wszystko trzyma).

Malgosia - Wto 25 Paź, 2005 08:00

Zrobiłam jeszcze coś takiego:
barbara 1 - Wto 25 Paź, 2005 13:37

Anioł z warkoczami
Malgosia - Wto 25 Paź, 2005 15:43

Do aniołka kupiłam skrzydełka - są to przywieszki na choinkę (5 zł sztuka); z jednej strony są podklejone czyms jakby fizeliną, a całe są z ptasich piór. Obcięłam sznureczek - zawieszkę i na razie wbiłam je szpilką w plecy anioła (chyba przykleję). Zrobiłam zdjęcia tych zawieszek - skrzydełek (z dwóch stron):
ksanty - Wto 25 Paź, 2005 19:20

jak mam TOTO usztywnić coby stało??

krochmal nic nie daje i jak zdejmę z tej wódki to nie chce samo stać ( monsz twierdzi, że juz za dużo wypił)


Malgosia - Wto 25 Paź, 2005 20:39

Ja robię krochmal z cukru i wszystko jest O.K. ( proporcje: zagotować 3 łyżki cukru z 3 łyzkami wody, wlać na talerz, do gorącego włożyć robótkę, namoczyć, odcisnąć, ulożyć na formie do wyschnięcia).

[ Dodano: Wto 25 Paź, 2005 21:46 ]
Dziś po pracy nudziłam się i zrobiłam coś takiego - choinkowy aniołek. Nie jest to typowy aniolek, jakie tu pokazujecie, ale myślę, że można nazwać go aniołkiem. Zabiorę go do pracy.

ciaachoo - Śro 26 Paź, 2005 09:49
Temat postu: moj pierwszy!!!!!
no i tak wyglada moj pierwszy aniol Embarassed ,mial byc stojacy jest wiszacy bo stac to on wcale nie chce,ma szaliczek,ma kokardki na wloskach i tyle.Mial byc piekny a jest jak jest.Ma w raczkach trzymac zdjecie dzieciakow,powiesze go u nich w pokoju niech ich strzeze,mam nadzieje ze ich nie wystraszy:DVery Happy
barbara 1 - Śro 26 Paź, 2005 11:47

Bardzo orginalny ten Twój aniołek brawo
A mój wygląda tak.Żółty z kwiatuszkami

barbara 1 - Śro 26 Paź, 2005 12:44

Fantazja cmok
Małgosia tak jak prosiłaś tył anioła tego białego
I obiecane skrzydła -schemat

Alina - Śro 26 Paź, 2005 22:02

Moje następne aniołki, może nie takie piękne jak Basi, ale staram się jak mogę.
Alina - Pią 28 Paź, 2005 14:39

Do Moderatora.Droga Aniu w ten sposób dotarłam już do wzorków z aniołkami, jednak nie wiem, czy u minie się nie wyświetlają, czy po prostu nie ma tam wzorków Eli zamieszczonych 29 lipca. Natomiast widzę je na tej stronie do której link podałam. Może się po prostu pogubiłam.

I jeszcze jeden aniołek

ostatek7 - Pią 04 Lis, 2005 10:49

Do tej pory nie zabierałam głosu - ale tego anioła bardzo chciałam pokazać wszystkim. Jest to "anioł pamięci", dlatego szary i smutny...
Dziewczyna, dla której był przeznaczony, odeszła tydzień temu, na drugą (lepszą?) stronę. Chciałałym by pozostał po NIEJ ślad... również tu...

Alina - Śro 09 Lis, 2005 19:07

Ostatek bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Aniołek piękny
A to mój nowy aniołek.

Alina - Pią 11 Lis, 2005 12:47

Majo jeśli tylko potrafisz zrobić łańcuszek i zamknąć go w kółeczko oraz zrobić słupek to do dzieła. Potrafisz zrobić aniołka.
A to mój następny.

Alina - Pią 11 Lis, 2005 13:15

Basiu dziękuję za słowa uznania to mnie "uskrzydla" i motywuje do pracy. Już mam nową koncepcję aniołka. Teraz jeszcze dokładam 4 proste i podstawowe wzory. W tle natomiast zawieszka.

barbara 1 - Śro 16 Lis, 2005 15:33

I jeszcze dwa ostatnio zrobione anioły




Alina - Czw 17 Lis, 2005 09:00

Będę się powtarzać! Basiu super!!! brawo brawo brawo

A teraz moje nowości.

Jeden dwa razy, ale raz na serwetce z choinkami.



Izolda - Czw 17 Lis, 2005 13:02

Witam Very Happy

Wszystkie prace są piękne, a ja znalazłam coś dla Basi (i nie tylko), podobal się jej szczególnie jeden anioł, chciała go na czubek choinki, ten jest bardzo podobny (drugi rząd), myślę, że też piękny, tylko nie ma schematów a opisy po angielsku, mam nadzieję, że to nie będzie przeszkodą.

[ Dodano: Czw 17 Lis, 2005 13:03 ]
Jak zwykle zapomniałam linka Embarassed

http://charmonus.multiply.com/photos/album/7

***********
Izoldo, linki do wzorów aniołkowych podajemy tutaj:
http://maranta.livenet.pl...php?p=4006#4006
Inaczej wszystko się nam pomiesza. Smile
Anna B.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group