To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Galerie prac użytkowników forum - Różne różności Zielonej Myszy

Zielona Mysz - Sob 10 Cze, 2017 21:26

Merghen, dziekuje cmoknięcie

Na dlugosc ma okolo 125 zm i ok. 210 na szerokosc - w dol zrobilam 9 listkow. Wloczka Kocurek 520m/100 g druty nr 5. A i dodalam srodkowe oczko.

Apak - Sob 10 Cze, 2017 22:16

Wyglada ślicznie!
Zielona Mysz - Nie 11 Cze, 2017 10:03

Dziekuje Apak cmoknięcie
marysia54 - Nie 11 Cze, 2017 14:35

Chusta bajeczna uklon uklon brawo cool
dom_Klary - Śro 14 Cze, 2017 08:34

brawo, jestem zauroczona Myszko! Super chusta, więc się uśmiecham i rozumiem...
Buziaki http://domklary.com/

nula - Czw 15 Cze, 2017 20:32

cudna ta chusta !!! cool
Zielona Mysz - Pią 16 Cze, 2017 02:24

marysia54, dziękuję cmoknięcie

dom_Klary, dziekuje cmoknięcie chyba wpadne w uzaleznienie Very Happy

nula, dziekuje cmoknięcie

Dopiero teraz, bo mi sie wylogowalo a zapomnialam hasla puknąć się

Pysiatom - Sob 24 Cze, 2017 13:17

Przepiękna chusta. brawo brawo brawo
Zielona Mysz - Sob 24 Cze, 2017 19:09

Pysiatom, dziekuje cmoknięcie
Zielona Mysz - Sob 24 Cze, 2017 19:11

A oto wynik mojego pierwszego w życiu kontaktu z wełną czesankową.

Szczurek Very Happy zabijcie mnie, ale pojecia nie mam dlaczego szczurek a nie cos innego, tak sie jakoś samo Very Happy







nula - Nie 25 Cze, 2017 07:34

Zielona Mysz napisał/a:
A oto wynik mojego pierwszego w życiu kontaktu z wełną czesankową.

hmmm... pierwszego mówisz ? to tylko pogratulować cool
ja też chcę takiego szczurka !!!! wesoło mi boski jest brawo

mięta - Nie 25 Cze, 2017 10:11

ooooo pierwsza praca i od razu taka super . Niesamowite. Nawet sympatyczny bardzo ten gryzoń Smile
Zielona Mysz - Nie 25 Cze, 2017 11:49

nula, mięta, dziekuje Wam serdecznie. Jesli chodzi o szczurka, to jest pierwsza praca i wnogole pierwszy kontakt z taka welna - wiec dziobalam, dziobalam az wydziobalam, gdzie uznalam, ze trzeba dokladalam welny i dziobalam dalej. Nawet nie wiem jak sie takie rzeczy prawidlowo robi, bo chcialam cos zrobic juz, a nie czytac jakies instrukcje. Kiedys widzialam w necie, ze sie bierze welne, tak troche ksztaltuje i dziobie tą iglą i wychodzi Very Happy pomyslalam sobie teraz, ze mozna by fajne obrazy zrobic np. na tych filcowych arkuszach, ktorych uzywam do wstazek - kiedys sprobuje jak kupie wiecej welny w roznych kolorach. W ogole zdziwilam sie jak mocna jest ta welna - myslalam, ze to sie urywa jak wata a tu Zonk! Mocne toto, ze szok, ze po kawaleczku trzeba odrywac. W sumie to tyle w temacie szczurka i mojej pierwszej przygody z filcowaniem.
tareska - Nie 25 Cze, 2017 13:53

nie cierpię tych gryzoni
ale Twój wełniany jest rewelacyjny brawo brawo brawo

Zielona Mysz - Nie 25 Cze, 2017 15:19

tareska, dziekuje cmoknięcie ja przeciwnie, kocham gryzonie - mialam dwa szczurki - bardzo madre stworzonka i mocno sie przywiazuja do wlasciciela, szkoda tylko, ze tak krotko zyja.
marysia54 - Nie 25 Cze, 2017 21:53

Cudny ten wełniany szczurek radocha brawo uklon
Zielona Mysz - Pon 26 Cze, 2017 00:26

marysia54, dziekuje cmoknięcie
Pysiatom - Pon 26 Cze, 2017 20:00

Szczurek jest fantastyczny, a wśród tych doniczek z kwiatkami i domku wygląda super ! brawo brawo brawo
Zielona Mysz - Pon 26 Cze, 2017 22:57

Dziekuje Pysiatom cmoknięcie
To jeszcze nic, ale naogladalam sie ostatnio szali filcowanych na mokro - matko moja! obrazy mozna natworzyc na tych szalach.
Ale na razie obiecuje - trzymam sie drutow, bo mam jeszcze mnostwo welenek do wydziergania, a jak mnie filcyk pochlonie to przepadne Very Happy

mięta - Wto 27 Cze, 2017 22:01

Zielona Mysz napisał/a:
Dziekuje Pysiatom cmoknięcie
To jeszcze nic, ale naogladalam sie ostatnio szali filcowanych na mokro - matko moja! obrazy mozna natworzyc na tych szalach.
Ale na razie obiecuje - trzymam sie drutow, bo mam jeszcze mnostwo welenek do wydziergania, a jak mnie filcyk pochlonie to przepadne Very Happy


Mi się kiedyś tak strasznie podobały takie szale , że aż zamówiłam jeden Smile Mam go w użyciu kilka ładnych lat i ciągle mi się podoba Smile

Zielona Mysz - Śro 28 Cze, 2017 02:16

mięta, caly filcowany czy na tkaninie? Ciekawa jestem jaki jest w dotyku
mięta - Wto 04 Lip, 2017 12:35

Zielona Mysz napisał/a:
mięta, caly filcowany czy na tkaninie? Ciekawa jestem jaki jest w dotyku


Filcowany na jedwabiu. Jest miękki i wcale nie gryzie,czego się obawiałam po wełnie. Jak chcesz mogę zrobić zdjęcie. Zamawiany u tej pani lata temu:
https://www.flickr.com/photos/galafilc/page1

Zielona Mysz - Wto 04 Lip, 2017 14:55

mięta, dziekuje Smile jak to nie klopot, to wrzuc zdjecie, chetnie zobacze Smile na razie nawet nie zaczynam z filcem, bo musze wyrobic moje wloczki, a jak mi sie wkreci to bedzie klapa Very Happy tak sobie tlumacze hahaha chyba, ze nie wytrzymam Very Happy
mięta - Pią 07 Lip, 2017 14:35

Zielona Mysz napisał/a:
mięta, dziekuje Smile jak to nie klopot, to wrzuc zdjecie, chetnie zobacze Smile na razie nawet nie zaczynam z filcem, bo musze wyrobic moje wloczki, a jak mi sie wkreci to bedzie klapa Very Happy tak sobie tlumacze hahaha chyba, ze nie wytrzymam Very Happy


Uprzedzam,ma już ponad 8 lat,więc to już stary szal, ale proszę bardzo.Obie strony,ma wymiary niecałe 200 cm na 60(w miejscu tych zębów) Zdjęcie telefonem,jakość nie najlepsza po powiększeniu nie wiem


Zielona Mysz - Pią 07 Lip, 2017 14:49

mięta, dziekuje bardzo cmoknięcie szal jest super i fajne kolory i na jesien i na zime Smile zastanawiam sie czy mozna by na szyfonie na przyklad... puknąć się


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group